BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #950255 przez Monika_1985
Elu dziewczyny mają rację, wyglądasz na najwyżej 25 :). Ja myślę, że ten nasz rocznik tak ma po prostu bo ja też się jeszcze trzymam :silly: A brzunio na zdjęciu nie wygląda by jakoś bardzo nisko był. W ogóle przypomniałaś mi, że miałam wrzucić zdjęcie swojego brzuszka. Co do obrączki bardzo dobrze Cię rozumiem, jak będę musiała ją ściągnąć będzie mi jej też brakować. Autem już staram się nie jeździć jako kierowca, tylko do sklepu. Mam brzuch 2 cm od kierownicy więc gdybym tfu tfu nawet małą stłuczkę miała to masakra. Także jestem na łasce i niełasce męża ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Montresor coś dużo z nas ma dodatni GBS. Nie wiedziałam, że to takie częste. Śledzików mlekiem jeszcze nie popijałam ale skoro robią je w śmietanie to w sumie czemu nie :laugh: . Pocieszyłaś mnie z tymi wodami. Czyli jest jakaś szansa, że zauważę, że rodzę ;). Hehe z kotem niewiele pewnie pomogę bo mam pierwszy w życiu swój egzemplarz w domu. U mnie jedyne co by zdało egzamin to przestawienie łóżeczka tak aby nie mógł z łóżka wskoczyć. Odpukać na razie go łóżeczko nie interesuje, czasem chowa się pod spodem. Natomiast fotelik czy przewijak zostały przetestowane ;). Póki co się nie stresuje bo mój kot to mały tchórz i pół roku będzie się oswajał i wąchał dziecko z daleka, a do tego czasu już młody podrośnie.

Martadiana mam różne bóle ale takie prądowe to nie. Chociaż ogólnie je ciężko opisać więc kto wie ;).

Aniu boisz się wenflonu? Ale mnie teraz zaskoczyłaś :). To tylko chwila ukłucia jak w szczepieniu czy pobieraniu krwi a potem nic go nie czuć, chyba, że się przypadkiem za niego pociągnie ;). Chyba odkryjesz nowe powołanie przy tym remoncie ;). Zazdroszczę tego gwałtownego wstawania z łóżka. Ja to przez ból nogi mam problem żeby z krzesła wstać.

Chasiami kciuki za wizytę i czekamy na newsy. :)
Załączniki:
Podziękowania: ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950256 przez Monika_1985
popycham

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950276 przez chasiami
Ania Monika dla mnie wenflon i lewatywa były najgorsze podczas porodu, zresztą jak teraz byłam w szpitalu na patologii to też było najgorsze, bo mam strasznie cieńką skóre i przebiły mi żyłkę, siniaka na pół ręki i teraz zawsze mi wbijają tam gdzie konczy się nadgarstek, od strony kciuka.
A podczas porodu to widziałam ze jak miałam skurcz to krew mi się cofała z powrotem, ale potem położne coś tam pokręciły i już krew sie nie cofała.
Taki dyskomfort, ty tu skupiasz sie na skurczu a musisz pamiętac zeby ręki nie zgiąc za mocno bo to też boli, albo wypadnie jak gdzieś nim pociągniesz :(

Ide się kompac i zbierac do gina - już mówie ze odezwie sie wieczorem dopiero, bo ja mam na 15.20 A potem ide z Alicją do okulisty na 16.30 więc nie czekajcie na mnie :) A jakby się coś działo to tak jak wczesniej się umawiałam SMSa pośle :P
Ale wątpie żeby się coś działo, bo tyle tabletek przyjełam ze skurcze praktycznie ustały, co jakiś czas stwardnieje brzuch, ale to już nie jest to samo :P :)
Trzymajcie kciuki! Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950291 przez martadiana
Ela no ja jeszcze jezdze jako kierowca sama ale moja mamuska tez juz siw wydziera ze to niebezpieczne moze ma i racje :) tyle ze ja wlasnie nie jezdze w dalekie trasy tylko do sklepu itp i to ostroznie

Stokrotka moje wnuczeta maja sie dobrze jeden to spioszek bo mamusi a drugi jadlozerca po tatusiu hahah :D rosna rosna :)
ale jaja to co wczesniaczek sie urodzil tej dziewczynie a wszystko ok ?

Chasiami powodzenia na wizycie

Monika jaka zgrabna :D fajny brzusio nie za duzy nie za maly :)

Ale mnie plecy bola za dlugo spalam masakra :((
Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950294 przez Mamuśka 2222
Witam :)
Ula85 i Monika obydwie macie te brzuszki fajne zgrabne,ja chyba mam podobny ;)

Chasami ja chce tak jak Ty zeby najstraszniejsze podczas porodu był dla mnie wenflon czy lewatywa....tak bardzo bym chciala :( ostatnio juz dwa razy beczalam jak myslalam o naturalnym porodzie i tym bólu:( daj znac po wizycie :)

Wcześniej pisałyście o czopie śluzowym...ja sie zastanowiam czy tym razem nie przegapie....nic nie pamietam :huh:
Teraz szukam wszędzie informacji jak tu sie odżywiać po porodzie zeby dziecko kolki nie mialo.....A co do rozpakowania to ja tam wolałabym wytrzymac do stycznia B)
Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #950317 przez maja001
Witajcie

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja tez ciagle chodze rozdrazniona i sama nie wiem zy to ciąża czy stuacja w domu raz jest wszystko ok a za chwile płacze, własnie niedawno sie poryczałam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950320 przez maja001
coś mi się zawiesiło i nie mogłam nic więcej napisać w poprzedniej wiadomości
montresor jeśli cc to gbs jest bez znaczenia czy dodatni czy ujemny, ale faktycznie duzoz nas ma dodati gbs, Ja chyba wynik odbiore w srode i jestem ciekawa co mi tam wychodowali. Super ten wykład, z wielka uwaga go przeczytałam :)
Anna przeciez przy porodzie nie koniecznie musisz miec wenflon ja przy pierwszym porodzie nie miałam, no chyba ze będa jakies konplikacje badz antybiotyk bedziesz miała. Ale powiem ci że ja tez boje sie wenflonu
ela ja jezdze normalnie autem mam zamiar jezdzic do samego porodu
chiasami powodzenia na wizycie, Jak ma sie juz dziecko w domu to tak bywa ja ostatnio tez ze soba do gina, po drodze zpisac małego do pediatry, póżniej po małego i do pediatry,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monika ale z ciebie laska, a brzuszek dodaje ci tylko uroku :)
Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950354 przez martadiana
Mamuska ja tak samo wole w styczniu urodzic chociaz chcialbym juz mala miec przy sobie ale lepiej niech jeszcze siedzi :D

Maja na twoim miejscu bym kupila te autko jak w dobrym stanie zebys pozniej nie zalowala ;) a twojego zazdrosc zrzera napewno ze se radzisz jakos ;)

A ja urzadzam pokoik malej :D moj zaraz lozeczko skreci i bede ''ozdabiac'' hehe :D juz tak fajnie przytulnie w tym pokoiku musze jeszcze cos na sciany kupic jakies te nakleik bo tak troche pustawo :) zaslony juz wisza tylko musze kupic jakies fajne motylki zeby je zczepic bo mi to beznadziejnie wyglada tak prosto jakos.. Lece :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #950357 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950361 przez chasiami
Tak więc udało mi się wszystko jakoś szybko załatwic, bo wszędzie nie było kolejki, tylko od razu wchodzilismy, nawet przed czasem.

U gina:
- okazało się ze mam 5 cm rozwarcia i rzeczywiście to był czop. Gin się smiała ze mam już połowe porodu za sobą.
- dziecko waży w pierszym pomiarze 3200 a w drugim 3500 gram więc tak plus minus mam się szykowac,.
Mogę urodzic w każdej chwili, a moge z tym rozwarciem jeszcze chodzic nawet z 2 tyg.

Więc nie znam dnia ani godziny, ale do stycznia nie mam co liczyc.

A z Alicją jest troszke lepiej:
- dalej robi zeza ale nie jednym okiem, a dwoma (co oznacza ze jest lepiej)
- w okularach wogóle nie robi zeza wiec kolejny plus

I koniec rewelacji na dzień dzisiejszy.
Tylko ja z nerwów ze to już tak daleko chyba nie bede spac :) Lekarka kazała mi się dopakowac i lezec - zeby dziecko urodziło sie w terminie chociaż sama na to nie liczy.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #950363 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950371 przez chasiami
Anna palcami :P Mam rozwarcie na 2 palce - mi moja gin powiedziała ze to tak na 5 cm :)
Gratulowac jeszcze nie ma czego, bo serio słyszałam przypadki ze nwet 2 tyg mozna z tym chodzic :)

A co do wady to ona operacyjnie bedzie mogła jak bedzie starsza, ale takim małym dzieciom można to skorygowac po prostu zaklejając oczko mocniejsze zeby to słabsze wiecej pracowało, a wade ma dużą bo na jedno oko ma +7 a na drugie +6 ale ze niby można plusy skorygowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #950389 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950397 przez Mamuśka 2222
ŁOŁ... Chasami już jakiś rozwarcie...strach mnie ogarnoł :pinch: lekarz powiedzial ze mozna 2 tyg tak chodzic ale też w każdej chwili może sie zacząć jejku stressssss :huh:
a z córeczką musi być tylko lepiej.....miejmy nadzieje ze wszystko bedzie szło w ta lepszą stronę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950405 przez ela85
Hej dziewczynki witam się wieczornie.
Chasiami łał rozwarcie na 2 palce , to już lada moment, ale rzeczywiście może jeszcze z tym pochodzisz, odpoczywaj kochana bo już nie długo będziesz działac na pełnych obrotach.
Maja jeśli uważasz, że autko dobre i w dobrych pieniążkach to bierz, bo może okazja przejść ci koło nosa. A co do rozdrażnienia to w twoim przypadku na bank duży wpływ ma relacja z mężem.
Monika ty to dopiero młodziutko wyglądasz, jak nastolatka z piłka pod bluzką ;)
Dziś byłam w labolatorium na ten cały gbs i pani powiedziała, że jeśli będzie ujemny to wynik będzie już jutro a jeśli coś wyjdzie to około 3 dni będe musiała poczekac. W nocy obudziło mnie takie mrowienie w prawej stopie, a to dlatego ze puchła i nawet w klapka nie chciała się zmieścić, dopiero przeszło jak podłożyłam pod nogi poduszki i tak przespałam do rana z nogami uniesionymi.Powiem wam, że trochę jakby mniejsza opuchlizna była rano. Chciałam kupić biustonosze do karmienia, ale oczywiście nie było rozmiaru. Na dodatek cały czas mamy problem z piecem, i często ponownie muszę go odpalać, mam nadzieję że tym razem trafiliśmy z ustawieniami, bo nie mam już cierpliwości.
Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl