BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 3 miesiąc temu #954253 przez Ejka84
Dzięki dziewczyny za pocieszenie, już mi nerwy trochę opadły. Po prostu nie lubię takiego bezmyślnego wtrącania się, a jeśli chodzi o kota to sama sobie zrobiłam pod górkę bo osobiście przytachałam go - w sumie to ją, bo kocica - do domu, a teraz jest dosłownie traktowana jak wnuczka :woohoo: . A dla mnie zwierzak to zwierzak i już. Przyjaciel, ale jakaś równowaga musi być :P .
A co do zakupów Marti - nie poszalałam za bardzo bo kondycji brak, ale kupiłam głównie kosmetyki ;) . Mój żon mi ostatnio wywalił nie chcący kosmetyczkę i się wszystko prawie pokruszyło :( .
No i trochę spożywki. Aaa no i zaopatrzyłam się w zapas (a to pisałam wcześniej) chusteczek nawilżanych dla dzidzi. Kupiłam 3 pak fitti z biedry i tami z polecenia Sroki, zobaczymy jak się sprawdzą. Pieluszki też już kupiłam, a dla siebie lano-maść z Ziajki, bo nie trzeba jej zmywać.
Tak piszecie o tych laktatorach. Ja w ogóle miałam nie kupować, ale był akurat w zestawie z podgrzewaczem do butelek wiec wzięłam :) . Oto on:
allegro.pl/wyprawka-podgrzewacz-auto-dom...ddy-i4941200424.html
I póki co nie myślę o innym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954261 przez Dżasta86
Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na temat cyca , laktatora i mm :) :)

Meli wnioskuje ze mąż ma tego typu prace gdzie alkohol jest ogólnie lubiany, czyżby budowlanka ?? ja niestety wiem z autopsji że krzyki w tym temacie chyba nie pomogą, jak ktoś ma ciągutki to i tak się napije jak będzie chciał.
Ejka czyli wydałaś fortunę dzisiaj ? ja zawsze jak ide na kosmetyki to wychodzę z pustymi kieszeniami ;] ale takie ceny a mięc trzeba nic nie poradzimy na to. Wogólę myślę o makijażu permanentnym żeby mieć z głowy kreske i brwi .

Marti to ja podobnie trochę z tą pierwszą ciążą do najmłodszych już nie należe, urodzę w wieku prawie 29 lat i całe moje szczęście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954262 przez ivet89
Hejka:)
Melduje sie w ten zimowy dzien:)
Bylismy dzis na dlugim bardzo spacerze. Cali zmoklismy ale snieg sie super kleil i zrobilismy dwa wielkie balwany. Maly mial frajde a nan czas przelecial.

Meli super buciki !:) udal ci sie zakup.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzasta w stu procentach zgadzam sie z Toba ! Ty to masz glowe do dobrych rad:) Na wstepie rozbawily mnie te fanfary hahah

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954282 przez Marlena_
dzień dobry :)

o matko właśnie wrócilismy z zakupów zw szwagrem byliśmy bo dostał w prezencie i oczywiście musial wydac :silly: , jak mówiłam że wygodnie chodzic mi w butach na obcasach to teraz to cofam, 3 godz łażenia po galerii myslałam że mi plecy wysiądą :blink: a no i stwierdziłam że wysiadanie z samochodu to już nie taka prosta sprawa, za niski jest :blink:
podziekować za opinie na temat chusteczek, chyba pojadę i je kupię :cheer:

Dżasta86 co do pieluszek wielorazowych to żle mi sie kojarzą, mimo że jakas tam ciotka mi truła że niemowlaka powinno sie trzymać w tych pieluchach to tak jak pamiętam to znajoma sowjego demona od początku trzymała w pampersach i nic mu było
meli1990 no tak faceci maja to do siebie że wszystko potrafią zepsuć ;)
Justa82 dobrze że powróciłaś do żywych :P
Ejka84
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wogóle to dopiero dzisiaj zauważyłam że zaczynam puchnąć, nie mogłam zdjąć obrączki z palca :woohoo:
później wyślę zdj wózków bo potrzebuje obiektywnej porady :cheer:
hmm co do temperamentu dziecka to moje chyba będzie miało nocny tryb życia, bo dla niego najodpowiedniejsze pory to 12 albo 2 w nocy :woohoo:
hahah ja mam w głowie chyba jakis zegarek punktualnie nadranem o 6:13 budzę się na siku haha

oj chyba skończyłam :cheer:

"Nie ma rzeczy niemożliwych"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954337 przez monique1983
To ja chociaż tak na szybko napiszę co na wizycie, a później będę Was czytać :)
Mała waży 1535 g. Szyjka ok, wszystko zamknięte. Kolejną wizytę mam za 2 tygodnie i mam mieć pobrany posiew na GBS wtedy i mam porobić badania potrzebne na konsultację anastezjologiczną. Moja gin ma mi już ustalać termin cc między 10 - 15.02. :woohoo: Jejciu jak to niedługo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954339 przez mila2015
Marlena podziwiam cię że ty jeszcze w butach na obcasach tyle śmigałaś. Ja to praktycznie od początku tylko w płaskich.

Co do pieluszek to ... mi nawet przez myśl nie przeszło żeby używać wielorazowych. Owszem mój mąż miał takie zapędy bo mu jego mamusia same zalety wpajała ale już po jednym dniu sam zrozumiał że pampersy są fajniejsze, taniej wychodzą. Bo niestety mało kto ma siłę na pranie i prasowanie pieluch tetrowych - jak pieluszkę się nawet ponad 10 razy na dobę zmienia. Znam tylko kilka osób które się w to bawiły i to parę lat temy.
My to nawet nie robiliśmy za bardzo tego podwójnego pieluszkowania, bo było ok.
Ale wiem że czasami dziecku (głównie dziewczynką) nie pasują żadne Dady itp. tylko oryginalne Psmpersy. W przeciwnym razie pupa czerwona.

Dzięki bogu u nas szło wszystko jak leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954343 przez Marti
Kurka, mówią właśnie o planach ogólnopolskiego strajku lekarzy. W samą porę dla nas, nie? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954346 przez mila2015
Monique - a czemu masz mieć cc?
Fajnie, że cała reszta tak jak trzeba. Mój mąż mówi że za 4 tyg. już mogłabym rodzić :) on jest gotowy.

Marti - faktycznie ten strajk to nic co nam teraz potrzeba. U mnie na szczęście wszystkie przychodnie (tak się składa że aż w trzech innych jesteśmy) działaja.
Oby do momentu pierwszych szczepień wszystko się wyjaśniło.
Problem jest generalnie w przychodniach, więc szpitale czynne i można rodzić :)

Ja za dwa dni mam wizytę i jestem bardzo ciekawa co i jak. Mała ułożona główką w dół, bo mi nawet położna sprawdzała.
Ps. nie trzeba mieć usg, lekarz pomaca brzuch i już wyczuwa główkę.

A ja widzę, że zaliczam się do tych mamuś po środku, bo pierwszy raz rodziłam jak miałam 27 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954348 przez Dżasta86
Oooo 4 kanapki i jakoś większego wrażenia na mnie nie zrobiły :P

Ivet no jasne nietypowe rozwiązania to ciotka dżastina :) fajnie że śnieg macie u nas dzisiaj było jakoś tak wiosennie, w końcu słonce wyszło :)

Mi raczej chodziło o pieluszki nie tetrowe , tylko takie majciochy kolorowe co sie zakłada i to ma w środku jakieś coś , przeglądając neta takie coś teraz wprowadzili i tak to nazwali, ale sądząc po tym ile faktycznie niemowlak przerabia kup w ciągu dnia to one chyba są dla ciut straszych bobasów.

Moniq Wow co tak wcześnie, ja to pamietam że ty tak na marzec ciut zahaczałaś ?

Marti ee tam strachy na lachy, pierdu pierdu nic z tego nie będzie dont worry jak zwykle tv sztucznie podkręca atmosferkę.

Jakby któraś nie wierzyła że ćwicze oto filmik mnie :) :P

www.facebook.com/video.php?v=10152601699311586&fref=nf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954356 przez mila2015
Dzasta - te pieluszki o których ty piszesz to przy odzwyczajaniu raczej się przydadzą. Chociaż my już od ponad pół roku bez pieluszku w dzień a na noc jeszcze trzeba, bo ma za mocny sen. Więc jedna pielucha na dobę idzie :)

Bardzo ładnie ćwiczysz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954358 przez meli1990
Dżasta86 tak a dokładnie robi przy kostce. a tam gdzie jedzie będzie w lesie pracował i coś przy budowlance też

ivet89 dobrze że nie wzięłam ich dzień wcześniej bo bym zapłaciła 3 zł a pierwsza cena 6 zł była. a tu za zeta na złotówkach. wiadomo ze nie nówka ale widać ze nawet nie użyte

monique1983 ale twoja dzidzia nadal kruszynka. to fajnie że wszystko dobrze

Marti nawet nie przypominaj o strajku bo już mnie trzęsie na samą myśl

a powiedzcie mi ile trzeba by było założyć dziecku tych pieluch tetrowych na pupę żeby to nie przelało za bardzo aby nie trzeba było całe dziecko przebierać? przecież te pieluchy teraz to sito jest nie to co dawniej. ja mam pieluchy z przed 25 lat i są nie do porównania z tymi co teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954363 przez ivet89
Hahaha ciocia dzastina nie moge :)
Rozwalilas mnie tymi cwiczeniami :)
Apetyczny kasek z Ciebie :D , to znaczy leza obok Ciebie :)

Moniq a czemu cc? Fajnie, ze bedziesz miala wyznaczona date. Super, ze wszystko w porzadku i pozamykane ladnie :)

Nie straszcie mnie strajkami , mam nadzieje ze nasze porody bedzie mial kto odbierac.

No tosmy sie dogadaly z tymi pieluchami heh:) no tak te wielorazowe to dla starszych albo tez sa takie specjalnie na basen czy nad wode ale to inne chyba jeszcze.

Meli warto buszowac po takich sklepikach, czasem mozna trafic na cos nowego nawet:)
I buciki wygladaja jak nowki:)

Turlanie tych kul na balwana odbija mi sie w krzyzach teraz.

P.s. Oko mi skako..... malo magnezu?

Milego wieczoru :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954365 przez meli1990
ivet89 możliwe ze mało magnezu. ja biorę magnez a i tak mnie coś skurcze łapią i wczoraj okiem siepało

ps. fajne zdjęcie. Dominik nawet na sankach nie był przez to ze znowu przeziębiony jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954371 przez Dżasta86
Ivet jak ci oko skoko to spadł ci magnez ;] moje też się trzesie od pewnego czasu bo zapominam brać czasami ;]

Przystojny ten bałwan ;) teraz mama pochwał się kto dzwigał cięzkie kule sniegu na bałwana ;) ?
Kurde Meli i Marti te wasze dzieci wyslijcie do mnie ja je zahartuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954377 przez ivet89
Balwan w drugim wydaniu bo pierwszy padl zanim zdjecie zrobilam i robilismy drugiego mniej przystojnego.

A tu paru pomocnikow :D

damsko.pl/demot/0_0_0_35648011_middle.jpg

Oczywiscie nie bylam sama :cheer: :evil: :P

Moze temu mi oczko mrugalo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl