BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #964223 przez chasiami
Ją na sekundke. Byliśmy u lekarki i okazałosię że mała tak cierpi bo ma skaze bialkowa refluks i kolki do tego. Dostaliśmy leki i jest troszkę lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964224 przez chasiami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964227 przez maja001
chiasami
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964235 przez kasiah06
monika faktycznie bobotic jest od 6 tygodnia :) a mój skarbek wczoraj ćwiczył moją cierpliwość od 19 do 22 zanim zasnął :) na ranę oprócz szarego mydła polecam jeszcze octenisept :)
anna wyprawki z żywym prezentem nie wzięłam pod uwagę :laugh:
maju biedna ty :( zdrówka życzę tobie i Oskarkowi oby szybko przeszło...a w aptece to zostawia się tyle kasy że szkoda gadać :dry: a ten lekarz na doraźnej...zostawię bez komentarza...na emeryturze powinnien już dawno siedzieć :angry:
ewelina ale słodziak z twojego maluszka :) a laktacja na pewno się unormuje :)
mamuśka ja daję 7 kropelek espumisanu no chyba że widzę że bardzo go męczy to wtedy 10
chasiami oby teraz było już lepiej bo wycierpiała się twoja malutka Aa ty razem z nią

o kurcze widać ja miałam szczęście z tym zapaleniem bo też kiedyś rano obudziłam się z takim bólem jak piszą dziewczyny ale od razu męża wysłałam po kapuchę i dwa dni z kapustą w staniorze i przeszło jak ręką odjął ;)

my dzis z Bartusiem sami jesteśmy bo mąż na nockę poszedł :( miłego wieczorku dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964242 przez Asik92
Maja no właśnie teraz nie miałam żadnej otwartej apteki u mnie wiec dopiero jutro pójdę mu to kupic bo polozna dopiero w srode przyjdzie wiec nie bede czekać bo pewnie powiedziała by mi ze mam to co pisalaś kupić. I duzo zdrówka życzę dla was bo widzę ze wszystko na raz wam sie wali ;) oby bylo u was coraz lepiej ;)

Dziewczyny jakie wasze dzieci są śliczne Anna jaka kokarda ;) ślicznie ;) Ewelina twój maluszek tez jest śliczny ;) jak mi sie uda to dodam zdjęcie mojego skarba ;)

Kasia to witaj w klubie, moj mąż tez idzie na nocke i tez będziemy sami ;) aż sie boję ze małego nie bede słyszeć bo tak to zawsze mąż mnie szturchnął ze mały płacze ;)

Chasami zdrówka dla was, miejmy nadzieje ze zaraz to wszystko zle sie u was skończy, tego wam życzę bo wiem ze napewno juz macie tego dosyć, ja jak mały teraz ma te pleśniawki i płacze to płacze razem z nim bo wiem ze pewnie cierpi a żadna mama nie chce zeby jej maluchy cierpibły ;) jeszcze raz zdrówka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964304 przez ninoczka
Ja tylko na chwilke zeby powiedziec czesc.mi nagle z dnia na dzien piers opustoszala czyli mleka brak :( jestem taka zla
jak tam plany chrztow juz sa.ja juz planuje i zdecydowalismy sie na chrzest ze slubem.co wy na to?
ewelina jaki slodziak
maja a to zapalenie piersi pewnie strasznie boli.trzymaj sie

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964312 przez Monika_1985
Maju trzymam kciuki by szybko Ci przeszło to zapalenie i przestało boleć. :( No i koniecznie kup probiotyki dla siebie i małej. My nie byliśmy tacy mądrzy i pewnie stad pojawiły się problemy z brzuchem u Mikołaja. Poza tym faktycznie apteka to makabra. Ja od wyjścia ze szpitala już 250zł wydałam na lekarstwa :S

Ewelinka fajnie że już w domu jesteście. Widzę, że Mikołaje już tak mają, że są obrośnięci :laugh: Odpoczywajcie w domku i szybko dochodźcie do siebie :) Jeszcze raz gratuluję pięknego synka. Oby był grzeczny i nie dawał zbytnio rodzicom w kość :)

Mamuśka my kolek jeszcze nie mamy, położna powiedziała, że to za wcześnie, ale młody miał problem z wypróżnieniem. Na razie dostaje 4 kropelki popołudniu i 4 kropelki wieczorem. Już jest okej i nie ma problemu z kupkami.

Chasiami co za dużo to niezdrowo. Biedna mała :(.

Kasiah w sumie to strach, źe tacy lekarze pracują jak ten co "pomagał" Maji. U nas na osiedlu jest taka pediatra. Stara głucha, ślepa i na wszystko antybiotyki przepisuje :S Dlatego z synkiem jestesmy zmuszeni nieco dalej jechać do lekarza.

Ninczka :( Ale tak nagle koniec mleka? Pomysł ślubu i chrzcin fajny tylko czy maluchy tyle wytrzymają? Planujecie po jakiś obiad lub impreze? Jeśli ktoś Ci pomoże w organizacji to myślę, że dacie radę :)

A my dziś 1wszy raz się werandowaliśmy na balkonie. Myślalam, że będzie katastrofa bo mały nie przepada za leżeniem w wózeczku ale na dworze spał jak zabity :blink: Mąż sie smiał, że będziemy go na całe dnie wystawiać by był spokój ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964434 przez EwelinaS
Dziewczyny jak z tymi papierami wyglada?? Jak mam wypis ze szpitala to co najpoerw urzad gminy, urzad stanu cywilnego, ubezpieczenie czy przychodnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964446 przez kasiah06
asik koniecznie pokaż nam swojego słodziaka :)
ninoczka my mamy chrzest 15 marca kościół i restauracja już zaklepane i właśnie w tym tygodniu chcemy rozdawać zaproszenia :) ciekawa jestem jak maluszek przetrzyma mszę... a chrzest w połączeniu ze ślubem uważam że świetny pomysł :) oj a może to chwilowy kryzys laktacyjny i mleczko jeszcze się pojawi trzymam kciuki oby tak było:)
monika nie dziwię się że jeździcie dalej do pediatry też bym do tej waszej babki nie chodziła...a mój też zasypia jak tylko poczuje powietrze i cieszę się bardzo bo uwielbiam z nim na spacerki chodzić
ewelina mój mężu był najpierw w USC potem u mnie w pracy zgłosić małego do ubezpieczenia, przychodnie załatwił szpital tzn telefonowali przekazali papiery a lekarza wybrałam na wizycie położnej i byliśmy jeszcze żeby dostać kasiorkę w PZU ale to już z aktem urodzenia :)

a ja właśnie buszuję w necie w poszukiwaniu stroju dla mojego maluszka na chrzciny:) w końcu to będzie jego wielkie święto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964483 przez chasiami
Witam!
Jutro idzimy na USG brzuszka. Jest poprawa bo przede wszystkim potrafie ją położyc do łóżeczka a wcześniej nie było takiej możliwości bo ciągle płakała.
Musze zrobic jeszcze bad krwi i moczu.
Uciekam przepraszam ale wiecznie jakos nie mam czasu wam odpisac dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964502 przez maja001
Ja znów na szybko ale tak tylko daje mi się co dziennie do was zajrzeć

chiasami bardzo sie ciesze że u was juz lepiej
EwelinaS z papierami wyglada sprawa tak jak dziewczyy opisały wyzej akt urodzenia z USC tylko musisz miec akt slubu ze soba jeśli w innym USC braliście slub, pożniej papiery do macierzyńskiego do pracodawcy tzn akt urodzenia,= maluszka , zaświadczenia o porodzie ze szpitala podanie o macierzyński i ja miałam jeszcze oświadczenia ojca dziecka że nie pobiera macierzyńskiego ale t moja księgowa kazała złozyć n ok miesiąca jak maluszek ma trzeba sie dac do Urzedu Miasta bądz Gminy po PESEL a i zgłosić malszka do przechodni do ktorej będziecie chodzic bo nie kazdy szpital to robi. jak będziesz miała PESEL dzidzi to zgłaszasz do pracodawcy żeby je ubezpieczył i chyba na tyle.
Monika mój synek tak spał na dwore potrafił nawet i 4 godziny juz pożniej jak z nim wychodziłam :)
ninoczka a pijesz sok jabłkowy ponoć mozna nim wznowic laktacje, ja pije bo mi traz tezzanika pokarm po tym zapaleniu piersi mała juz nie najada sie z jednej i musze ja przystawiac do dwóch podczas jednego karmienia. Przystawiaj maluszka nawet do niewielkiej ilosci mleka niech pobudzi ci lakacje to najlepszy sposób. Fajny pomysł ślub z chzcinami, Ja tez bede miała podwójna imprezę bo podwójne chrzciny starszego i mlodszego dziecka tylko jeszcze nie wiem kiedy bo nie mam chrzestnego a mój małż nie za badzo sie stara by jakiego kolwiek znaleść ze swojej rodziny,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964505 przez maja001
kasiah dobrze że pomyślałaś za wczasu i kupiłas tę kapustę i obylo sie bez antybiotyku i zapalena bo bol jest potworny a goraczka przy maluszku to koszmar
Asik aphtinem przecieraj wszędzie w buzi tak gdzie maluszek ma plesniawki na jezyku a policzkach zobacz na wargach żeby je zetrzeć wiem że to dziwnie brzmi ale tak lekarze każa robic. Wiem co pisze b synek miał grzybce układu pokarmowego i z plesniawkami sie męczyłam 1,5 miesiąca jednak spokojnie same plesniawki przechodza po kilk dniach. U nas była inna sytuacja Oskar grzybice miał po antybiotyku.

A u mnie chorób ciag dalszy, Mnie nadal pobolewa ta zyła tzn piers mięka ale jak ja naciskam to czuje jedna bolaca zyłe głęboko w piersi, antybioty nadal biore mam nadieje ze za nim go skoncze zya przestanie boleć a jak nie to chyba pojade na kontrol choc juz jest znacznie lepiej goraczki nie mam tylko osłabienie w nocy tak sie pociłam że 3 koszule musiałam zmienic a rano z słabosci nie mogłam wstac z łózka, Oskar przeziebiony dzis J był z nim u ediatry i dostał antybiotyk i syropy a małej zaczeła rano ecieć ropa z jdego oczka i to ciórkiem oczko zaczerwieniło sie i spchło az sie wystraszyła, aczełam przemywac jej sola fiziologiczną i teraz mimo że jest mniejsze i troszke ropki jeszcze jest to jest znacza poprawa mam nadzieje ze uda mi sie ja wyleczyc obędze sie bez pediatry i kolejnych leków i że ta ropka nie swiadczy o poczatku infekcji u małej bo to juz by była tragedia, Oczywiście Laure izoluje od Oskara na ile moge on w jednym pokoju ona w drugim i ogólnie w domu mam burdel na kółkach i mam wszystkiego dość

Anna mam pytanie czy po tym bolu pirsi i okładaniu kapusta piers przestała cie całkiem boleć czy jakis leki dyskonfort tej chorej piersi czułas jeszcze kilka dni???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #964532 przez Anna1991
.
Podziękowania: maja001

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964593 przez Asik92

Hej dziewczyny ja tak szybko
Maja kupiłam ten apthin i juz dwa razy mu smarowałam, ale kurde nie wiem czy dobrze bo go juz to musi boleć bo nie chcial otworzyć buzi i tak tylko ile udało mi sie patyczek włożyć i przejechać troche ale nie wiem czy to wystarczy, i nie wiem czy patyczek ma byc namoczony tym mocno czy tylko troche, dzisiaj rano jak ziewał to widzialam ze ma juz caly język troche na bokach i na wardze ma dwie małe kostki. Duzo zdrówka dla was choruszki ;)
A co do chrztu to ja nie wiem juz sama z mężem ustaliliśmy ze jak zrobi sie ciepło ale jak to pójdzie to nie wiem bo szwagierka tez mowila żebyśmy wzięli ślub kościelny a nam wsumie to nie jest potrzebne bo mamy cywilny i to mam wystarczy ale zobczymy, ale ogolnie to fajna sprawa musi byc ;) taki wielki dylemat dla całej rodziny ;)

Kurde dziewczyny dzisiaj wyczułam guzka u mojego synka, jak ma cycuszki to jeden jest taki większy i jest wyczuwalny taki guzek na 1,5 cm kurde nie wiem co mam zrobic kurde normalnie plakac mi sie chce bo i te pleśniawki i teraz to kurde jak sie wali to wszystko odrazu, kurde a polozna w srode dopiero przyjdzie ;( juz sie boję zeby mu nic nie bylo bo chyba sie zabije ;( musze lecieć ;) mały wzywa;)

A to mój największy Skarb ;*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964611 przez ninoczka
hejka
no mam nadzieje ze mleczko jeszcze bedzie.dzis rano nakarmilam.podobno bawarka tez pomaga-tak babcia mi powiedziala?czyli herbata z mlekiem
no ta imprezka to taka do 22.i lokal jest z pokojem i opiekunka bedzie wiec sie malych polozy.mam nadzieje ze jakos to bedzie a jak cos to goscie niech sie bawia a ja do domku pojade.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl