BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 3 miesiąc temu #954391 przez mila2015
Ivet - ja biorę magnez 2 razy dziennie bo tak zalecił mi lekarz. A do tego codziennie jem czekoladę i zero skurczy :)

Meli - my też nie byliśmy na sankach, ale nie dlatego że chory ale dlatego że u mnie nie ma śniegu :)

Dzisiaj mała tak napiera, że cały dzień mnie boli po prawej stronie na górze - to pewnie pupa albo nogi. Chyba?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954401 przez meli1990
Dżasta86 w środę wyśle Dominika pocztą :)

ivet89 niezłych miałaś pomocników

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954416 przez luska
heloł mamity

Dziewczyny ja juz robiłam gbs i w szoku jestem , ze u was tak długo się czeka.U mnie zeszło niecały tydzień ale dlatego , ze mój zawiózł 24.12 do laboratorium, wiadomo święta w między czasie były .wynik mam dodatni , nie zbytnio mnie to zdziwiło , bo ostatnio też taki był.Tylko wkurzyłam sie, bo normalnie gbs 20 zł kosztuje , ale jak już wnyki dodatni to plus 60 zł do tego

J.J jak czujesz czkaweczke na dole to pewnie tam maluch ma buzki czyli i główkę

Dzasta jak sie ulatniałam , to mieli właśnie mm w razie co , ew jak wiedziałam , ze na dłużej wybywam to męczyłam się tym ręcznym i do sucha ściągałam dla dobra moich cycków

Te tabletki to właśnie chyba gin wypisuje , nie wiem tego akurat , bo mi nie były potrzebne.

J.J no smaki masz :sick: :lol:

Justa ja młoda mama i to w dodatku multi :lol:

Dzasta no przeważnie się meczysz i po , ale ja chyba tym razem spasuje .Kiedyś tak gadałam z kuzynka jak obie jeszcze byłyśmy w ciąży , ze to prasowanie , to w sumie po naszych mamach chyba zostało , teraz to wszystko jest antyalergiczne, delikatne itd , ze chyba nie ma sensu za każdym razem walczyć z żelazkiem i stertą szmat.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Meli mi od jakiegoś tygodnia mdłości wrócił i pędzi mnie z 5 razy na kibel dziennie :blink:

Mila dokładnie personel jest moim zdaniem zupełnie inny jak widzi , że ktoś na ręce im patrzy
Mojemu na jutro zaplanowałam składanie łóżeczka , ale jak pomyśle o tym , to faktycznie u nas też tak było i z jednym i z drugim , że jak złożyliśmy łóżeczko to zaraz się rozpakowywałam ........

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dlatego ja też jestem happy , że nie mieszkamy z żadnymi rodzicami.Owszem z teściami mamy coś a'la bliźniak , ale mimo wszystko wejścia odzienie ,tarasy odzienie , nawet w ogrodzie jest podział który jakoś tak samoistnie się zrobił.Mieszkałam chyba 2 lata z teściem , bratem i babcią mojego .nie powiem spoko było , nie wtrącał nam się nikt przede wszystkim ,.Ale jak tylko T się sprowadziła
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Ale jak dla mnie już chata za pełna i szybciutko wymusiłam na moim budowę i całe szczęście . no i my oboje z małżem pilnujemy żeby nam się nikt nie wtrącał , nie dopytywał itd i na szczęście to szanują(każda strona) i nikt nam sie nie wtrąca.Strasznie ci współczuje , bo ja tego nienawidzę .Zostaje ci chyba tylko dobitnie skracać tego typu wypytywanki teściowej , aż do skutku

Marti to super wieści , że jednak nic sie nie skraca , a jak malutka miałaś usg??

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Marti jak jak bede miała 30 lat to moja cała czwórka będzie się już edukowała hahaha
Tylko mój małż ,to pierwszy chłopak "na poważnie" no i tak trwamy razem od tych lat nastu :) i pierwsza ciąza to przez niego była zaplanowana .bez moje wiedzy :lol:

A dziewczyny te pieluszki wielorazowe , to zupelnie co innego jak kiedyś .

Monique jejku juz tak szybko będziecie ustalac termin cc , wow.Tylko pozostanie ci "spokojnie "czekac" :P

U nas odpukać wszystko funkcjonuje normalnie , bynajmniej te przychodnie co mnie interesują

hahah Dzasta dobre :lol: :lol:

Ivet super bałwanek , jejku i jak u Was biało , u nas tam nadal zielono :blink:

haha no pomocnicy boscy :D

Dobra z mojej strony koniec tego dobrego trzeba w końcu sie umyć.Wale normalnie jak skunks........ale chata wypucowana , tylko niby nic, a zeszło mi cały dzień od 10 do 20 oczywiście z przerwami :P No i w końcu Manolo oddał mi odkurzacz i powiem wam , że jak wylewałam wodę po odkurzaniu , a dwa razy zmieniałam wodę , to byłam przerażona co w niej pływa :woohoo: |A niby codziennie mopem zbieram ten wierzchni syf.......Wpadnę w depresje jak nie będę miała czasu sprzątać przy bliźniakach :woohoo: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954417 przez luska
Dzasta jak taka chętna jesteś to i ja kurierem wyśle moją szarańcze :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954435 przez monique1983
mila2015, ivet89 - cc ze względu na moje problemy z kręgosłupem, mam dyskopatię wielopoziomową, zaświadczenie od neurologa.

ivet89 - fajna foteczka, ale super bałwan :)

Dżasta86 - z miesiączki mam termin na 25 luty, chyba nie jakoś wcześnie, gdzieś w 38 tygodniu będę.

meli1990 - no raczej drobna będzie, chociaż nie wiem po kim :P

luska - hehe " spokojne czekanie", ja już dzisiaj chodzę nakręcona, a jak już mi poda konkretny termin to będę po gaciach robić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954443 przez Ejka84
No Ivet - co za okazy miałaś do pomocy :P , gorące chłopaki jak tak bez koszulek w zimie śmigają z bałwanami haha :laugh: :laugh: . U mnie pół zielono, pół biało, czyli nijak.
Luska - ja też miałam dziś tyle w domu narobic, a gzuik z tego wyszło. Dziś mam depresję i nie robię nic :whistle: . Miałam poprasować, naszykować torbę szpitalną, posprzątać w szafkach i jechać do Lidla. Ehh, no cóż. Jutro też jest dzień.
U mnie łóżeczko gotowe stoi od dwóch dni. Mam nadzieję że nie przyspieszę sobie tym porodu :P . A coś mi dziwnie ostatnio w podbrzuszu :S . Takie mam pobolewania czasem, wizytę mam za 2 tygodnie to jej powiem, niech obluka co tam się dzieje.
A co teraz jak wynik masz dodatni z gbs? Ja odbieram w środę i trochę się niepkoję :dry: ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954444 przez J.J.
Wieczór dobry!

Marti – to fajnie że w sumie wszystko z szyjką ok,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ivet- zazdroszczę spaceru, ja dzisiaj kisiłam się w łóżku, może jutro się uda wyrwać na chwilkę, fajny bałwan ale rzeczywiście wije chyba u Was bardzo bo czapkę mu zwiało :) pomocnicy niczego sobie, ja miałam z tym okiem m-c temu, koniecznie magnez 2 x 1

Marlena – no obcasy na pewno swoje zrobiły, a ja obrączkę zdjęłam przed świętami bo raz miałam spuchnięte palce a raz normalne, bałam się że te spuchnięte już tak zostaną i wolałam zdjąć :)

monique- podejrzewam że zleci teraz ten czas jak z górki na pazurki

Dżasta- nie przemęczaj się za bardzo z tymi ćwiczeniami :)

Ejka -poproszę zdjęcie łóżeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954447 przez J.J.
I jeszcze zdjęcia dzisiejszo-wieczorne




Wreszcie mam lustro a raczej moja Patka w pokoju, teraz jestem niezależna :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954449 przez mila2015
Luska - 30 lat i 4 dzieci to ty ten niż demograficzny nam poprawiasz :) ja to do 30 chciałam 2 dzieci i się wyrobię :)

GBS też mam dodatni, zresztą jestem nosicielką więc już wtedy wyszedł. Ale wiem teraz co i jak. U mnie kosztował 50 zł i mój gin jeszcze dał mi robione globułki na podstawie antybiogramy.

Za zwierzętami w domu nie przepadam. Jak będę miała dom to na działce co najwyżej pies może biegac :)
No i ja z tych co z mężem wszystko planują - nawet poczęcie dzieci :) dobry mi się mąż trafił.
On co rusz się mnie pyta czy drugi raz bym za niego wyszła. Ja monotonnie to samo, że tak. A on że w sumie to przecież dobrze mu było z mamusią a i jego eks jeszcze wolna :) na szczęście to wszystko w żartach. Ufam mu bardzo, choć pewnie 100 % pewności nigdy nie ma się. Do tego wszystkiego on z tych co też raczej piwko a nie coś więcej. I też bez przesady, bo podobno to ja mogę więcej niż on.

Prasowanie to coś co robiłam przez ponad rok przy małym. Teraz nie wiem jak będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954539 przez monique1983
Dziewczyny, a właśnie jeszcze odnośnie GBS, nie wiecie czy jak zostanie pobrany posiew to w razie czego można go przetrzymać w lodówce na następny dzień? Bo tak teraz myślę, że ja to wizyty mam zawsze popołudniowe, bo tak moja lekarka przyjmuje, a będę musiała zawieźć ten posiew do laboratorium i nie wiem czy o takiej godzinie mi jeszcze przyjmą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954558 przez Marlena_
Dzień dobry Ciężaróweczki :laugh:

o jeju położyliśmy się wczoraj tzn dzisiaj o 4 rano :woohoo: i czuje się dzisiaj jak potłuczona :blink: . aaaa kupiłam wczoraj te chusteczki w biedronce :cheer:

monique1983 jeju już będziesz miał ustalony termin, chyb zaczyna i do mnie docierać że mój termin sie zbliża :woohoo: a co do tego posiewu to nie wiem :dry:
mila2015 mąż gotowy a Ty? :P
Dżasta86 tylko nie przemęcz się tymi ćwiczeniami :P
meli1990 mój podobne rzeczy robi, tylko on domy buduje, kryje i wykańcza, więc tezż praca sprzyjająca piwkowaniu ale kiedyś go konkretnie ochrzaniłam i sie skończyło :cheer:
ivet89 ooo jakie ładne dwa Bałwanki na zdjęci :P (wogole to prześlij mailem trochę śniegu ;) ) hmmmm a pomocników miałaś cud malina, jakich gorących :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

J.J. hah ja swoje obrączkę ściągnęłam tylko dlatego że ręcę kremem posmarowałam :blink: i no i stwierdziałam że nie będę już jej zakładała to mój sie obraziła no bo ja to tak ja będę bez obrączki chodzic tym bardziej że on wogóle swojej nie zdejmuje haha on mnie czasami rozbraja :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no dobra a teraz wysyłam zdj wózków które na ta chwile mi sie podobają a wy mi napiszcie swoje opinie :P tylko kolory może inne :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłej niedzielki :D

"Nie ma rzeczy niemożliwych"
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954563 przez Ejka84
Witam mamuśki. Dzis dzien zaczelam od poplakania w poduszke :blush: . Nie wiem o co chodzi. Od wczoraj mnie tak trzyma. Placz na wierzchu doslownie :S . Chyba jakis spadek hormonow.
Monique ja swoj wymaz dostalam po poludniu w piątek, a kazala mi zawiezc w sobote rano. I nigdzie go specjalnie nie przechowywac przez noc. A zwlaszcza nie w lodówce bo przeciez w naszej pochwie nie panuja niskie temperatury :P .
J.j. wrzuce fote lozeczka jak mąz odda mi laptopa. Ale ono jest tylko skrecone i ma materacyk, nic wiecej bo nie chce zeby wszystko sie kurzylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954583 przez kocham_cie
dzień dobry :)

Ja wymaz na gbs będę miała pobierany w poniedziałek czyli będzie to 36 tydzień i 4 dzień a na wynik czekam od 3-5 dni.... dżasta i to jest badanie które jest wymagane do porodu poniewąż paciorkowiec dla nas jest niegroźny ale dla dziecka już tak i jeśli wynik wychodzi pozytywny to przed porodem musisz dostać zastrzyk z antybiotykiem i maluszek też.

oo marti ja też właśnie stoję przed dylematem prywatne czy państwowe i chyba jednak zdecyduję się na prywatny żłobek, a to dlatego że mają więcej opiekunek na jedno dziecko i prowadzą je położne! niby od września u nas w przedszkolu ma powstać grupa dla 2 latków ale chyba jednak wstrzymam się i do 3 roku życia antoś będze chodził do żłobka... 3 razy w tygodniu no chyba że tak mu się spodoba że będzie chciał chodzić codziennie to oczywiście nie ma problemu... tym bardziej że moi rodzicie się zaoferowali że będą za nie płacić ;) tylko zastanawiam się od kiedy go posłać od czerwca czy dopiero od września... ale go ostatnio tak rozpiera energia że chyba spróbujemy już latem ;)

Dżasta86 to jest tak że przed porodem wszystko od linijki prasujemy układamy... a po ... armagedon grunt że wyprane :P

Ejka84 o kurcze no chyba bym ich do spółki w kosmos wysłała... razem z tym kotem... ale wiesz co ja myślę że po porodzie to się zmieni i podejście do kota też mój D. była strasznie zesrany za naszym sierściem a jak antek przeszedł na świat to jak widział że kot się do małego zbliża to był w stanie nim przez okno rzucić ;) aaaa co do łożeczka i wózka to tęp to póki jest czas bo niestety ale twój kot jest duży i wyobraź sobie że będziesz miała noworodka w wózku czy łóżeczku a kot tam z ziemi wskoczy :blink: u nas raz była taka sytuacja ale na szczęście złapałam kota w locie ....ale uwierz serce w gardle miałam

oooojej pieluchy wielorazowe przy noworodku.... never... jej zapierać moczy prać i prasować te pieluchy... a na początku tych kup to jest mase praktycznie po każdym jedzonku... ooo nie! dzięki bogu za pampersy ;)

Ja do młodych mam też nie należę bo antka urodziłam jak miałam 29 lat :cheer: a z moim damianem jesteśmy od 13 lat razem... jakoś tak nie po drodze nam wcześniej było jeśli chodzi o ciąże... a potem jak już chcieliśmy to niestety jak to często bywa nie szło :dry:

marti

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aaa ja odstawiając młodego od piersi też poradziłam sobie bez laktatora.... ewentualnie musiała wieczorem troszkę pod prysznicem spuścić ;)

kurka antek wstał a została mi już ostatnia strona do nadrobienia... no nic musi zostać na później ;)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954591 przez ivet89
Hejka :)

My dzis od rana u brata w goscinie, ale wrocilismy juz do domku.
Ale szklanka na drogach u nas.... wpadlam w delikatny poslizg autem bo sam lod byl. Dobrze, ze jechalam powolutku:)

Sorki Marlena za narazenie hehe;) ale numer, ze akurat Twoj to zobaczyl.
Mi sie osobiscie bardziej podoba model drugi, ten czarny w kropki. Ale kolor bym inny wybrala.
Ale to oczywiscie kwestia gustu.

Widzialyscie te buty? Haha

allegro.pl/blagam-kupcie-ode-mnie-te-pie...m=LikeButton#thumb/2

J. J. Super brzuszek i ty tez ogolnie szczuplutka. Piekna zielen za Toba :)

Posylam Wam troche sniegu....lapcie :)

Ejka tez mam taki nastroj placzacy....
Sama nie wiem z jakiego powodu...i strasznie zgrzedze.... sama siebie czasem sluchac nie moge:(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moniq no to faktycznie juz papierek dobrze miec przy sobie bo czasem to roznie bywa..
Ja poprzednio tez mialam skierowanie na cc juz miesiac wczesniej w razie czego, ale daty mi nie ustalili tylko mialam sie zglosic do szpitala w 38 tyg. Lub jak sie wszystko zacznie. Akurat zaczely sie skurcze w 38, wiec nie bylo na "zimno". Na szczescie tak jak chcialam nie bylam w pelnej narkozie.
Takze fajnie w sumie miec date, bedziesz mogla psychicznie sie nastawic.

Milego dnia dziolszki :*:*,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954593 przez meli1990
J.J. fajny brzuszek

Marlena_ mi sie ten niebieski podoba

ciesze się ze mnie rozumiecie co do mojego męża. my rano ciężko dzień zaczęliśmy bo Dominika biegunka trochę złapała ale już jest dobrze. na szczęście miałam leki na biegunkę w domu. jak narazie obserwujemy go. która idzie za mnie jutro do gina? strasznie mi się nie chce bo mam na 7:50 a wiadomo ze trzeba być wcześniej a innego terminu nie było bo on był na urlopie 3 tygodnie

ivet89 niezła akcja z tymi butami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl