BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #939909 przez ulka1983
hej dziewczyny :) wczoraj po południu mnie wypuścili dam znać później ze szczegółami co u mnie ale zakręcona jestem że normalnie sama już nie wiem czy cukrzycę ciążową mam czy jej nie mam :blink: wpadnę później mam nadzieję że u was same dobre wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939918 przez Mamuśka 2222
Ewelina przystojniak bedzie ;) śliczny :) 3d to juz tak fajnie widac....

Kelis no i dobrze ze mało tyjesz przynajmniej w miare normalnie mozesz funkcjonować,oby tak dalej jak z dzieckiem wszystko dobrze i też sobie rośnie tak jak potrzeba to zadnych dodatkowych kg ci nie potrzeba :) ja tez dużo gotuje,bardzo lubie gotowac dla mojej malej rodzinki...ale u mnie wszystko widac na wadze :pinch:

Asik zgrabny brzuszek :)

martadiana mój to jak ma wolne i nic sobie nie zaplanuje to sam lapie za odkurzacz....dzis mi piekarnik tak wyczyścił ze lśni tylko mam srebrny i z tych dobrych checi to az porysował ale nie krzyczalam....choc mi para uszami szla :blink: ale jak sobie juz zaplanuje ze samochod bedzie sprzatal albo z kims sie umowil to dzien wczesniej mi mowi ze jutro mi nic nie zrobi bo bedzie zajety i zeby sie walilo palilo to on planow niee zmieni...ale kurcze ty maialas dobre checi mu jedzonko zrobic a on dla zabicia czasu by poodkurzal....oni czasami tacy sa poprostu :huh:

monika1985
A celutit mnie tez na krok nie odstepuje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939930 przez Asik92
MONIKA1985 no to zdjecie było robione 5 tygodni temu to jeszcze na nim nie widać tego niby 5 kg :) Kurde na Marcelińskiej ta szkoła, to troche daleko odemnie ale jeszcze zobacze co piszą na ich stronie i moze sie załapie jeszcze :)

EWELINAS jaki Mikołaj jest śliczny, oj ja już też chce zobaczyć mojego synusia.
A co do wizyt u gin to też chodziłam prywatnie i chodziłąm co 3 tyg a teraz to miałam wizyte co 4 tyg bo nie zarobi na mnie , zza każdą wizyte płaciłam 120 zł i plus do tego co wizyta to musiałąm robic nowe badania i oczywiście nie kosztowały mało i sie wkurzyłam i jej powiedzialam ze ma mnie przenieść na NFZ na szczęście nie protestowała ale dla mnie zadnej różnicy nie ma czy prywatnie czy na NFZ traktuje tak samo tyle że na NFZ ma rejestratorke która mi mierzy ciśnienie. wsumie jak liczyłąm to prawie 400zł wydałam na badania, a ze straciłam prace i od sierpnia jestem bez dochodu to nie miałam innego wyjscia bo z wypłaty męża to nam by mogło troszke brakowac kasy na ważniejsze rzeczy.

kurde musze lecieć bo mąż dupe truje że ciągle na laptopie albo na komórce siedze, trzymajcie sie słodko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939952 przez EwelinaS
Monia ja tam nie narzekam na mojego gin bo gabinet to full wypas sprzęt pierwsza klasa i wg komfort psychiczny. Ponad to mam do niego nr prywatny i gdyby coś się działo to mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy. No i jest dość ostrożny dmucha na zimne a przy tym nie wprawia w panikę no tyle tylko że co 3 tyg chodzę i wyniki też prywatnie :/.
Stokrotka właśnie tak jak piszesz jak będę rodzić to pewnie nawet nie będę wiedziała co i jak się tam dzieje. Tylko musiałam przeprowadzić rozmowę z moim żeby wiedział czego się spodziewać i on przyjął wszytko normalnie skoro tak musi być. Tylko ja jakaś panikara jestem...
Martadiana a co on taki francuski piesek niech się też do roboty bierze i nie przejmuj się tak to w końcu tylko facet
ela85 to powodzenia z praniem i resztą ja jeszcze daje sobie czas chwilowo czekam na ciuszki od koleżanki.
ulka witaj w końcu u nas, dobrze że was wypuścili
asik a Ty straciłaś pracę będąc już w ciąży?

Zamówiłam dziś od MAKASZKA (jest na allegro ale gł na facebooku)dla synka kocyk był grzeczny i się ładnie rozwija to niech ma prezencik.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939953 przez ninoczka
hej dziewczynki.wrocilam do domku.mialam w sumie po monitoringu wyjsc ale mialam skurcze.pozniej okazalo sie ze mam bakterie w moczu ale powtorne badanie je wykluczylo.a skurcze od wczoraj wieczorem ucichly wiec mnie wypuscili.przeczytalam wszystkie posty ale nie odpisze kazdej bo trudno by bylo prawie 100 postow.ale widze ze dobrze u was i ze tez bywaja u was skurcze.fajne tez zakupy robicie.
ahaj na usg dzieciaczki dobrze.waza 1600 i 1630.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939958 przez Stokrotka34
Ewelina wiekszosc z nas ma leki, ale nie ma co na zapas;-)

Tez kupilam moim dziewczynkom takie kocyki:-) tylko dosc grube jak kolderki mam:-)

Ninoczka fajne ze wrocilas i ze wszystko oki:-) Duze juz Twoje chlopaki:-) !

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939978 przez mama89muminka
A wy jak zwykle produkujecie. Przy Mironie niestety nie odpisze.

Widze ze za kocyki sie wzielyscie - bardzo ladne.

Dzieciaki rosna, to najwazniejsze, oby tak do konca.

Ja dzisiaj znow do 12 pospalam, ale znowu chce mi sie spac, ziewam caly czas. Drugi dzien mnie biegunka w tym tygodniu meczy, juz mnie tylek boli od tego :dry:
Bylam tez odwiedzic babcie w szpitalu, kiepsko mi sie z nia rozmawia, bo niby ma parkinsona, ale mowic mowi strasznie szybko po finsku i nie wszystko rozumiem. Zaczela sie smiac ze urodze na nieodpowiedbiej sali, bo mnie skurcze dopadly przez chwile.

A fotki ze sniegiem nie wstawie, bo pod naszym blokiem wszystko zamienilo sie w bloto, czyli snieg mielismy jednodniowy, ale pewnie niedlugo wroci.

I lece, bo Miro mnie meczy juz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939994 przez ela85
Ulka i Ninoczka witajcie z powrotem :) mam nadzieje, że już będzie u was wszystko ok. Ninoczka duże już te twoje maluchy.
Ewelina kocyk śliczny :laugh:
Mamo muminka często mas te skurcze, pytałaś o nie położną czy to prawidłowo, a jak odczuwasz je?
Mamuśka, ja nowych rozstępów nie zauważyłam ale mam trochę wcześniejszych jak byłam kiedyś grubsza, a celulit też mam ale jakoś nie zwracam na niego uwagi.Też jem często, ale staram się sięgać po owoce czy inne lekkie pprzekąski, a po ciązy przyjdzie czas na pilnowanie jedzonka ;)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939998 przez mama89muminka
Ela skurcze teraz mam niemal codziennie, powiedzialam mojej lekarce, ze bywaja i bolesne, a ona na to ze ok, ze zbada dowcipnie, a ze nic sie takiego nie dzialo tozadnych rad nie dostalam w tym kierunku. Jak je odczuwam... ciezko to wytlumaczyc, te bolesne czuje ze brzuch twardnieje, krzyze bola i takie ciagniecie w kroczu i pachwinach. No i jakby mala sie napinala i w czasie skurczow nie czuc ruchow.
Podziękowania: ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940007 przez Stokrotka34
Dziewczyny czy ktoras z Was zamawiala koszule na alegro, musze cos zamowic, a mi swita ze cos polecalyscie?

Aniołek Zosia 09.01.2014

Podziękowania: mniszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940025 przez luska
Boshe oszalały z postami .......

Ewelina juz czas najwyższy rosnąć .
A co do l4 to nie tylko po cc , mój dostał i to po każdym porodzie czy SN czy cc lekarze sami dawali , tylko co sam sobie miał to pokazać , albo do taty swojego zanieść.Tylko teraz tak myślę , czy to płatne jest ??
co do lewatywy ponoć właśnie nie w każdym szpitalu robią nawet na życzenie......ale ja wole nie , spokojnie w razie potrzeby szłam na kibelek , a jak parte są ,to miała to w dupie hahah

Ja włosy rozjaśniam tez od 16 roku życia ....... matka mnie opier**liła ostro jak mnie zobaczyła i miała racje .Z małymi przerwami , bo raz udało mi się zejść do swojego naturalnego , później chyba było dwa razy na ciemno i z powrotem pasemka , ale ja mam z natury siano , także mi to różnicy nie robi

Anna zdrówka dla ciebie

Asik szkoda , że małż wrócił do palenia , ja sama byłam palaczką ,ale u mnie w domu nikt nie mógł palic , na taras i koniec kropka

Kelis to dziwnie en twój doktorek zrobił , nastraszył z tą szyjka a suma summarum nic nie sprawdził .Dobrze , ze sama wzięłaś sie za to

Mamuska wydaje mi sie , że mi na brzuchu dwa nowe się pojawiły ale takie malutkie , nie wiem jak , bo moj bebzol to jeden wielki rozstęp i smaruje sie , co prawda nie na rozstępy , ale nawilżającymi kremami i balsamami i robię pillingi i masuje gąbką , no cóż widocznie taka moja uroda

Asik jak dla mnie brzusz3ek zgrabniutki i nie duży

A dziewczyny co do rozwarcia i tych skurczy , o ja przy drugiej córci przegapiłam poród , a niby juz rodziłam sn , dojechałam z małą miedzy nogami :blink: podejrzewam , że gdyby nie to , że na siłę parte wstrzymywałam do urodziła bym w majtki w samochodzie :woohoo:

Martadiana to goń menia , bo jak maluszek sie pojawi m to juz tak fajnie nie będzie z wolnym czasem

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Ewela fajnie , że po wizycie taka happy , bo wszystko oki , oby tak dalej :)Foto cudne , maluszki maja na początku takie noski spłaszczone , ale później już są " normalne", ale taki mega duży na pewno nie będzie

Sokrotka ja już czatuje na promobaby .pl na pampki i postanowiłam kupować te mega paki ,aż jestem przerażona ile kasy pójdzie do kosza......

Ela skoro ego tyle masz , o posegreguj i zostaw to co najbardziej ci się podoba wydaje się najpraktyczniejsze , bo ja tak miał z moim małym.Ciuchów milion ,a chodził tylko w kilku moich ulubionych , a później sie gubiłam w tym wszystkim

Ula no w koncu , koniecznie nam daj znać co z toba i maluszkiem

U mnie gin fajowy i nie wykorzystuje , płace 100zł a bynajmniej jeżeli chodzi o moje okolice to śmieszne pieniądze za taki pakiet (położna- waga i ciśnienie , lekarz -wywiad , badaniena samolocie , usg dowcipne , usg przez brzuch i foty w 4d )Chodze jak na razie co 4 tygodnie do niego , ale teraz już dwa razy mnie posłał na oddział gdzie pracuje , to w sumie co dwa tygodnie jestem na wizycie

Śliczny kocyk Ewela , ja też maiłam dziś zamówić , ale mnie w nich urzekła jakoś.......niestety mi kumpela powiedziała (a miała okazje porównywać ) , że te z allegro ,a te oryginały z lamillou to niebo a ziemia , nawet nie ma co porównywać i zrezygnowałam.A po przemyśleniu stwierdziłam , że szkoda mi 170 na głowe za jeden kocyk

Ninioczka super , ze u Was juz się wszystko wyjaśniło :) Chłopaki rośna jak na drożdżach no i do tego równiutko , a u ciebie to bardzo ważne :)

Mamomuminka ty sie więcej oszczędzaj skoro tak cię męczą te skurcze

Stokrotka powiedz czy ty palujesz dziewczynki na początku kłaść?? w jednym łóżeczku , czy od razu do udzielnych, bo ja nie wiem jak mam pościel chłopakom kupić ......niby na początek chce ich razem położyć , ale nie wiem jak to w praniu mi wyjdzie......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #940028 przez Stokrotka34
Luska wlasnie nad tym dumalam i doszkam do wniosku ze na poczatku beda razem w tym lozeczku ktore bedzie blizej mnie:-) ja poscieli na nie kupuje jeszcze mam kocyki cieple te z minky i planuje rozki dokupuc i mysle ze to wystarczy?



Moj brzuszek :-) i przy okazji moja gwiazda:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940032 przez ninoczka
stokrotka fajny brzusio-chyba wiekszy od mojego.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940046 przez kasiah06
asik apteka to tak jak pisały dziewczyny gemini :) ja wodę morską zamówiłam bo znajome mi mówiły że w zimę przy kaloryferach powietrze jest suche, ona kosztowała ok 13 zł więc myślę że warto :) brzusio piękny :)
monika ja uwielbiam gorące kapiele, teraz biorę też takie ciepłe bo w całkiem letniej to bym zamarzła chyba, ja taka ciepłolubna jestem ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

martadiana pognaj trochę męża w końcu tobie jest naprawdę coraz ciężej
mamuśka ja po palmersie rozstępów na razie nie mam, chociaż wstyd się przyznać ale smaruję raz dziennie :blush: od jutra się poprawię...a o cellulicie to lepiej nie mówmy- u mnie masakra :P
ewelina śliczny słodziak z Mikołaja:) no i super że wszystko dobrze :) a ty cały czas chodzisz co 3 tygodnie? bo częstotliwość wizyt to chyba się zagęszcza im bliżej porodu,bo ja też jeździłam raz w miesiącu,a teraz mam przyjechać po 2 tygodniach pomimo że też wszystko książkowo a szyjka 5cm, zamknięta , no tylko mały ułożony miednicowo... kocyk ładniutki :)
ulka dobrze że już jesteś :kiss: czekamy na wieści
ninoczka najważniejsze że wszystko jest dobrze i jesteś już w domku :) duże te twoje chłopaszki :)
stokrotka piękny brzunio :) a psinka jaka fotogeniczna ;)

a ja zajadam pomarańcze i maluszek szaleje :cheer: powiem wam że sama już nie wiem czy bardziej chcę żeby ten stan trwał (pomimo wszelkich ciążowych niedogodności ;) ) czy bardziej chciałabym mieć już synusia przy sobie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940053 przez maja001
Witajcie
Wybaczcie, ale nie odpisze na wszystko, bo nie dam rady. Tyle napisałyscie postów, że musaiala bym siedzieć do pólnocy.
Asiek WITAJ fajnie, że zdecydowałas sie dolączyc do nas. Wczoraj ci napisałam co trzeba skompletowac do wypawki, ale posta mi wcieło :( Na pewo wode morska do noska,sól fiziologiczna i platki kosmetyczne do oczku,cos na pepek ja polecam osobiście na pepuszek i rny pocieiu czy to cc czy krocza świetny srodek, proszek dla niemowlat, krem do pupy,jakis balsam o kąpieli-chyba ze będziesz kompać w emolienntach to nie trzeba, jakis krem na dwór do buzi. To tyle z kosmetyków na poczatek plus to co napisałaś pieluchy, chusteczki,płyn do kąpieli
mamomuminka dzieki za zrozumienie :) Może Miro lapie bardziej ten jezykktóry najczęściej syszy i posród którego sie wychowuje, az Fińskim spotyka sie wszedzie.
Monika śliczna fotka maluszka
studentka super ze u ciebie i maluszka wszystko w porzadku
kasiah dziei za info w sprawie wody morskiej
EwelinaS swietne wiadomości i oby tak do rozwiązania i maluszek śliczny. Fajny kocyk, ja mam tai sam tylko że różowy
ula, ninoczka witajcie w domu, i do porodu juz sie nigdzie nie wybierajcie do zanych szpitali
Stokrotka fajny brzusio

Ja dziś tez kupiłam reszte kosmetyków dla maluszka i prenalen przy okazji, bo wczoraj nie mogłam dostać. Poza tym zaopatrzylam oskrka w czapke i rękawiczki i spodnie. poza tym w koncu kupiam pułeczke do pokoiku i mam nadzieje ze muj wielce szanowny malzonek jutro mi ja zamontuje

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Szczypanie troche ustapiło, po laktowaginalu, ale cały czas sie kontroluje i biore prybiotyki. A dzis podczas zakupów w aptece doostałam zestaw 7 szt witamin dla kobiet w ciązy, oraz opakowanie mama cofi za darmo.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl