BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #963270 przez Asik92
Chasami super ze z Alicja juz wszystko dobrze, trzymam kciuki zeby wyniki były wporządku ;)

Ewelina no ja patrzyłam na 200ml i byl za 80 i myslalam zeby większy kupic bo nie wiem przez ile bede to używać. Jejku bidulka jeszcze nie urodziłaś, jejku ale Mikołajowi dobrze w twoim brzuszku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963280 przez mamazuzi
Witajcie :)
Wybaczcie, że wpraszam Wam się na forum, ale jako świeżo upieczone Mamusie, zapewne większość z Was niebawem będzie planowało chrzciny swoich Maluszków. Mam na sprzedaż śliczną sukieneczkę, w zestawie z bolerkiem i czapeczką, rozmiar 62. Gratis dodaję buciki, ładnie pasujące do całości. Ubranko jest w stanie idealnym, założone tylko przez moją Córeczkę, na kilkugodzinną ceremonię. Jeśli któraś z Was będzie zainteresowana, to zapraszam do kontaktu. Zdrówka dla Waszych Pociech :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963281 przez Asik92
:laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963371 przez kasiah06
Cześć dziewczynki :)
Przepraszam ale nie mam szans was nadrobić tzn czytałam na bieżąco ale w głowie pustka. Teraz postarm się jużbyć na bieżąco:) Póki co napiszę tyle co pamiętam
Chasiami zdrówka dla córeczki i wytrwałości :)
Asik mocno trzymam kciuki :)
Pisałyście o kroplekach my przerobilismy Infacol ale nie był rewelacyjny teraz jesteśmy na etapie Espumisanu i jest lepiej ale zakupiłamjuż Bobotic na dalszy etap ;) tylko że mój Bartuś nie ma kolek (na szczęście) a męczą go bardzo pierdki .
10 idziemy na szczepienie i już cała się stracham na samą myśl, pewno będę płakać razem z malutkim :( zdecydowaliśmy się na 5 w 1 + rotawirusy.
A tak poza tym to Bartunio waży już 4,5 kg i od kilku dni uśmiecha się do nas świadomie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963402 przez maja001
martadiana na potowki nie pomoge bo ani synek ani malutka nie ma.

kasiah wlasnie od paru dni sie zastanawiam ktore kropelki sa lepsze infakol czy bobotik bo u synka przetestowalam wiekszosc i tylko jedne pomagaly wlasnie jedne z tych dwoch i cos mi sie wydawalo ze bobotik ale nie mualam pewnosci.A szcxepuenia u maluszkow dla matki zawsze sa wielkim przezyciem.Ja zawsze przezywalam szczepienia synka

EwelinaS po takim czasie lekarxe powinni juz cos dzialac a nie tylko kroplowki podlaczac.

I nie pamietam wiecej
A i dzis na sniadanie wprowadzilam nalesniki mam nadzieje ze malutka je zatoleruje.

chiasami fajnie ze to nie astma .A kiedy opuszczscie szpital?I kto jest z malutka maz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963405 przez maja001
A dziewczyny jade w koncu po ruter poraz 3 po naprawie trzyajcie kciuki by tym razem byl dobry.Bo cos mnie szczeli jak poraz 4 bede zmuszona go oddac .Ja juz prswie 2 miesiace musze korzystac z netu przez telef bo wielce powazna firma jaka jest orange nie potrafi go zreperowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963414 przez EwelinaS
Mikołaj przyszedl na swiat 05 Lutego o 10.10 waga 4050 i 58 cm ptk 10. Oboje czujemy sie dobrze.
Podziękowania: maja001, Mon.tresor, Stokrotka34

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963419 przez Asik92
Ewelina gratulacje ;)!! Jejku jak sie ciesze ;) zdrówka dla was i wracajcie do domku jak najszybciej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963429 przez kelis3
Ewelina gratulacje!!! Zdrówka dla Ciebie i maluszka!
Luśka i dla Ciebie wielkie gratulacje i uściski!'
Maja dzięki za radę w sprawie wysypki;) Trzymam kciuki za ten nieszczęsny ruter.
Kasiah oj na pewno będziesz przeżywać, ja też strasznie przeżywałam szczepienie Olusia. Na pewno wszytsko będzie dobrze,wiec nie zamartwiaj się na zapas. Ale już duży chłopak wyrósł z Bartusia. I do tego uśmiechnięty;)
Ela juz zaczęłam pregnę brać, z piętą na szczęście się uspokoiło, mam nadzieję,że na tym się skończy;)
Więcej niestety nie odpiszę, bo podczytuję Was w międzyczasie, ale niestety nie pamiętam co której odpisać;(
U nas wszystko dobrze, znalazłam sposób na wieczorne usypianie Małego terrorysty;) włączam mu aplikację w tel z szumem suszarki i zasypia w łóżeczku jak aniołek- polecam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #963431 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963433 przez Mon.tresor
Gratulacje Ewelina! :) :) Duży chłopak ci się urodził :)

Miałam ostatnio ciężkie dni, brzuszek znów dawał o sobie znać, młody zaczął pluć infacolem, nie chce go w ogóle pić, chyba mu śmierdzi jak mi. M. kupił herbatkę koperkową, wczoraj pierwszy raz mu podałam i odniosłam wrażenie że trochę pomaga, ale jej też za bardzo pić nie chce, podobno jest niesmaczna... mi smakuje, więc nie wiem. Może to ja jestem dziwna.
Do okulisty się w końcu umówiliśmy, ale oczywiście prywatnie, bo na NFZ to na maj terminy mają. Jestem zła, bo kolejne pieniądze pójdą, a mi wczoraj pismo z ZUSu przysłali że wstrzymują mi macierzyński dopóki im nie odeślę jakichś idiotycznych pism, więc czort wie kiedy dostanę pieniądze za styczeń :S
Oprócz tego Artur dostał jakiejś dziwnej wysypki, tylko na głowie, już trzy dni ją ma, a wszystkie nowalijki z diety wywaliłam, a jej ciągle coraz więcej - gorączki brak. I jestem w kropce, od czego to. Zastanawiam się czy nie iść z nim do lekarza, zwłaszcza że w domu wszyscy chorzy (siostra zapalenie oskrzeli ma, biedaczka), łącznie ze mną (wczoraj rekord 38,5*C), a mały dziś trochę pokasłuje.
Mały straszny siłacz mi rośnie, aż chyba wam zdjęcie wrzucę, jak głowę trzyma sztywno :D No i już nie mogę go zostawiać samego na przewijaku, wczoraj się sam z pleców na brzuch przekręcił... Z Brzucha na plecy umiał już wcześniej, ale to łatwiej przecież, bo rączką się tylko odepchnąć...
M. zazdrosny, bo Arturek prawie na niego nie patrzy, tylko we mnie wpatrzony jak w obrazek :D No ale nic dziwnego, skoro M. ostatnio przychodzi strasznie rzadko - robią mieszkanie z moim tatą.

Kelis, ja próbowałam i suszarki i szumu morza... A i tak najlepiej usypia tylko cycek ;)
Kasiah, ja też przeżywam szczepienie, choć jeszcze do niego nie doszło :P Co prawda za tydzień mamy się zgłosić, ale chyba trochę jeszcze poczekamy, żeby na pewno zdrowy nie był... Prawdę mówiąc ja tam bym dalej najchętniej nie szczepiła. Naczytałam się o szkodliwości szczepionek i mam takiego stracha, że głowa mała. Najbardziej to się boję że z mojego maleństwa po szczepieniu nic nie zostanie, tylko szmaciana lalka nieświadomie leżąca w łóżeczku...
Co do tych pierdków Bartusia, to Artur też strasznie bączy i jak się nie może wybączyć, to właśnie płacze i kurczy nóżki. Myślałam, że to są te kolki :P Espumisan też mamy, ale jeszcze go nie próbowałam, póki co testujemy najmniej chemiczną wersję czyli herbatkę koperkową. Modlę się żeby ona małemu pomagała, bo to chyba najzdrowsze.

M. się ze mnie dziś śmiał, bo zażyczyłam sobie słoiczki dla dzieci do jedzenia ;D
No i zastanawiam się czy nie przejść już na trójki pampersy, bo od paru dni mam wrażenie że dwójki są za ciasne (nie może w nich nóżek do końca rozprostować, a jak to zrobi, to się zsuwają prawie z pupy) i zwykle kupka ląduje już nie w strategicznym miejscu pieluchy, tylko jest prawie na jej końcu.

No i cholera mi się ślinić wczoraj zaczął, mama mnie straszy że ja też tak zaczęłam i zanim 3 miesiące skończyłam to już zęba miałam. Mam nadzieję, że Artur tak nie będzie miał!

Ania, położna ci zważy Miriankę, sprawdzi czy wszystko ok u ciebie... Może akurat w między czasie znajdziesz coś do pytania ;)

No i na koniec, filmik, bardzo polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=Me9yrREXOj4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963441 przez Mamuśka 2222
EWELINAS GRATULACJE!!!!dużo zdrówka dla was :) :) :) :) jak tylko bedziesz mogla daj znac jak sie czujesz...i jak tam maleństwo :) :) :) :)

Luśka gratulacje razy DWA :) :) :) również duzo zdrówka zycze i wytrwałości :) :) :)

MAMOMUMINKA mam pytanko bo ty pisalas ze nie stosujesz zadnej diety dla mam karmiacych....chcialam zapytac i jak tam malenstwo nie ma kolki?dobrze reaguje na twoj pokarm....??bo ja na diecie i staram sie jesc rozwaznie a mala i tak brzuszek boli....ja to nie wiem co jesc...

Ale jak piszecie dziewczyny to prawie wszystkie maluszki maja jakies problemy z brzuszkami?u mnie niby nie ma tragedii bo mala nie placze ale widze ze ja meczey ten brzuch bo sie prezy i podkula nóżki....i nosze ja na rekach to jest ok ale jakbym ja odlozyla to by plakala ze hej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #963455 przez Mon.tresor
Ach, zapomnialam sie jeszcze pochwalic, z moich +22 zostalo +3. Chcialam zaczac cwiczyc, ale nie moge dopoi rana sie nie zagoi... a jeszcze sie nie zagoila :unsure:
A na rozstepy zdecydowanie polecam tołpe - używam tylko pod prysznicem olejku 4w1 a juz po tygodniu zobaczylam roznice! Mam jeszcze balsam SOS ale nim sie smaruje jak mi sie przypomni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963462 przez maja001
montresor az szkoda nie pochwalic sie takim cudnym synkiem

mamuska moja tez steka i boli ja brzuszek np wlasnie teraz jedna reka ja trzymsm druga pisze a ona steka bidulka.Chetnie podala by. jej kropelki ale musze poczekac jeszcxe z tydzien chociaz bo za malutka jest jeszcxe.A jesc cos musimy ja po woli praktykuje i wprowadzam cos nowego.Dzis np sniadanie nalesniki z dzemem jarzynowym obiad lane kluski na rosole w miedzyczasie 3 herbatniki maslane banan i jablko oraz budyn smietankowy herbata i rumianek do picja.

Ewelina S GRATULUJE Fajnie ze Mikolajek na swiecie juz.Odpoczywaj i dochodz do siebie a pozniej pokaz nam maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963463 przez maja001
kelis musze sproboeac z ta suszarka.Slyszalam ze niektirym malusxka pomaga ale nigdy nue orobowalam

Anns mysle ze jak zaczniesz z polozna rozmawiac to nasuna sie jakies pytania.Przy maluszkach zawsze jest cos nowego.Moze podoytaj o jedzenue dka mam karmiacych i podziel sie z nami te infirmacja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl