BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #950926 przez agat
Kelis serdeczne gratulacje! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950956 przez maja001
kelis GRATULUJE SYNKA :) , teraz dochodz do siebie i napisz nam jak przebiegł, poród, wstaw fotkę maluszka i jak sobie radzisz???
studentka powodzenia na wizycie

Ja dzis w nocy nie dośc ze nie spałam to miałam dziwne skórcze takie jak do porodu tylko ze krutkie i krutko a póżniej jak wam pisałam nie mogłam zasnąć
Odebrałam tez wyiki z GBS i jest ujemny :)
Tak więc dzis same dobre wieści

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950987 przez kasiah06
kelis GRATULACJE WIELKIE oj ale się wzruszyłam że masz już swoje szczęście przy sobie :) ale słodki okruszek musi być z waszego Olusia :) dochodź szybciutko do siebie :kiss: czekamy na relację i fotkę oczywiście :)

studentka dobrze że gbs ujemny :) trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści :)
mamuśka też nie typowałam kelis jako jednej z pierwszych ;) jednak nie wiadomo co nam pisane :)
martadiana tak jak piszesz sny to odwrotność więc pewno twojej psince dobrze u brata :)
maja super że gbs ujemny :)

po serii dodatnich gbs rozpoczęła się seria ujemnych i dobrze niech tak zostanie już do końca :)
ciekawe jak tam wyniki montresor ... mam nadzieję że wszystko wyszło ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950995 przez Mamuśka 2222
Nom Kasiah nie wiadomo co nam pisane ;) ja ledwo chodze i nie wiem jak ja niby mam wytrzymac do 28 stycznia przytyłam 18 kg :pinch: dziecko w brzuchu nie wiem jak sie tam mieści tak strasznie sie rozciąga ze brzuch to częściiej trójkąt przypomina niz normalny brzuch,nie zapeszając nie mam nowych rozstpów i mam nadziejęze tak pozostanie do końca :)
A swoją drogą to Kelis jak na tak mały brzuszek i w 37 tyg urodziła to spory chłopczyk :laugh: Kelis dopiero co zaczoł być widoczny brzunio a już urodziła nieżle co ja tam jestem podekscytowana....choć w sumie to jesteśmy dla siebie obcymi osobami,ale ciesze sie strasznie i narodzin Olusia :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #951039 przez EwelinaS
Hej.
Ooooo jest już dzidziuś?? przecież to połowa grudnia co maluchom się tak śpieszy??? No nic, najważniejsze że wszystko dobrze i że syneczek aż 10 ptk dostał gratuluje z całego serca i powodzenia już z maluszkiem. Ale beka!! teraz to zaczynam się bać że to jest takie niespodziewane nie zna się ani dnia ani godziny. Ciekawe ile z nas jeszcze nie donosi i będzie grudniówkami a ile przenosi i bedzie lutowymi mamusiami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #951046 przez Asik92
Kurde dziewczyny mam skurcze co 8 minut regularne, juz przez ok 45 minut nie wiem co mam robić, boli mnie krocze i caly brzuch mam spity, chyba pójdę pod prysznic i zobacze co będzie ale mam stresa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #951050 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #951051 przez Mamuśka 2222
Asik ja przez godzine mialam skurcze co 7 min w pierwszej ciazy i pojechalam do szpitala w 37 tyg i już zostałam a po 2 dobach urodziłam!ja na twoim miejscu pojechalabym do szpitala....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #951054 przez ela85
Studentka czekamy na wieści z wizyty, no i super że gbs ujemny.
Maju cieszę się, że twój gbs ujemny :).
Asik jak po prysznicu nie przejdzie, to jedź na izbę, bo to na bank wtedy się zaczyna. Kurcze dziewczyny ale się dzieje, połowa z nas to pewnie będzie przed końcem roku rozpakowana. Mi to się wydaje, że ja rozpakuję się przed terminem ale już w styczniu. Dziewczynki, czy wy myślałyście o zrobieniu sobie w domu lewatywy, jak by były już skurcze. Bo czytałam że też tak można, tylko czy panice że się zaczyna, będziemy miały czas o tym pomyśleć.??
A moje suwaczki już kilka dni stoją w miejscu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #951055 przez Monika_1985
Uff.. jestem i nadrabiam. :)

Elu my też mamy piec na ekogroszek. Jednak nie narzekamy więc pewnie jak już Wam dobrze zastartuje to już będzie dobrze :). A kiedy mąż przyjeżdża? Fajnie udało Ci się z tą szwagierki siostrą, własna położna to nieoceniona pomoc i wsparcie.

Kasiah u mnie też już przystrojone mieszkanko świątecznie, tylko choinki jeszcze brakuje. Tzn. stoją dwa cyprysiki ale to nie to samo ;) Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!

Maju
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Super, że GBS ujemny! :) Kochana Tobie zakazuję mieć skurcze. Nie zostawiaj mnie samej na końcu stycznia :laugh:

Martadiana śliczne wnuki i jakie malusie! Nic nie pisz o prasowaniu, od tygodnia próbuję się za nie zabrać ;) Co ty dziewczyno do 4 rano robiłaś :blink:

Asik i Ty już się otwierasz! No nie ładnie tak się spieszyć ;). Wy to już wszystkie będziecie mieć duże dzieci zanim ja się rozpakuje :laugh: Hehe ja to na Twoim miejscu pewnie byłabym już na ip. Ale tak zdroworozsądkowo to weź ten prysznic i zobacz co się dzieje :) Chociaż lepiej pojechać raz za dużo niż raz za mało do szpitala.

Dziewczyny Kelis samą siebie zaskoczyła :silly: Napisałam do niej, że jak będzie się czuła już na siłach to czekamy na wieści i zdjęcia. :)

Mamuśka ja niewiele mniej przytyłam a termin mam podobny i też czuję się jak wieloryb. Damy radę, musimy :)

Ja dla odmiany, nie mam żadnych skurczy, bóli jak na miesiączkę, no czasem zakłuje mnie w pochwie i pociągnie ale to wszystko, a wizytę mam dopiero 30.12 więc w porównaniu z Wami jestem daleko w tyle ;)
Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #951058 przez martadiana
Maja dobrze ze wszystko ok z wynikami tylko ty nam nie zacznij rodzic :D

Mamuska ja tez przytylam juz 17 kg :O ale trzeba liczyc dzidziusia,wody, lozysko itp wiec nie ma sie co przejmowac az tak
dobrze ze nowych rozstepow nie masz :D

Ewelina prawda teraz to kazda z nas powinna juz byc gotowa ;)

Asik moze jedz na ktg ?

Ela ja lewatywy to chyba se robic nie bede chodzi ci o mydlo tak ? Wiem ze mozna cos wypic i to dobrze oczyszcza ja chyba
tak zrobie... i tez tak czuje ze polowa sie rozpakuje w grudniu :P

Monika krecilam sie w lozku lazilam po mieszkaniu juz mnie to meczy naprawde :/ i chyba jak dzis tak zasne pozno to jutro
sobie wstane na 8 rano i bede sie meczyla do wieczora to pojde spac gdzies o 22 i moze zasne na cala noc bo co innego mi pozostalo ?

A mnie dzisiaj caly dzien brzuch boli jak na okres i jakis inny bol nie wiem co jest :/ a wizyta dopiero 23.12 wiec trzeba czekac
czy wszystko ok..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #951074 przez luska
OOOO ja juz pierwszy dzieciaczek jest :woohoo: :woohoo:

Kelis gratuluje

ja sie tylko melduje już po remoncie i sprzątaniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #951076 przez mama89muminka
Osz cie, ale tu se dzieje, mialam napisac co u mnie ale z tego wszystkiego nie mogesie skupic :D

KELIS MOJEGRATULACJE! Mam nadzieje ze oboje sie czujecie dobrze.

Asik ty kobieto nie na forum tylko na porodowke! Jak czujesz ze ci bardzo cisnie w dol to tym bardziej. Daj znac czy prysznic pomogl, ale z opisu juz sie domyslam ze to bole porodowe ;)

Ja tez bez skurczy ostatnio, wczoraj odebralam tem pas ortopedyczny i troche pomaga, ale mocniej teraz czuje skurcze, do tej pory byla cisza. Ale wiem ,ze ja to jeszcze, bo to nie ten bol, zupelnie inaczej se go odczowa. Dzis wizyta u pielegniarki, wszystko ok, dostalam anty d i tyle.
Teraz my u tesciowej, jak zwykle strata czasu, nic nie robimy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #951080 przez EwelinaS
martadiana gotowe, a ja nawet nie mam torby od rodziców przywiezionej a co tu o spakowaniu jej, ale dziś odebrałam resztę z apteki Gemini i chyba czas spakować wszystko
monika ja mam tak samo jak Ty ani skurczy ani żadnych bóli tylko to tu to tam mnie chwileczkę zakłuję, pociągnie. Mały jak się rozpycha to troszeczkę kość łonowa mnie poboli ale tak to kompletnie nic.
asik ja chyba też pojechałabym chociaż na KTG ja nigdy nie rodziłam i nie wiem jak to sie zaczyna ale chyba wolałabym być gdzieś gdzie ktoś się mną zajmie.
luska gratuluje zakończenia remontu to już teraz możesz szykować sie na święta w wyremontowanym i czystym mieszkaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #951093 przez Asik92
Kurde dziewczyny i po prysznicu przeszło ale nie tak do końca bo jeszcze co jakiś czas mnie skurcz złapie, krocze mnie nadal boli ale juz o wiele mniej, wiec na ip nie pojechałam zobacze jak będzie w nocy mam nadzieje ze jeszcze nie ten czas bo teraz to jestem az posrana co by to bylo jak by sie faktycznie zaczęło juz, chyba popadam w depresję ;p dobrej nocki ;) jak co bede pisac w nocy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl