BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #966642 przez martadiana
Maja sliczna Laurka jest :) a co do chrzesnego masz racje wez od siebie i tyle jak twoj nie moze sie zebrac

Kelis ja se przypomnialam ze ona dostala witamie k po porodzie w zastrzyku u ciebie tez tak bylo ? moze to wystarczy ? czy myslisz ze nie ?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mamuska u mnie tak jak u Asienki i zazwyczaj na wieczor tak mam nie wiem czy to dlatego ze mala mi wisi na cycku caly dzien i wieczorem mniej tego mleka jest czy co :/ ale wlasnie mam tak ze mala sie denerwuje i sie drze wtedy daje jej troche smoczka i zaczyna normalnie jesc cyca i po juz jest ok :D

Asienka nie jest tak zle z noszeniem malej przynajmniej ona tego tak nie wymaga od nas juz jak cos to w gosciach bardziej ale jest strasznie silna od tygodnia juz tak trzyma glowke szytwna ze to sa jakies jaja ona ogulem po porodzie juz tak glowke podnosila kazdy sie dziwil ale teraz to juz jest przegiecie :D

A my spalysmy dzisiaj 11 godz :D co 3 godzinki mala wstawala jesc co nie trwalo dluzej niz 20 min :P ide sie zaraz ogarnac i musze podlogi pomyc bo i tak nie bede miala corobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966643 przez martadiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #966704 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #966773 przez Mamuśka 2222

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Anna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966798 przez martadiana
Anna to niezle jak musialas wyjsc o tej porze z mala :P a co do porzadku to tez caly czas trzymam porzadek i sie smial ostatnio moj ze jest czysciej przy dziecku niz wczesniej hehe :)

Mamuska
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moja Nikola dzisiaj jak zaczela ryczec przy cycku to nie wiedzialam jak ja uspokoic wkoncu wpadlam na pomysl wlaczenia suszarki na youtubie i odrazu cisza byla i ssanie cyca :D

I mam pierwszy dzien cwiczen za soba godzine cwiczylam ale dalam rade najgirsze brzuszki byly ale trzeba wkoncu sie wziasc za siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966810 przez ninoczka
maja fajna dzidziulka.jakie wloski

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966816 przez Insomnia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jutro mamy szczepienie, tylko podstawowe refundowane, dygam strasznie!
Martadiana zazdroszczę tych ćwiczeń, ja bym chciała bo nie mogę na siebie patrzeć ale na razie nie mam jak... jak nie zajmuję się Agatką to pilnuję starszej żeby nie budziła Agatki... Dziś o 20 sobie przypomniałam że w mikrofali stoi kawa, którą podgrzewałam w południe, bo rano nie zdążyłam wypić...
Jeśli chodzi o porządek to non stop sprzątam a nic nie widać... Do szału mnie ten bałagan doprowadza

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966819 przez Mamuśka 2222
Martadiana
Ja tez jak mala sie denerwowala,wyginalai bardzo plakala przy cycu i juz nie wiedzialam o zrobic to tez mąż suszarkę trzymał i cieple powietrze lecialo na brzuszek malej to dopiero sie uspokoiła i jadla bo inaczej sie nie dalo....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Insomnia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966828 przez Asieńka*87
Insomnia powodzenia na szczepieniu, może u Was obejdzie się bez skutków ubocznych

Anna jestem w szoku :-) musiałaś być bardzo zdesperowana ze wyruszyłas na tak późny spacer, mnie by chyba żadna siła nie wyciagla ;-) Co do sprzątania to nic się chyba nie zmieniło jeśli chodzi o dokładność, natomiast kiedy nie uda mi się z czymś zdążyć, czegoś ogarnąć to jestem zła na siebie
Martadiana podziwiam ze aż godzinę ćwiczyłas ja parę minut tylko na rozgrzewkę, mięśnie całkiemi się zostały
Fajnie ze u ciebie suszarka zadziałała bo u mnie się nie sprawdziła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966833 przez maja001
Hej
Ja znów zarywamnoc by co kolwiek napisać
U mnie malutka też sie bardzo pręży przy cycy a to go chwyta a to puszcza a pózniej po jedzeniu sie wygina steka płacze puki jej sie nie odbije
INSO powodzenia na szczepieniu trzymam kciuki by szybko poszło

I pustka w głowie co chciałam jeszcze napisać :P No może jeszcze tye że co dzień wieczorem padam ze zmęczenia i tez sprzatam, sprzatam a efektu zero

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966835 przez ninoczka
hejka
a jakie zabezpieczenia antyciazowe stosujecie?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966855 przez mama89muminka
Hej

Nie doczyyalam do konca, ale zauwazylam ze o przytulankach i truskawkach, wiec sie wypowiem.

Co do przytulanek my mielismy miec wczoraj, ale ja padlam po polnocy jak miro zasnal, takze moze dzisiaj nam sie uda. Maz jyz kupil specjalny zel, zeby nie bylo za sucho ;) po porodzie nr 1 zaczelismy po 3miesiacach zewzgledu na to ze mialam okropny baby blues i bylam wsciekla na mojego bez przerwy. No ale jak juz bylo to nie bylo fajnie, stad ten zel tym razem.

Jesli chodzi o truskawki, to moim zdaniem panikujecie bardzo, mi po porodzie z Mironem w szpitalu dali swierze truskawki, takie szpitalne menu :D i mlodemu nic nie bylo, a moja mama widzac to pyta mi sie czy ja mam zamiar jesc tetruskawy, zeby maly uczulenia nie dostal :dry: nie dajcie sie zwariowac dziewczyny, jezeli do tego podejdziecie z dystansem to i dziecku nic nie bedzie.

Tak co do innych produktow, w szpitalu teraz jak bylam to na porodowce dostalam kakao, nic malej nie bylo, nawet jedna krostka jej nie wyszla i nicja nie bolalo. A jezeli chodzi o mleko i jego przetwory to dostalam ulotke odnaszej neuvoli ze trzeba pic/jesc zewzgledu na wapn, a jego brak doprowadzi nas same do osteporozy. Wedlug mnie tylko w pl sie tak wszystkiego boja...

Ai temat chrztow. U mnie sytuacja nieco skomplikowana, ale na pewno nie bede wynajmowac lokalu, bo nie zapraszam calej rodziny. Tylko dziadkowie, pradziadkowie i chrzesni. Problen mam tylko z chrzestna dla poli bo chce kuzynke meza jako jedyna katoliczke w jego rodzinie, ale to dodatkowy bilet trzeba wykupic do pl. Nie mam zamiaru tutaj chrzcic bo tu nikogo nie interesi czy chrzcone czy nie. A i moi rodzice chca byc przy tym a ich nie stac na to zeby mi sie zwalic do mojego ciasneg mieszkania :P

No dobra ale co u mnie.. malej katar zgestnial ale wylazi lepiej jak odciagam. I tez ma jakis skok chyba bo tak samo jak wasze sie denerwuje przy cycu. Ja mam piatek wolny od chlopakow, jada do tesciowej wiec wroca na nastepny dzien.
A moze jutro wybiore sie do znajomej na noc poogladac polskie filmy.

No i tyle, lece bo moja dwojka sie jyz drze (oboje jednoczesnie) :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966908 przez EwelinaS
Hej dziewczyny mam do was pytania. Ile czekalyscie na PESEL maluszka? I po jakim czasie znika ta czarna pionowa kreska na brzuchu, komus juz zniknela?

Sorry ze nie pisze ale jakos nie mam czasu moj jeszcze ma sesje i wszystko jest na mojej glowie ale w ten weekend konczy egzmaniny i mam nadzieje ze mnie potem troche odciazy co bede miala czas tu cos naskrobac. U nas ogolnie dobrze Mikolaj w miare grzeczny ale czasami nie chce mi spac odloze go do lozeczka i po spaniu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966928 przez Mamuśka 2222
Hej...
Ewelina pesel tak ponad 2 tyg czekałam...a co do kreski na brzuchu nie pomoge bo ani w pierwszej ciąży,ani teraz nie mialam....jedyne co mi zostalo po ciąży to galaretowaty brzuch...ale staram sie codzien brzuszki robic....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966944 przez mama89muminka
Ewelina ja tak jak mamuska nie zauwazylam u siebie zadnej kreski. A u nas pesel dostaje sie wstepny po porodzie, tylko koncowe cyfry do tego dostaje sie kilka dni po porodzie.

Ninoczka my raczej gumki, po pierwszym porodzie dostalam darmo od ginki tabletki Cerazette dla karmiacych, ale tak super anty dzialay, ze libido mi spadlo do zera :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl