BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #963785 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963786 przez Anna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963796 przez maja001
Anna ale masz slicznotke

mamuska troche mnie uspokoiłas bo juz się oawiałam że coś ze mna nie tak ze tak krwawie

chiasami powodzenia na wizycie oby wszystko było dobrze.

kasiah moja malutka też czasem hlusta mlekiem

Uciekam bo nie mam jak pisać jak tylko zsiadam do netu do mam od razu sto innych spraw na głowie

A w koncu odzyskałam ten nieszczesny ruter i jak na razie działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963811 przez agat
Hej dziewczyny :) Obiecałam, że pochwalę się wyprawką z RMFu, dziś przyszła :)
Jestem bardzo zadowolona - porządne pudło (przyda sie) a w nim mała paczka pieluszek Bella Happy, chusteczki Pampers, zestaw kosmetyków Ziajka (krem do pupy, płyn do kąpieli, olejek na ciemieniuchę i oliwka), kubek, misio, kaczuszka do kąpieli, śliniak i rożek :) Super pamiątka będzie :)



Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963861 przez maja001
Agat super wyprawka i śliczny misiu dla Jagódki

Dziewczyny a mnie boli jedna piers tzn nie cała tylko jedna zyła z boku, nie wiem co to moze być bo gródek nie czuje na piersi, oby to nie poczatek zapalenia bo tylko jeszcze tego by mi brakowało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963863 przez ninoczka
agat fajna wyprawka.znikam kapac dzidziole.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963869 przez kasiah06
Dzięki dziewuszki za odzew odnośnie ulewania uspokoiłyście mnie :)
monika my używamy espumisanu i szału nie ma ale na pewno lepszy niz infacol :) słyszałam też że bobotic jest bardzo dobry nawet się już zaopatrzyłam :) i uwierz mi że mój skarbek potrafi podokazywać i nie spać np 4 godzin z rzędu więc łączę się z tobą w bólu ;) w grupie zawsze weselej ;) a co do weryfikacji teorii z przed porodu...no cóż znam z autopsji :laugh:
chasiami wytrwałości i trzymam kciuki za wizytę
anna piękna ta twoja córunia :)
agat super wyprawka :) i nawet kocurek się załapał na zdjęcie ;)
maja ja też kiedyś obudziłam się z takim bólem jak opisujesz i wytępiłam go w jeden dzień kapustą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963945 przez Monika_1985
Chasiami faktycznie mała strasznie się męczy, biedactwo :( No i oczywiście Was mi strasznie żal. Oby ten lekarz pomógł.

Aniu a jakieś ciekawe przepisy tam są? Bo mi już pomysłów brak :unsure:

O Elu akurat szykuję zamówienie z gemini to dorzucę sobie w końcu szare mydło . Dzięki za przypomnienie. :) Rośnie Ci chłopak i puchnie :laugh:

Aniu ale dumnie córeczka się prezentuje w tej kokardzie. Slicznotka :)

Agat ale super prezenciki. Ja bym była bardzo zadowolona bo uwielbiam prezenty i niespodzianki. Hehe jak Ty to zrobiłaś że tak ładnie się wstrzeliłaś w termin :)

Kasiah faktycznie u agat na zdjęciu kociamber jest :). Ale jestem spostrzegawcza! :laugh: Położna powiedziała że na bobotic za wcześnie u nas. Espumisan też tylko 2 x dziennie stosujemy i widzę że łatwiej synkowi kupy się robi. Dziękuję za pocieszenie Kasiu, nasze dziubki po prostu ćwiczą naszą cierpliwość ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #964007 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964018 przez maja001
dziewczyny ja krutko.mam zapalenie piersi.rano goraczka 38 teraz 39 pojehalam na dorazna i tragedia opisze wam jak dojde do siebie wiec udalam sie prywatnie, mam antybiotyk masowac piers oaz przykladac kapusta po karmieniu i rozgrzewac przed.w domu mam sajgon maly niedobRY.MUSZE KONCZYC BO MOJ SYN MI NACISKA NA KOMPIE CO WEJDZIE A

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964154 przez EwelinaS
Hej. Wczoraj o 20 wypuscili nas do domku. Ja mam nawał pokarmu maly za bardzo nie chce ssać bo w szpitalu dali mu mm bo na wadze duzo stracil i teraz ma lenia.
Nasz syn.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964156 przez Mamuśka 2222
:) :) :) :)
EwelinaS sliczny chłopczyk :) :) :) na fb tez widziałam słodziaczka malego :) :) a ten nawal pokarmu straszny jest ale kazda musi przez to przejsc...u mnie juz sie normuje ale gdybym ominela choc jedno karmienie musialabym odciągac a tego strasznie nie lubie robic bo laktator ciagnie jak chole---ra!narazie udalo mi sie unikac go :)

Maja współczuje strasznie mi jak za duzo najdzie mleka to mnie boli i juz stekam...a ty jeszcze zapalenie....trzymam kciuki za ciebie zeby ci szybciutko przeszło....a moja starsza corka tez mi wciska rozne klawisze na zlosc tez zebym zostawila laptopa....wiec nie jestes sama :)

Monika 1985 a po ile kropel dajesz espumisanu?i 2 razy dzienie tylko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964168 przez Asik92
Hej dziewczyny ;) ale tu cisza ostatnio ;)
Ale co sie dziwić każda ma pełne ręce roboty ;)

Mamuska ja tez daje espumisan i daje po 5 kropelków, a wczoraj dalam nawet 10, popołudniu i wieczorem bo myslalam ze go brzuszek boli ale okazalo sie co innego,
A mianowicie mamy pleśniawki ;( mały płacze a ja nie wiem co mam robić.
No i musze juz lecieć postaram sie później nadrobić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964195 przez Mamuśka 2222
Asik u mnie byla pediatra...moja nie ma plesniawek ale ma bialy jezyczek....i kazala przemywac aftin+1 kropla cebion to jest witamina c i gazikiem jalowym przecierac jezyczek zeby nie bylo plesniawek
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964222 przez maja001
Ewelina S ale twój Mikołaj ładniutki i fajnie że już w domu jesteście. A nie miałaś własnej butelki w szpitalu? Ja taki problem miałam z synkiem że dokarmiali go mm tymi szpitalnymi butelkami a mały w domu nie umiał sac cyca chyba z półtora tyg sie meczyłam żeby załapał jak to sie robi juz nawet miałam zaniechać laktacji ale w końcu sie udało, Dlatego tym razem byłam madrzejsza i wzięłam swoja butelke by malutka nie oduczyła sie sać bo z tych szpitalnych to mleko leci ciurkiem,

mamuska obie wiemy jak to jest mieć małe dziecko w domu i niemowlaka to juz nie tylko opieka nad jednym dzieckiem ale nad dwójką i podwójna radość i podwójne problemy

Asik92 na plesniawki kup w aptece aphtin koszt 2 zł i przecieraj języczek kilka razy dziennie nim np wacikiem jakimś, Jeśli jednak nie przejdzie to musisz udać sie do pediatry bo innego leku nie ma bez recepty wówczas lekarz może przepisać ci nystatyne albo flumycol na grzybice. A odparzeń nie ma maluszek?Bo to ważne...

mamuska dziwne moja malutka ma czasem cały biały języczek i pediatra nie kazała niczym przemywać bo to od mleka

chiasami a o u ciebie słychać???


A u mnie koszmar ciag dalszy jedyny plus że dziś juz goraczki nie mam jak na razie bo wczoraj wieczorem dochdziła do 40C, Piers nadal boli ale juz mniej i przestałam ja naciskać w końcu bo nie czuje zadnych zgrubień a od tego naciskania aż mi zyłki popekały . Przykładam kapusta a przed karmieniem ja rozgrzewam z drugiej pokarm sciagam laktatorem i moje karmienie zamiast trwać 30min trwa ponad godzinę albo i 1,5 godz, Żeby było nie za pieknie mała po antybioty( ktory jak pisze przenika do mleka) dostała takich odparzeń na tyłku że az nie moge patrzeć, zadna maść nie pomaga ani tormentiol ani bebanthen ani sudokrem więc jutro musze dzwonic do położnej może pojdzie do peditry po jakąś maść na receptę i musze kupic jakis prybiotyk dla niemowląt :( Mało tego Oskar dostał kataru i temperatury i teraz boje sie o mała czy nie załapie od niego infekcji i kataru bo to juz by była tragedia na całej linii, :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Już ponad 100 wydałam na swoje leki i lekarza a tu się zapowiada że kolejna musze szykowac na leki dla małej i małego jak nie wiecej, Znacie jakis dobry bank może na niego napadne.... ;) :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl