BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #950821 przez kasiah06
Kelis wchodzę z rana a tu takie wieści :) ale zaskoczenie :) oczywiście trzymam mooocno kciuki :) nie mogę się już doczekać dobrych wiadomości :kiss:
anna fajnie że dałaś radę z wózkiem :)
chasiami no to ty już też bliziutko :) jeszcze chwila i pewno będziesz tuliła córeczkę :)
maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ela mam nadzieję że ujemny gbs się potwierdzi :) no i super że będziesz miała kogoś przy porodzie :)
ulka moja gin mówi że to l4 po każdym porodzie się należy niezależnie czy sn czy cc :)
martadiana ale masz słodkich wnuczków :) małe cudaki zakochać się można :) mam nadzieję że czujesz się lepiej i sensacje żołądkowe minęły :)
asik odpoczywaj bo do świąt już chwila :)

kurcze jak tak czytam wiadomości od was to aż się boję czego ja się dowiem na jutrzejszej wizycie :) miłego dnia dziewuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #950822 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #950823 przez kasiah06
kelis może już po wszystkim bo jak miała cc to pewno już tuli swojego synusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950829 przez studentkaae
hejka :)

wpadam jak to ja, jak po ogień i co widzę??? :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Kelis rodzi???? ale, że już???
Chasiami następna w kolejce???

o kurcze Dziewczynki, ale emocje sie zaczynają... szok, że to już, a przecież dopiero dwie kreski widziałyśmy na testach :)

ja szerszy raport o mnie zdam pewni jutro, bo dzis wieczorem mam wizytę - dobrze chyba nie jest, bo ciśnienie nadal wariuje, znów bakterie w moczu, chociaż gbs ujemny - tyle dobrego.

to trzymam kciuki, żeby Kelis szybko i sprawnie poszło... właśnie - a co - ona miała mieć cc??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950835 przez chasiami
Każda może mnie przegonic :P Bo mnie nic nie bierze :P
Ale zazdroszcze już powoli Kelis, bo tak mnie nastawiła moja gin, ze moge nawet od razu urodzic, ze już bym to chciała miec za sobą.

Studentka to czekamy na informacje, dobrze ze GBS przynajmniej ty masz negatywny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950837 przez Monika_1985
Aaaa człowiek nie może przy Was sprzątać ani robić listy zakupów na święta tylko cały czas powinien siedzieć na kompie! :) Kelis czekam na wieści. Na razie nie dostałam żadnego smsa dziewczyny od Kelis ale jakby się długo nie odzywała to mam do niej numer. Tak się podekscytowałam jakbym sama zaczęła rodzić :silly: Trzymam mocno kciuki by wszystko poszło gładko.

Obiecuję, że nadrobię tylko muszę podjechać do sklepu po włoszczyznę do rosołu :). W końcu dostałam kasę z zusu. Więcej niż zwykle i sama nie wiem czy to odsetki za spóźnienie czy prezent na święta :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950851 przez Monika_1985
Ja nie mogę wychodzić do sklepu :laugh: Dostałam smsa od Kelis, że Oluś urodził się dzisiaj o 10:29. Ma 49 cm, 2850 g i 10 pkt! Trochę się wymęczyła bo miała już skurcze ale w sumie może i lepiej, że ta cesarka nie była tak na zimno.

Mamy pierwszego forumowego synka dziewczyny :)))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950852 przez chasiami
Kelis No to teraz to tylko złożyć Gratulacje!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950855 przez ela85
KELIS Ogromne GRATULACJE!!! Oczywiście zdrówka dla synusia a tobie szybkiego powrotu do sił. Jejku jak to dobrze, że miałaś papierek z zaleceniem do CC w rękach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #950857 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950862 przez Stokrotka34
Kelis super ogromne gratulacje!!

Zdrowka dla Ciebie i Aleksandra!
Abys szybko po cc doszla do siebie!!

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #950866 przez Mamuśka 2222
Gratulecje Kelis!!!
Wracaj do pełni sił i zdrówka dla całej rodzinki na święta!!!Niech Oluś rośnie duży i silny!!!!


A tak ogólnie to Kelis niespodzianke dziewczyny zrobiła nie?Ja obstawiałam ze kasah z cc w grudniu bedzie pierwsza lub chasami czy nasze bliżnięta...a tu pyk i Kelis super :cheer: Ela 85 masz racje dobrze ze kelis miała to skierowanie na cc bo jak by to było zaraz po pierwszej wizycie u tego ordynatora to nie wiadomo jak by sie to potoczyło a tak to wszystko jest szczesliwie rozwiązane i Oluś jest na świecie już w 2014 :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950877 przez Stokrotka34
Nooo zaskoczyla nas tym bardziej ze dzisiaj dopiero 17:-)
Ja caly czas zastanawiam sie co z Ninoczka?

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950886 przez Mamuśka 2222
Miejmy nadzieję ze Nioczka jest zajeta przygotowaniami do świąt...bo ona to jeszcze ma trochę czasu do rozwiązania wiec niech maleństwa posiedzą sobie w brzuszku :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950892 przez martadiana
Kelis gratulacje jak dobrze ze juz masz malego przy sobie :D

Anna ja nad ranem tez mialam takie klucia podbrzusza ze myslalam ze nie wytrzymam ...

Studentkae powodzenia na wizycie :)

Chasiami o u ciebie zamiast porod sie konczyc to wraca wszystko do normalnosci hehe

Asik o prosze nastepna nam sie zaraz rozpakuje kurde zaciskaj nogo hehe :D

My moze powinnysmy watek zalozyc Grudniowki 2014/ Styczniowki 2015 bo chyba wiekszosc w grudniu urodzi :D

A ja znowu o 4 zasnelam to wstalam o 12:30

A mi sie snila dzisiaj moja psinka i tak szczekala zeby ja do domu zabrac jejku :( no ale sny na odwrot to znaczy pewnie ze jej tam dobrze i sie nie spieszy do nas..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl