BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #950627 przez maja001
Dziewczyny jeśli chodzi o wody to nie da sie ich nie zauwazyc jak odchodzą, wiec w tym temacie się nie martwcie
ela a może kup męzowi golrke elektryczna , bądz elektryzna szczoteczkę do zebów jesli nie ma, chyba ze chcesz cos bardziej orginalnego bądz osobistego
kelis
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Anna dziękuje za ciepłe słowa, jestes kochana
Zresztą wszystkim wam bardzo dziękuje za wsparcie, czasem ciepłe słowo daje wiecej niż nie jedna pomoc


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950631 przez maja001
dziewczyny wysłalam wiadomośc i jej nie ma :( Chiałam wam podziękowac za wszystkie miłe słowa
chiasami może będziesz piewsza styczniowo/ grudniowa mamusią z naszego forum, Trzymam kciuki za lekki poród i zdrowa dzidzę i daj znac jak cos się riszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #950634 przez ela85
Dziewczynki dzwoniłam do laboratorium , zapytać czy jest mój wynik GBS, no i pani powiedziała że jest. Zgodnie z tym co mówili,że jeśli ujemny to będzie na drugi dzień twierdzę, że mam wynik ujemny :laugh: , ale 100 % pewności będę miała jak odbiorę papierek w piątek. Zapomniałam wam powiedzieć, że ugadałam się ze szwagierką siostry, która jest położną że będzie obecna przy moim porodzie. Mam jej dać znać jak się zacznie cokolwiek dziać i ona dotrze do szpitala w którym pracuje a to ten sam szpital, gdzie chcę rodzić :) .
Kelis zdaję sobie sprawę, że nie czujesz się fajnie z myślą, o tym kocie, ale pomyśl o tym w ten sposób- dobrze że wam nic się nie stało, bo przecież różnie się słyszy. Mi ostatnio jak jechałam przez wioski to pies wyskoczył, ale wyhamowałam bo jechałam powoli ze względu na dużą mgłę i ślisko. Ale gdybym tak jechała trochę szybciej, to albo by pies zginął albo my wylądowałybyśmy w płocie.
Chasiami chyba Ulka ma rację, że będziesz pierwsza, bo jak piszesz że czop z krwią to już naprawdę lada moment. Trzymam kciuki, żeby szybko poszło i w miarę bezboleśnie ;) i sprawnie. Swoją drogą nadal nie wiemy jak Ninoczka, może ona już tuli swoje maluchy??
Maju dzięki za pomysł z golarka i szczoteczką, ale to akurat mój mąż ma :(, a golarki i tak nie używa, bo mówi ze go "szarpie" i woli zwykłe maszynki ;) . Jeśli chodzi o zachowanie twojego jeszcze męża to powiem ci, chłop bez honoru, gdybym ja tak powiedziała mojemu to na bank bym go nie zobaczyła szybko w drzwiach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950655 przez ulka1983
Mamamumina i co pas założony?

mój mężulek też z tych co nigdy nie wie gdzie co i jak a to mnie bardzo wkurza :evil: więc u facetów przynajmniej u większości to norma :P

Martadiana ty jeszcze nie masz dzieci to masz więcej czasu a ja dwie córy teraz jeszcze przeziębione to obowiązków więcej no i tempo żółwia to czasu brakuje ;) ale myślę ze będziemy jakoś ciągnąć ten wątek :)

Chasiami ja nowy tydzień rozpoczynam w każdy wtorek więc dzisiaj zaczynam 36 tydzień ciąży ale to zleciało :blink:

Kasia moje maleństwo też różne dziwne pozy przybiera :laugh:

Danna jak córeczka ma na imię ?

Ela śliczna mamusia z brzuszkiem :) prezent dla chłopa to zawsze problem :whistle:

Montresor dobrze że cc i gbs nie groźny ja czekam na wyniki do czwartku :unsure: kota tez bym wywaliła żeby się nie przyzwyczajał za bardzo :P

Monia ślicznie wyglądasz zgrabnie do samego końca :) ja chętna do rozpakowania po 1 ale zobaczymy czy moje dziecko nie ma innych planów :laugh:

Maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


co do l4 dla męża to moja położna powiedziała że się należy tylko po cc :evil: a wcześniej miałam porody naturalne i dostał od pani doktor :pinch:
Podziękowania: ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950666 przez maja001
ela skoro dzwoniąłs i wynik już jest to wszystko wskazuje na to ze ujemny i trzymam za to mocno kciuki, Fajnie że bedziesz miała kogos bliskiego przy porodzie i doświadczonego w tym temacie za razem
ula
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Uciekam bo kartofelki mi się dogotowały i mały lada chwila się obudzi
Jak DOBRZE ŻE JESTEŚCIE :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950711 przez martadiana
Kelis nie moja psinka u brata do lutego bedzie ja mam druga suczke wzielam od brata zeby one razem nie byly bo moja psinka moglaby swoje zagrysc z zazdrosci ale to ta sama rasa tylko ta potrzebuje duzo wiecej zabawy :P a z tym spaniem to katastorfa bym chciala sie wyspac jak to sie mowi na ''zas'' a tu sie nie da :/

Chasiami to pewnie bedziesz nasza pierwsza rozpakowana mamusia i to jeszcze przed swiatami nawet ci zazdroszcze :D dobrze ze twoja mala ma przynajmniej dobra wage i juz moze wychodzic :D

Ula tylko ty sie tez ta nie spiesz :D no ja wiem ze ty przy corkach to nie masz czasu i uwierz ze gdybym mogla bym sie z toba zamienila na 2 dni pzynajmniej zebys se odpoczela a ja mialabym zajecie..

Maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ela fajnie ze ktos bedzie przy tobie znajomy ze szpitala :) napewno bedziesz w dobrym rekach :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Poprasowalam troche ciuszkow malej juz na 62 i jeszcze ide prasowac bo pozniej jak mi sie nazbiera to nie wyrobie :O ale przynajmniej sie nie nudze :)

Wrzucam zdjecia moich ''wnuczkow'' hehe


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950753 przez kelis3
Martadiana jakby tak można się na zapas wyspać, to byłoby super, chociaż ja z moim ostatnim "sypianiem" to nawet na teraz wyspać się nie mogę;/. Lepiej się już czujesz? Ale słodziaki maleńkie z tych Twoich "wnucząt";P

Ulka no właśnie ja ostatnio gdzies czytałam,że w zasadzie to L4 nalezy się po każdym porodzie, jesli kobieta nie czuje się dobrze, bo to jest L4 opiekuńcze.

Chasiami, trzymam kciuki,żeby wszystko poszło szybko i bez żadnych komplikacji! Jej, chyba będziesz pierwsza, no chyba że Ninoczka Cię wyprzedziła;)


Maja f
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ela trzymam kciuki,żeby GBS faktycznie okazął się ujemny! Ale fajnie,ze będziesz miała przy porodzie tą dziewczynę, nie dość że znajoma, to jeszcze kompetentna, na pewno będziesz miała super opiekę;) Jak tak sobie myślę,to faktycznie powinnam się cieszyć,ze z tym kotem to tylko na tym się skończyło, bo różnie to bywa;( A jesli chodzi o prezent, to może spinki do mankietów? Mój brat na 30-kę zazyczył sobie klucz udarowy elektryczny, taki do odkręcania śrub w kołach, więc może coś w ten deseń? Jakis wypaśny zestaw narzędzi,jeśli lubi takie rzeczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950762 przez Stokrotka34
:-) Dziewczyny a ja wpadlam w stan hibernacji w oczekiwaniu na porod:-)
Martadian ja tez przerabiam koszmary senne:-\
Ale cudne male szczurki:-) :-) boskie!

Maja postaraj sie jak najmniej z tym panem rozmawiac, wiem ze latwo sie pisze, ale rozmowa z nim denerwuje Ciebie, a szkoda:-) !
Fajnie ze kupilas auto!

Chasiami, to Ty teraz pelna emocji!:-)
To ja trzymam kciuki juz za szczesliwe rozwiazanier:-) !

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950767 przez maja001
A ja męcze sie z kolejna nie przespana nocą, po , godz leżenia w łóżku postanowiłam włączyć kompa :angry:
martadiana śliczne te twoje szczeniaczki, a biegunka to może od czegos co zjadłaś, choc ja też kilka razy w tej ciązy miałam begunke i nie mam pojęcia do dziś od czego
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

chiasami ciekawa jestem jak u ciebie sytuacja, tez ci zazdroszcze ze lada chwila możesz byc juz po wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950772 przez kelis3
Dzis o 1 odeszly mi wody. Jestem juz w szpitalu. Trzymajcie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950777 przez chasiami
Ha! A jednak nie jestem pierwsza!!!! :)
Mnie dalej nic nie bierze :P Ale z doswiadczenia wiem ze moge jeszcze taak chodzic i chodzic :) Przy Alicji też tak było :)

Kelis oczywiście trzymamy kciuki z całych sił!!! :) I szybkiego, szczesliwego i bezbolesnego porodu!!!!! :)

A ja dzisiaj się wyspałam jak nigdy dotąd :D i nawet skurcze ostatnio mi przeszły :P :) Powoli śmieszna robi się ta sytuacja u mnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950781 przez ela85
Witam porannie :).
Kulis trzymam kciuki, za szybkie i wiarę bezbolesne rozwiązanie, jejku jak to nigdy nic nie wiadomo kiedy i która z nas będzie następna.
Martadina szczeniaczki fajnie się. Nie chcę Cię straszyć, ale mojej znajomej tak zaczął się poród, nieświadoma pojechała na IP i tam się dowiedziała ze zaczyna rodzić. Mam nadzieje, że czujesz się lepiej.
Czasami ciekawe, kiedy będzie Twoja kolej, czy Cię któraś wyprzedzi ;)
Dzisiaj spałam jak suseł, tylko 2razy pobudka na siku, chyba byłam przemęczona przez te kilka ostatnich dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950789 przez Asik92
Cześć dziewczyny:-) wiem wiem dawno mnie nie bylo ale czytałam wszystko na telefonie, bo laptop mi sie popsół i nie miałam jak pisac teraz próbuje pisac z telefonu i mam nadzieje ze mi sie uda bo juz drugi raz próbuje i nerwy mi siadaja. W
Wczoraj bylam u gina i dowiedziałam sie ze w każdej chwili moge zacząć rodzic nie wiem jakie mam dokladnie rozwarcie bo nie powiedziała ale kazała mi sie nie przemeczać zeby czasem wcześniej nie urodzić ;) pobrała mi GBS-a ... Jakie to nie przyjemne ;/ wiec dzisiaj od rana zaniosłam i w poniedzialek mam dzwonic sie pytac czy jest wynik az sie boję ;) torbę mam juz spakowana, łóżeczko juz stoi i czeka a mąż co godzinę dzwoni z pracy i pyta jak sie czuje, a teściowa co chwile przychodzi i patrzy czy żyje i czy czegoś nie potrzebuje. Żyć nie umierać taka opieka ;) wczoraj na wieczór miałam juz stracha bo przez ponad 2 godziny miałam regularne skurcze co 8-10 minut ale wzielam prysznic i przeszło, mam nadzieje ze chociaz do świat wytrzymam bo mam ochote sie nalepa jeszcze ;)

Kelis trzymam kciuki będzie dobrze ;) szybkiego i bezbolesnego porodu ;) daj znać jeszcze jak dasz rade ;)

Chasami to albo ja albo ty będziemy drugie z kolei ;)
Ale fajnie ja juz jestem gotowa ;) dzisiaj biorę sie jeszcze za porządek w szafie musze poukładać wszystko bo jak mały będzie to nie będzie czasu ;) i mysle ze jeszcze okno umyje ;)
Miłego dzionka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950792 przez Mamuśka 2222
witam
Kelis trzymam kciuki :) aż mi sie coś w brzuchu zrobiło ze już wszystko sie zaczyna....teraz każda pokolei.......
niesamowite na święta Kelis maluszka juz bedzie przytulać,ciekawa która nastepna Chasami :) czy nasze mamusie z bliźniakami :) :)
ważne zebyśmy wszystkie szcześliwie urodziły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950810 przez Stokrotka34
Kelis ale niespidzianka, mam nadzieje ze jestes juz po i ze wszystko dobrze u Was!!

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl