BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #966986 przez martadiana
Insomania wyobrazam sobie ze ci ciezko z dwojka.. a ja juz drugie dziecko chcem za dwa lata jak tak was czytam to mi sie odechciewa hehe

Mamuska
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mamamuminka ja np truskawek nie jadlam ale jogurty truskawkowe jem non stop i malej nic nie jest.. co do chrzesnej to u mnie identyczna sytuacja byla chcialam kuzynke mojego faceta wziasc i tez musialaby z pl do nas przyleciec ale napisala nam ostatnio ze musi zrezygnowac bo sama jest w ciazy wiec teraz dylemat mamy bo kompletnie nie mamy kogowziasc na chrzesna :/

Ewelina ta kreska do pol roku powinna zniknac ja to o niej juz zapomnialam haha chociaz dalej ja mam

Kurde zdazylam wam odpisaca ale musze leciec bo mala kupe zrobila i musze przzebrac ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966987 przez martadiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #966993 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966997 przez ela85
Jestem i ja przeczytałam was ale jakoś brak natchnienia na pisanie no i skleroza.
Dziewczynki mój Oluś ostatnie 2dni ciągle płakał, ulewał nawet w trakcie jedzenia. Okazało się że jest uchynięty, sąsiadka wczoraj go wysmarowała, po czym mały spał ponad 5 godzin i przestał ulewać, dziś ponownie był smarowany i też nie ulewa tak jak ulewał, że to co zjadł od razu lądowało przed nim. Wiem, że większość z was w schnięcia nie wierzy ale to są poprostu źle naciągnięte mięśnie np karku czy rączki. Ta sąsiadka co go smarowała ma ponad 70lat i dużo ludzi z dziećmi do niej przyjeżdża, mówiła że o schynieciu to mogą też świadczyć zielone kupki.
Maja śliczna królewna ci rośnie.
Ewelina ja jestem ponad 4tyg po porodzie i nadal mam tą czarna kreskę co w ciąży, wydaje mi się że to kiedy ona zniknie zależy od tego kiedy ustabilizują się hormony ciążowe. A pesel odebrałam wczoraj , ale u nas to po tyg od narodzin mieliśmy termin na zgłoszenie małego w USC tam gdzie podlegał szpital, a oni w ciągu 3tyg przysłali do naszej gminy.
Piszecie o przytulankach to i ja się wypowiem, ja jak na razie nie odczuwam tak bardzo silnej potrzeby, może przez to że męża nie ma blisko. No ale jak wróci to na bank bedą :), moja mama to się śmieję, że zafundujemy Olkusz rodzeństwo bo że pójdziemy do siebie do domu a tam przecież nowe łóżko do wypróbowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #967019 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967027 przez Mamuśka 2222
Anna to ja Cie uwielbiam :woohoo: u mnie sąsiedzi to same ,,berety,, :pinch: ale jakoś trzeba z tym żyć...Właśnie mnie tez krocze boli jak wlaśnie sie nachodze :( a co do tych pampersów to super ja tez wlasnie mowilam ze jak cos to wole pampersy zamiast ciuszków czy zobawek bo tego to mam na full....No właśnie ja też edytuje bo mysle ze juz odpisalam a tu zawsze jeszcze coś dochodzi np:teraz :) ja codzien biore witaminy omegadha i jak narazie wogóle mi nie wypadają ale w pierwszej ciazy jak nie brałam witamin po porodzie to mialam takie zakola ze masakra strasznie mi lecialy wlosy...takze anna jak nie bierzesz witamin to zacznij a napewno ci sie poprawi,a jak bierzesz to moze jakies nieodpowiednie i moze lepiej zmienic na inne?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ela to powodzenia w nowym domku :) Zdrówka dla Olusia :)
Podziękowania: ela85, Anna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967028 przez maja001
Anna ale znajomi cie wyposazyli w pampersy dla malutkiej.Do mnie raczej nikt nie przychodzi na razie. jedynue sasiadja sie zapowiedziala na piatek i nawet mnie to troche cieszy bo przy synku mialam disc odwiedzin zwlaszcza tych 3 dni po powrocie do domu a ja ledwo chodzaca.

EwelinaS ja ta ciemna kreske na brzuchu nadal mam A pesel odebralam 2 tyg po porodzie

mamomuminka dobrze ze Poli katar juz gestnieje to oznacxa ze prxechodzi

Co do jedzenia to wszystko zalezy od dzievka ja tez pije mleko i jest ok a inne dziecko moglo by zareagowac wysypka badz bulem brzucha.Podobnie moze byc z owocami czy kakaem po prostu trzeba prubowac i obserwowadz dziecko a jak cos niepokoi odstawiac.
U mnie z chrzcinami tez mega problem rodzinka mojego meza oczywiscue rzadzic by chciala ale juz nikt z tej rodzinki nie chce byc chrzesnym i chrzestnych musze szukac w srod swojej rodziny i znajomych.A tak poza tym to juz chciala bym byc juz po tej calej imprezir

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #967029 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967033 przez kelis3
Mamuśka na kolki stosuję Delicol, Espumisan, Biogaię , do tego masaże brzuszka i ostatnio termofor . Mały uwielbia się do niego przytulać;) Mój Oluś też czasem jak strasznie zachłannie je, to zaczyna się preżyć przy karmieniu, ale wtedy zawsze biorę go do odbicia i już jest ok.
Asieńka pierwszy skok rozwojowy jest koło 5 tyg, drugi między 7 a 9, chyba siedem tych skoków jest w pierwszym roku, o ile dobrze pamiętam.
Martadiana u nas chyba dzidzie nie dostają zastrzyku z wit K. Wszystko u Was inaczej;) Nie wiem czy wystarczy ten zastrzyk, w Pl do 3-go miesiąca każą podawać, najlepiej poczytaj w Internecie albo zaytaj położną..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ja też już zaczęłam ćwiczenia na całego, co prawda chudnąć nie zamierzam, bo już ważę mniej niż przed ciążą,ale chciałabym mięśnie znowu sobie wyrobić,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Anna rozbroiłaś mnie tym spacerem o 1 w nocy. Tak wogóle to widziałam na facebooku, że małej podajesz soczki, tak? Ciekawa jestem bardzo jak zareagowała, jesli możesz powiedzieć. A konsultowałaś to z pediatrą?
Insomnia trzymam kciuki za szczepienia!
Ninoczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ewelina ja już dwa miesiące po i krecha nadal jest;/, a na PESEL czekałam koło 2 tyg.
Ela super,że Olusiowi pomogło, widoznie coś w tym jest co piszesz.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #967038 przez Anna1991
.
Podziękowania: Asik92

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967067 przez chasiami
Hej ją się melduje tylko na sekundę. Mała śpi max 15 min. Ją nie funkcjonuje. Cały czas mała płacze q ją już razem z nią. Nie poyrafie spać jeść nawet sikac bo ona non stop płacze :( a wszystko przez ten refluks pieprzony :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967090 przez Asik92
Kurcze dziewczyny jak tak czytam ze nie macie ochoty na przytulanki po porodzie naturalnym to az sie ciesze ze miałam cesarke, jejku Anna faktycznie jak sie czyta twoje porty to buzia sie śmieje ;) ale faktycznie nie fajnie musisz sie czuć z tym, moze jeszcze to sie zregeneruje i będziesz mogla bez obaw tam zahglądać. A mam pytanie do tych soczków to ty je sama robisz tak? Czy kupne?
Co do zabezpieczania to narazie z mężem bez niczego, ale z wielkimi obawami, i zamierzam brać tabletki ale to dopiero jak pójdę do gin a wizytę mam 28 wiec nie wiem czy mi zapisze czy nie, a ponoć są jakies tylko nie wiem właśnie bo jak mamamuminja pisala ze libido tak niskie to sie zastanawiam czy to ma sens. Ale jeszcze musze to przemyśleć bo w gumie to sobie nie wyobrażam ;)

A co do cierpienia i płaczu to u nas tez masakra bo bylam taka łakoma i głupia ze 3 dni temu zjadlam 4 cukierki i mały nie moze kupki zrob
ic i pręży sie i płacze nam co chwile teraz spi i
przez sen nawet stęka. Nie wiem co mam zrobic zeby mogł zrobic kupkę.
Pesel tez miałam juz do odbioru po 2 tyg, no a w poniedzialek załatwiałam z mężem becikowe i miesiac czekania na decyzję, kurde jakie to jest bezmyślne, jak juz kiedys pisalam ze ja nie pracowałam na umowie o pracętylko na zlecenie i szef nie dał mi normalnej umowy i dlatego z mężem chcieliśmy zalatwic sobie rodzinne bo ja nie mam macierzyńskiego (77 zl śmiech, ale zawsze chociaz na pieluchy)i jest dodatkowy 1000zl który można dostać ale prawdopodobnie przekroczyliśmy tą kwotę co jest na osobę i nam nie będzie to przysługiwać poprostu masakra a ile papierów do wypisania, paranoja jakas i teraz w niewiedzy czekaj sobie miesiac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967110 przez Mamuśka 2222

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kelis ja narazie daje dicoflor ale tez zamierzam sie przestawic na biogaje.... bo z każdym dniem nie zapeszajac jest coraz lepiej.....mam nadzieje ze ta biogaja tez u mnie sie sprawdzi :)

Chasami naprawde współczuje wobrażam sobie ze w stresie caly czas jestes....jak malutka tak cierpi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967126 przez martadiana
Anna a ty dalej planujesz drugiego dzidzusia ? :) JA cwiczyc tez nie za bardzo lubie no ale trzeba te cialo ujedrnic po tej ciazy bo innaczej bedzie nie za fajnie a jestesmy za mlode zeby wygladac jak 50 tka ;) JA cwicze jak mala drzemke wali w dzien tak o 18 wtedy na spokojnie se ide i cwicze a jak cos to tatus pobuja w wozku i spokoj jest :) a rozumiem ze cie boli bo mnie tez najgorzej miesnie brzucha mam straszne zakwasy .. :/ mi wlosy jeszcze nie wypadaja ale napewno beda rozmawialam o tym z moja fryzjerka to mowila ze podczas ciazy te co nie wypadaly wypadna teraz po porodzie po jakis 3 miesiacac powinny zaczac wypadac.. ja ciagle biore witaminy to tez napewno pomoze wzmocnieniu wlosow ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mamuska
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Maja mnie to chrzciny przerazaja ile kasy pojdzie az sie odechciewa... ja mleko tez codziennie pije znaczy sie jem z platkami na sniadanie;)

Kelis w poniedzialek bede u lekarza to spytam o ta witamine k dla bezpieczenstwa..jak to zrobilas ze wazysz mniej niz przed ciaza ? pozazdroscic !!

Chasiami ojj wspolczuje ci napewno jest ci ciezko oby to jak najszybciej przeszlo :( :(

Ela wspolczuje ze maly tak ulewal ale dobrze ze juz ok i ze ci ta sasiadka pomogla ;)

JA dzisiaj musialam podjechac do mamy po pieska i do apteki po krem na rozstepy i mala zostala z tata i nie wiem jakim cudem nie pomyslalam zeby mleko jej odciagnac naszczescie w domu bylo bebiko 1 tyle ze moj jej dal a ona zjadla i wszystko zwrocila niby az jej noskiem poszlo :( i to drugi raz tak po bebiko wiec wiecej jej tego nie dam widocznie musi jej nie pasowac..

A tak wogule to musze jeszcze zglosic w urzedzie imie i nazwisko malej bo ma moje naziwzko a chcem zeby miala mojego faceta :) nie wiem czy mi sie uda w tym tygdoniu bo jakos czas tak szybko leci z mala w domu ze tragedia .. u nas taka pogoda ze nawet na spacer z mala nie moge wyjsc :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #967157 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl