BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #940064 przez ela85
Stokrotka ja kupowałam koszule to jutro podam ci linka do takiej która mogę śmiało polecić, bo kupowałam 2 ale ta jedna to materiał nie bardzo. Brzuszek naprawdę pokazny ale taki zgrabniutki :) .
Luska w tym problem z ciuszkami, ze ja nie wzięłam od siostry i bratowej wszystkiego tylko juz powybierałam co mi się podobało i to co dla mnie będzie praktyczne ale nafal tyle tego ale chyba zostswię to wszystko, najwyżej części nie użyję.
Maja wdpółczuję nerwów bądz silna i nie daj się.
Dobranoc dziewczynki!
Podziękowania: mama89muminka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940097 przez martadiana
monika no to wiem co czujesz ja mam to samo ciagle cos nawet odpoczac nie idzie :/

ewelina super ze wizyta przebiegla dobrze i fajnie ze zobaczylas tak synka radosc jak nic

ula wkoncu wrocilas :D

ninoczka dobrze ze juz skurczy nie masz musisz wytrzymac jeszcze troche i ojezu ile kg juz dzidzi nosisz jak fajnie tobie to musi byc dopiero ciezko

mamamuminka a od czego ta biegunka u ciebie to chyba nie dobrze :/

stokrtoka jejku jaki sliczny duzy brzusio :*

maja u mnie tez cos sie nie uklada nie wiem co jest nie tak tez dzisiaj ryczalam jak glupia z bezsilnosci .. :(

a ja bylam z mama u gina i spytalam o te swedzenie i pieczenie pipki ale powiedziala ze jak z moczu bakterie nie wyszly to widocznie jestem bardziej wrazliwa teraz i zeby pic duzo i sie podmywac czesciej jak tak ;)
a co do ruchow to odkad mala zaczela mnie kopac to kopniaki byly po srodku pod pepkiem i z prawej strony a teraz czesciej czuje nad pepkiem i z lewej strony to znaczy ze chyba sie przewrocila jakos co nie ?
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #940113 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940140 przez Asik92
Witam wszystkie Mamuśki i wszystkie maluszki:)

EwelinaS niestety tak, prace straciłam bedąc w ciąży ale nie było innej możlwości bo miałam umowe zlecenie, i tak wyszłam na tym dobrze bo mój były szef nie okazał sie frajerem i chciał mi troche pomóc tzn. chciał mi dać normalną umowe o prace na 3/4 etatu tylko że musiałm mieć zdolność do pracy na stacji paliw a jak poszłam do medycyny pracy to babka mi jej nie dała bo w szkodliwych warunkach nie można pracowac bedąc w ciazy więc sie rozstaliśmy, tylko oczywiście miałam lekki problem z ubezpiczeniem to sam mi zaproponował żebym przyszłą jeszcze dwa dni w sierpniu żeby on mi jeszcze musiał opłacić zus i tym sposobem sie pożegnaliśmy, Ewelinka ten kocyk jest śliczny powiedz mi on jest gruby?

Luśka no wczoraj mój mąż już sam zdeklarował że do końca miesiąca postara się rzucić te fajki (mam nadzieje) bo stwierdził że nam kasy może nie starczyć a jeszcze tyle mamy do kupienia że masaka :) mam nadzieje ze mu sie uda i nie bede musiała go z domu wyganiać :) ale maz fajnie z tym ginem ciągle pod kontrolą, ja nieraz jak szłam to nawet mi usg nie robiła, tylko pytała czy czuje ruchy.

Stokrotka34 jaki śliczny brzusio :)

Kasiah06 no już zdążyłam się przekonać ze apteka jest fajna jak usiadłam wczoraj z mężem to zakupy za ponad 330 zł zrobiliśmy :) wszystko tam jest fajna sprawa :)

Maja001 też się cieszę że do wad dołączyłam :) no już wszystko pozamawiałam więc dzieki :) kąpać będe w emolium więc tylko jeszcze o jakimś kremie do buźki bede musiała pamiętać :)

OOO widze że dużo dziewczyn z mężami sie nie moze dogadać, ja też tak mam więc łącze sie z wami :)

Anna1991 ja też mam nadzieje ze tak max to do 4kg bedzie a nie tak jak mnie straszy gin że 5kg , ja sie boje ze nie dam rady w ogóle urodzić i bedą musieli podczas porodu sn przewieść mnie na cc. mój mąż nie lubi brać tabletek żadnych wiec nawet nie chce mu proponowac tego desmoksnu bo mnie zje :) zobaczymy jak to bedzie wczesniej jak rzucał to nic nie potrzebowal i z dnia na dzien rzucil wiec moze teraz tez mu sie uda,

Kurde a ja może w nocy spałam 3 godziny, nie mogłam zasnąć nie wiem czemu, ciągle sie kręciłam i do łazienki chodziłam chyba co 30 minut, dopiero jak mąż rano po 5 wstał do pracy i jak juz wyszedł do dopiero zasnełam i wtedy miałam fajny sen,.... że pojechałam na porodówke i dali mi całe usg i sama mogłam sobie robić i jak uchwyciło buźkę dziecka to w górym rogu wyskakiwało zdjęcie do kogo jest podobny i aż sie rozesmiałam przez ten sen bo mały był podobny do tego najmłodszego chłopca z rodzinki pl, no i ył włożony główką do góry i latałam po korytarzu od jednej do drugiej pigóły i mówiłam że " i musicie mi zrobić cesarke" ale głupkowate to było ale jak juz leżałam niby na tym stole operacyjnym to pies zczoł szczekać i sie przez niego obudziłąm :)


Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940146 przez Stokrotka34
Dzien dobry:-)

Ela bede wdzieczna bo mam tyko jedna:-) a powoli zaczynam sie stresowac:-)

Luska tymi pieluchami to mieszkanie zasypie;-)

Asik doaj suwaczek prosze, bo nie wiem ktory masz tc:-)
Fajny sen:-) !

Kurcze ja juz planowalam slub, ale z tymi mezami ciezko, wiec chyba zostane w konkubinacie;-)

Wczoraj moja kolezanka urodzila przez cc synka 4200 i 57, a mial byc 3600:-)

Anna a moze przy pecherzu to glowa?

Brzuchol dziekuje za komplementy;-) ale ciekawe czy duzo ma zamiar jeszcze rosnac?
Ninoczka zrob jeszcze swoj na pewno nie masz manieszego;-) ?

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940160 przez Monika_1985
Ulka super, że wróciłaś, teraz czekamy na szczegóły :)

Ewelina najważniejsze, że gin rozsądny i można na niego liczyć. Szkoda tylko, że Ci nasi lekarze nie są za darmo i że badania też nie są za darmo :laugh: Pomarzyć można :silly: A ten kocyk od makaszki to ten w wersji cienkiej czy jesiennej?

Ninoczka ale Ty masz duże te dzieci :). Dobrze, że już jesteś w domku.

Luska łał... mam nadzieję, że nie przegapię swojego porodu :silly:

Stokrotka księżniczka zobaczyła aparat i już się wyciągnęła tylko żebyś jej brzuchem nie zasłoniła :laugh: . A brzunio super. Coś czuję, że taki będę miała na końcówce więc podziwiam Cię za dumne jego noszenie :)

Kasiah ja wczoraj z ciekawości sprawdzałam termometrem do kąpieli dla dziecka w jakiej się kąpie i wyszło, że jest dla dziecka taka akurat więc chyba nie za gorąca ;)

Maju niech montuje i nie marudzi! A gdzie kupiłaś półeczkę? Bo ja bym chciała ale w sumie nie mam gdzie jej powiesić bo nad łóżeczkiem było kiedyś okno, które mąż zamurował... boję się, że mogłaby spaść mi na dziecko ostatecznie ta półka. :unsure:

Martadiana ja już wszystkim powiedziałam, ze źle się czuję i mam póki co spokój. Już teściowa pytała się czy nie pouczę się z córką siostry mojego męża ale ja w tej chwili nie mam ani sił ani nerwów na siedzenie z nią. Poza tym siostra męża luz w domu bo pozbyła się dzieci na weekend a wszyscy mają jej dzieci obchodzić. Nie wkurzałoby mnie gdyby to było raz na jakiś czas ale tak wygląda każdy weekend. Także polecam i Tobie też wyluzować. Zostało nam niewiele czasu spokoju i ja zamierzam z tego skorzystać. A co do pipki, to brałaś/bierzesz jakieś probiotyki? Mnie też różnie kopie więc na 100 % jeszcze się kręci ale główkę twardo ma na dole, tylko tyłek wypina co rusz w inną stronę ;)

Aniu to faktycznie z mężolem macie strasznie mało czasu dla siebie :(.

Asik trzymam kciuki za męża by wytrwał w postanowieniu rzucenia palenia. Hehe a sen świetny i jaka fabuła! :laugh:

A ja wczoraj masakra, krew mi z nosa pół dnia leciała, miałam poty jak nigdy i na dodatek ryczałam w sumie bez powodu. :blink: Mężu aż zgłupiał bo nie wiedział co się ze mną dzieje i jak mnie ogarnąć. Zabrał mnie do mc donalda a mnie nawet frytki smuciły. Także dziewczyny dostałam na głowę :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940171 przez martadiana
monika nie bralam zadnych probiotykow wlasnie nic mi tu nie daja ...

asik swietny sen a ten kacperek z rodzinki jest calkiem slodki ! :D

zauwazylam ze odkad jestesmy w 3 trymestrze to cos nam wiecznie nie pasuje.. jak sie nie smutamy to placzemy ehh :/

a ja zapomnialam wam sie pochwalic :D moja suczka jest w ciazy ma termin na 13 grudnia hehe szybko co ? :D no i na 100% ma 2 szczeniaczki i nie wiadaomo czy jest 3 bo wyladalo jakby byl ale nie zabardzo wiec nie ma co sie nastawiac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #940174 przez ela85
Witam deszczowo.
Martadina mi też bąbel się kręci, raz czuję mocniejsze ruchy nad pępkiem czy po bokach ale też i na dole więc chyba zależy od dnia, na razie mają więcej miejsca to wykorzystują. Martadina to naprawdę ci się rodzinka powiększy ;) .
Monika krwawienia mogą się zdarzać, więc się nie martw. A co do płaczliwości to też niekiedy płaczę o byle co i bez powodu.
Stokrotka daję linki do obydwóch koszul, z tym że ja z tej jednej w dotyku nie jestem zadowolona chyba że jak upiorę bo jak na razie w dotyku taka sztuczna się wydaje, A ta z sercem bardzo fajny materiał i miękki: www.allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ci...-xl-i4535530452.html ,
www.allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ci...-xl-i4731455737.html
Dzis jadę na urodzinki do bratanicy więc pewnie zajrzę do was wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940182 przez Asik92
Stokrotka34 jaki suwaczek bo nie wiem o co chodzi? :P

A ja musze sie pochwalić wyprałam prawie wszystkie ciuszki maluszka,teściowa mi sie chciała wpierdzielić i prawie się pokłuciłam z nią, ona działa na mnie jak płachta na byka ostatnio :)dobrze że mąż jeszcze w pracy bo by ją ustawił i by przez miesiąć chodziła na fochu :) no i przy tym praniu stwierdziłam że tak naprawde ciuszków mam sporo.. .... ale tych większych 68, 74 i nawet 92 mam :/ więc chyba tych małych 56,58 i 62 bede musiała dokupic,i chyba bede musiałą to odrazu zrobic dzisiaj zeby potem nie zapomniec co brakuje, a ze jak mąż wróci z pracy jedziemy do bankomatu to przy naprawde wielkiej okazji zaproponuje zeby wejść do pepco :P tak całkiem przy okazji :) hahaaha ale ja mam dzisiaj dziwny humor jak sama siedze w pokoju to mam głupie pomysły i nawet sama do siebie gadam znaczy sie do malutkiego też a jak tylko ide do kuchni i widze teściową to mi sie humor psuje :)

dziewczyny a wy też ciuszki prałyśce ręcznie? bo ja sie bałam włożyć do pralki zeby sie nie podarły .... :P

i jak byście mogły mi powiedzieć jak sie blokuje zeby goście nie widzieli wiadomośći co ja pisze ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940200 przez ela85
Asik chodzi o suwaczek pokazujacy twój tydzien ciąży, ma kazda z nas możesz sobie zobaczyć pod wpisami. Moze któras ci powie jak to zrobić, bo ja trochę nie pamiętam. A żeby ukryć wpis to w miescu gdzie chcesz to zrobić musisz z okienka nad polem testowym nacisnąć taka ikonkę z dwoma ludzikami i wtedy w środku tego zaznaczenia tekst będzie ukryty dla gości.Jeśli chodzi o pranie ubranek to ja będę prała w pralce, bo ręce sobie bym urobiła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940203 przez Stokrotka34
Ela dziekuje:-) !

Asik chodzi mi o taka informacje w ktorym tc jestes wpisz w google suwaczki ciazowe:-) tylko nie pamietam gdzie to pozniej sie wklejalo:-\
Ja tam wszystko dam do pralki, nie na moje nerwy pranie reczne:-)

Ulka napisz juz co u Ciebie?

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940223 przez maja001
Asik ja ciuszki prałam w pralce, tyle ze w40C , a pózniej ręcznie dodatkowo płukałam ręcznie w kilku wodach.Na końcu poprasowałam i poukładałam, przykrywając pielucha
Anna tez ci współczuje kochana, ani moja sytuacja nie do pozazdroszczenia w układzie małżęńskim ani twoja
martadiana ja tez kupowałam prybiotyki n wasną ręke, a nie moze ci ktos kupic prybiotyki w Pl i przsłać ja biorę LacibiosFemine
Monika ja pułeczke kupiłam w Ikei, tzn takie deseczki i z tego maż zrobił pułeczke, a zawisła własnie nad lóżeczkiem dziecka, jednk nie obawiam sie ze spadnie bo jest solidnie przypomocowana,a chyba nikt na niej siadac nie będzie. Ustawie tam zabawki małego, bo juz nie mam gdzie sie z nimi podziać, raz kosmetyki i pamprsy zeby miec pod ręka

Ja dzis ledwo zyje, troche posprzatałam mieszkanie i został mi tylko pokoik dzieci, bo mąż dopiero skonczył montowac tę pułkę-ale chiała bym go jeszcze dzis ogarnac by mieć juz z głowy. Jednak na razie jestem tak padnięta ze ledwo funkcjonuje. Dobrze, że dzis oskar mi zasnął, to mam chwile na odpoczynek, obiad tez był biedronkowy, bo nie miałabym nawet normalnego kiedy ugotować
A miałam wam wczoraj napisać, że przez ostatnie dwa dni mała sie nie ruszała, juz zaczełam sie martwić, nawet myślałam czy do przechodnie nie iśc na ktg, jednak dzis od rana tak sie wierci, że chyba nadrabia te dwa spokojne dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940248 przez ninoczka
no hejka.
widze ze humorzaste dziewczyny sie robimy-bo ja tez czasem bym sie niewiadomo z jakiego powodu poplakala albo smieje sie jak glupia.
widze ze tez juz ogarniacie zakupki na maksa.
koszula z sercem fajna
Dzieki za dobre slowo o wadze dzidziolow-bo ja to mysle ze male a wy podnioslyscie mnie na duchu.bo w sumie juz do 2 kg niewiele brakuje :)
noi oczywiscie mam nadzieje ze juz nastepna wizyta to bedzie porod.pytalam kiedy powinnam sie do nich zglosic to powiedzial ordynator ze za min 2 tyg i bedzie wtedy 34 tydz.ale u gina bede pozniej pewnie wiec bedzie to jakis 35 tydz i pewnie wysle mnie na monitoring i wtedy cikawe jak to bedzie czy juz czy jeszcze bedzie dobrze i poczekaja.a wy to czasem myslicie kiedy to u was nastapi?
a i chcialam zapytac bo ja nie mam pralki z takim programem szybki czy baby.i wiem ze wtedy to pierze 30 min a nawet 15 min.siocha tak prala.ale czy wtedy jest plukanie wystarczajace.no bo jak bedzie takie ulanie to po o tak dlugo prac.a wlasnie chce zakupic nowa praleczke.a moze ktoras wlasnie kupila i jakas poleci?
ja oczywiscie wyszlam ze szpitala i powinnam lezec to nie juz bylam w sklepie bo pampersy 1, smoczki + oczywiscie kilka innych sklepow.a teraz po obiadku poprasowalam jeszcze kilka ciuszkow i piel tetrowe.no ale juz leze i nie wstaje.w domu to sie na prawde zawsze cos robi.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940280 przez Stokrotka34
Ninoczka ja wlasnie sobie pluje w brode ze nie kupilam pralki z suszarka, kurcze mam nie za wielkie mieszkanko i w tym okresie przejsciowym suszenia prania wkurza mnia na max:-\ Wiosna lato super bo mam spory balkon, zima to tez lepej bo ogrzewanie.

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #940286 przez maja001
ninoczka ty juz niedługo będziesz rodzić, a mi jeszcze jakies 2,5miesiaca zostało do porodu. Nawet o nim jeszcze tak intensywnie nie mysle, a jak mała nie będzie chiała sie urodzic w termini to i może luty załapę. Ale mam nadzieje ze wówczas mnie z tad nie przegonicie do lutówek :blush:

Jak czytam t diewczyny które terminy maja na początek stycznia, to mi tak trochę przykro sie robi, wy juz po bólu, po porodzie będziecie pisać o maluszkach a ja nadal bede czekać na rozwiazanie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl