BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 5 miesiąc temu #949791 przez K1C1A
Hejo :)
Kasiuszka podziel sie znami swoja tworczoscia :)ja nie lubie jedzenia fast food jedyne co toleruje to frytki :) Daj znac po wizycie.
Kocham cie 6 rano to juz przyzwoita godzina na kakao :) Mateusz spi w łózeczku wydaje mi sie jeszcze za maly na lozko ,jeszcze pol roku w nim pospi a poza tym jak go wloze do zasniecia to nie ma jak uciec i szybko zasypia ;) ;)
Ivet napisze tak, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :) nie mama porownania zycie w Polsce a W Czechach bo ja zaraz po maturze wyjechalam do angli i tak naprawde nie zmierzylam sie z polska rzeczywistoscia, ogolnie nie narzekam maz ma prace i to jest teraz najwazniejsze ,nauczylismy sie zyc bez rodziny obok nas ,ciezko czasem tak samym ,ale my z mezem dosc szybko umiemy sie przystosowac do tego co jest To zalezy co rozumiesz przez lepsze warunki zyciowe Ja tez mam wiekszy brzuch teraz niz w pierwszej ciazy ,wszystko juz rozciagniete to szybciej rosnie
Gosiaczek trzymam kciuki zeby bylo ok po zabiegu, glowa do gory bedzie dobrze :)
Wlasnie mamuski odzywac sie ,pisac co u was chetnie poczytamy
Oj jak mi sie dzis nic nie chce ale tak naprawde nic juz chyba zyje urlopem ,byle do poniedzialku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949792 przez K1C1A

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949814 przez meli1990
Kasiuszka to czekamy na wieści po wizycie

Kocham_cie to ja mogę zrobić porządek w tabeli ale kogo usunąć to już nie wiem bo nie mam pamięci kto się udziela a kto nie z tej całej listy. tylko kilka osób rozróżniam

ivet89 to super że kupiłaś termometr. ja go nawet dzisiaj używałam go bo coś Dominik wścieku dupy rano dostał i mi się podejrzane to zrobiło i miał 36,0 tylko. według mnie to ja też mam brzuch taki jak przy porodzie z Dominikiem ale to zazwyczaj przy każdej ciąży brzuch jest inny

monique1983 współczuje kanałówki sama miałam 2 miesiące temu. i oby się wyjaśniły te krwawienia

Gosiaczek1331 ale masz fajny okrąglutki brzuszek. i nie stresuj sie tym zabiegiem na oczy będzie dobrze

właśnie odzywać się dziewczyny bo robimy sprzątanie w tabeli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949818 przez Gosiaczek1331
hej melduje sie po zabiegu zyje :) nie bylo zle teraz tylko troche gorzej widze dalej nie wiem co z porodem bo za 4 tyg do kontroli i wtedy zadecyduja oby niunka nie spieszyla sie z rozpakowaniem :laugh: nno brzuchalec mam wielki i kolejne 2 kg do przodu :angry: niestety jeszcze czeka mnie wizyta u dentysty dzis mam nadzieje ze ostatnia :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949824 przez meli1990
te które piszą to:
meli1990
K1C1A
Gosiaczek1331
Marlena_
monique1983
Justyna_1709
Justa82
ivet89
kocham_cie
Kasiuszka
Ejka84
J.J.
Marti
mila2015
linka29j
Marta27
luska
Dżasta86
MagdaK
GabrysiaSta

Osoby które od 3 tygodni się nie odzywały - napiszcie co tam u was słychać?
olka_ka
Paulinella
patio
Ania92
mamdwaserca

a od półtora miesiąca:
monika86
Pinezka

reszta albo od ponad 2 miesięcy się nie odzywała albo tylko kilka i tyle i co z nimi zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949862 przez mila2015
Meli - dzięki za uzupełnienie moich danych. Próbowałam, ale z telefonu nie mogłam nic wpisać, pewnie musiałabym przysiąść się do laptopa a jakoś mi to nie po drodze.

Dzisiaj byłam na badaniach. Przez przypadek odwiedziłam w szpitalu kuzynkę, która leżała na ginekologi. A jutro chyba zajrzę do znajomej, bo dowiedziałam się, że miała operację na kręgosłup. Mieszkam blisko więc grzechem byłoby nie zajrzeć.

Co do mojego spania ... to ja może raz wstaję na siusiu, czasami jeszcze mały mnie zawoła z raz a tak to śpię do 7 czasem 8. Tyle że ciągle śnią mi się niestworzone historie :)

Pamiętam jak mały rozpychał mi się w brzuchu. Czułam kopnięcia bardzo wyraźnie i te jego czkawki. Tyle że wtedy łożysko było na tylniej ścianie, a w tej ciąży dla odmiany mam na przedniej i odczucia już zupełnie inne. Mała czasami tylko kopnie mnie tak że poczuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949879 przez meli1990
Gosiaczek1331 to fajnie ze po zabiegu dobrze

mila2015 nie ma za co

widać że weekend się zaczyna bo cisz się robi. więc miłego weekendu dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949882 przez Marlena_
ale mnie P. dzisiaj po mieście przegonił, aż mi nogi w tyłek wlazły a Mały w brzuchu był niespodziewanie grzeczny :D

melduję że mój brzuch ma 100 cm :ohmy: , następnym razem zmierzę po świętach, zobaczymy ile przybędzie ;) a ile mają wasze brzuszki mamuśki ?

meli1990 dbasz o porządek na forum :) szacuneczek ;)

"Nie ma rzeczy niemożliwych"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949894 przez meli1990
dziewczyny pytały która zrobi porządek to ja mogę bo mi się nudzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949925 przez Kasiuszka
Hej lalki :)

I po wizycie :) A więc z młodym wszystko ok, waży 1200 g, skierowany do wyjścia :cheer: i gin powiedziała że prawdopodobnie tak zostanie :) Jedyne do czego miała jakieś wąty to to że nie mogła za bardzo dojrzeć serduszka bo młody dupką odkręcony, ale na tyle co dojrzała mówi, że wszystko super :) Aaaaaa i to napewno MŁODY ;) jajeczka pokazał nieskromnie :woohoo:

Do mnie miała zastrzeżenia z upławami, że są brzydkie, pobrala materiał na biocenozę pochwy i czekam na wynik...mam nadzieję, że to nic poważnego :/ I pojawiło mi się takie zgrubienie pod pachą 2 miesiące temu....ale nie bolalo, mi się trochę o tym zapomniało i dopiero wczoraj jej pokazałam. Stwierdziłą, że to może być torbiel na piersi i dała skierowanie na usg, i pewnie tak będzie....przed ciążą miałam duże problemy z torbielami ale na jajnikach, dwie operacje wycięcia itd. Więc przypuszczalnie to pewnie to, ale czekam na usg...

Aaaaa i nie powiedziała, że jestem tłusta :p Wręcz przeciwnie, stwierdziła, że mało przybrałam na wadze od ostatniej wizyty....Tak źle i tak niedobrze :p

Wczoraj o 16 już dotarłam do mamy, oczywiście smakołyków a smakołyków :cheer: Moje ograniczenia słodyczowe poszły w las :lol:

Dzisiaj dopiero się obudziłam :laugh: Może to z tych wczorajszych emocji, że jestem u mamy tak dobrze mi się spało :laugh:

Twórczością się podzielę później, bo wyobraźcie sobie ja tylko otworzyłąm oczy zapisałam refren na telefonie :p

Trzymajcie się i miłego B)
Przy porządkowaniu tabeli nie wyszyście mnie przypadkiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949947 przez mila2015
Marlena - z ciekawości wzięłam centymetr i zmierzyłam brzuch, choć nigdy wcześniej tego nie robiłam. No i ja to mam tak 103-104 cm.

Kasiuszka - ja to mam taki apetyt na słodkie, że szkoda gadać. Już dobre 10 kg na plusie. Przy pierwszej ciąży to na początku 38 tyg. miałam prawie 20 kg, więc teraz jest niby lepiej.

Czy w miałyście może robione badania na HIV, albo wymaz na obecność paciorkowca (GBS)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949968 przez Marlena_
no ja tez nigdy wczesniej nie mierzyłam ale ciekawość wzięła górę :cheer:

ja miałam badania na HIV, na pierwszej wizycie lekarz jak mi kazał wszystkie badania potrzebne robić to i na HIV a tego GBS nie miałam

"Nie ma rzeczy niemożliwych"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949982 przez monique1983
Marlena_ - u mnie 93 cm

Kasiuszka - fajnie, że po wizycie wszystko ok i lekarka nie wyskakiwała już z głupimi tekstami ;)

mila2015 - na HIV miałam robione, na GBS jeszcze nie, ale to chyba bliżej końca się robi.

Byłam wczoraj na tej wizycie u laryngologa ze względu na krwawienia z nosa. Laryngolog pooglądała w środku nos i powiedziała, że mam poszerzona naczynia krwionośne. Mam unikać gorących kąpieli, gorących i ostrych posiłków. Poza tym mam stosować Emofix i Nozoil (może komuś się przyda, to piszę nazwy). Oprócz tego można chyba też rutinoscorbin łykać, ale to kazała mi jeszcze ze swoim lekarzem prowadzącym skonsultować.

Marti - Ty chyba pisałaś o tym rutinoscorbinie? Nie wiesz w jakiej dawce można go brać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949990 przez kocham_cie
dzień dobry mamusie :cheer:
jak wam mija sobota??? bo u mnie bardzo leniwie... obiad prawie gotowy, dzieć drzymie, mąż w pracy a ja... własnie skończyłam przeglądać wyprawkę dla małej... oj uwielbiam składać i rozkładać te mini ubranka :P hihihi chyba za dużo wolnego czasu mam ;)

mamusie dziewczynek popatrzcie jakie cudne półśpiochy znalazłam na allegro i to za 8 zł za sztukę... gatunkowo naprawdę fajne więc polecam ;)



ivet89 u mnie brzuch też większy niż przy antku :unsure: a tu jeszcze 2 miesiące... aż strach myśleć co będzie na końcówce

Justa82 i co byłaś w tym textill bo ja kupiłam u nich z 10 pajaców dla małej i antkowi też wzięłam do spania i już je prałam chyba z 5 razy i powiem ci że gatunkowo dużo lepsze niż tescowe nich mechacą się i zostają takie miękkie :)

Justyna_1709 już wysyłam to kakao DHLem ;) mam nadzieję ze nie wystygnie :P

aaa właśnie dziewczyny monika wspomniała o wynikach babdań na paciorkowca... przypilnujcie lekarza żeby wam je zrobił bo niestety ale 60% z nas go ma a może być on groźny dla maluszka... u nas w szpitalu jak się nie ma wyniku na GBS to z automatu antybiotyk dla malucha i mamy!

Marlena_ no to fajnie że facet się zrehabilitował za te ciche dni... szkoda że oni tak na codzien nie potrafią nam dogadzać ;)

Gosiaczek1331 super brzusio... jakbyś piłkę połknęła :cheer:

Kasiuszka super że z maluszkiem wsyztsko dobrze... a ta twoja gin to rzeczywiście niezdecydowana baba... może miała wtedy zły dzień!

mila2015 paciorkowca robi się gdzieś koło 34 tyg ja będę maila teraz na wizycie pobierany wymaz

meli1990 ja myślę że wszystkie te osoby co wypisałaś mogą sopkojnie zostać... a reszta .... hmmm ja uważam że to sztuczny tłum! co dziewczyny o tym myślicie????

Magda M


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949991 przez mila2015
Część lekarzy zleca GBS tak około 35 tygodnia.
Mój już około 27 tygodnia.
Natomiast część w ogóle tego nie robi, więc dla tych dziewczyn co pierwszy raz są w ciąży uczulam żeby o to pytały bo to bardzo ważne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl