BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 4 tygodni temu #975251 przez malina219
MlecznaMama :woohoo: Gratuluje :woohoo: Czekamy na zdjęcie Twojej kruszynki :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975254 przez Agula89
Mleczna mama gratulacje ! I czekany na foteczke Twojej kruszynki !! :woohoo:

Beata sliczne zdjęcia Hani ! Ogólnie jest cudna ! Juz taka "kumata" jak ma te oczka otwarte to naprawdę cudna dziewczynka.

Malina ty masz talent co do robienia zdjęć, chyba to twoje hobby ;) cudne foteczki pstryasz swojej córce :)

Syza to sie porobilo, nawet nie wiedzialam ze od chusty może sie zastuj zrobić ... Musisz teraz może ja inaczej wiązać..

Wspolczuje wam problemów z kolkami :(
My na razie ( tfu tfu) nie mamy.

Jak tam wasze dzieciaczki po świętach ? ;)

Wstawiam foteczke z wczoraj ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975258 przez malina219
Agula Marcel jaki przystojniak a jaka ma koszule! :woohoo: Ja moja Kalinę tylko w pajace właściwie ubieram bo wszystkie ciuszki typu sukienki spodniczki sweterki itp ma wielkie:( a juz bym ja w to wszystko ubrała. Nosi roz 50 maksymalnie 56 a ja te boskie rzeczy mam od 62.a jaki ma Twoj maluszek? Co do zdj to bardzo dziękujemy:* uwielbiam robic jej zdjęcia :) w tym tygodniu nasze maluszki skoncza miesiąc! Kiedy to zleciało....

Karolincia jak tam? Jeszcze chwilka i będziesz miała swoja córeczkę obok! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975261 przez Anabelle
Mleczna wow, to kruszynka jak na 2 tygodnie po terminie :)
Cieszę się, że wszystko potoczylo się dobrze i jesteście już razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu - 9 lata 4 tygodni temu #975281 przez kristi*
madlen_m gratuluję
malina219 ja miałam podobnie, Marcinek urodził się 52cm a ja miałam wszystko od 62, na szczęście trafiło się że koleżanka miała do oddania sporo takich malutkich ciuszków, bo jej synek był wcześniakiem, aktualnie zaczynam małemu zakładać już te na 62, bo te na 56 już stają się małe, i w weekend pieluchy zmieniliśmy już na dwójki
*Beata* mała jest cudna, super zdjęcia
MlecznaMama Gratuluję

Marcinek rośnie, mieliśmy napady kolki, miałam zajrzeć na forum popytać, ale czasu mi brakowało i w końcu poszłam do apteki wcisnęli mi espumisan, jak na razie działa i jest spokój, od kilku dni mały ma już swoje stałe godziny budzi się ok 6-7 rano, idziemy na spacer ok 12 i zasypia i śpi do prawie 18 z przerwami na karmienie, ok 18-19 kąpiel i znowu idzie spać, w nocy wstaje ok 1, a potem ok 4-5...
Przez ostatnie dwa dni miałam chyba jakiś kryzys laktacyjny, nie mogłam w ogóle ściągnąć mleka ledwo 30-50ml tylko. Dziś już się poprawiło udało się nawet 150ml, teraz znowu mogę mężulka zostawić z małym :laugh: . Mama pomogła mi rozwiązać problem, mały co chwilę się budził głodny - okazuje się że nie dojadał, w trakcie karmienia przysypiał, najpierw ściągałam w butelke żeby mieć pewność że zjada porcje, teraz jakoś pilnuję żeby nie zasnął, bo ciężko go wybudzić jak przy cycu zaśnie :cheer: .

I zdjęcia mojego cudnego siostrzeńca Tonisia i Marcinek i jego cudowne małe stópki :P :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu - 9 lata 4 tygodni temu #975288 przez Agula89
Marcel ma bodziaki ubrane a wyglądają jak koszula :p
Różnie nosiny 56-62 zależy jak firma bo TW rozmiary to różnie wypadają.. :huh:
Czasem 56 jest dość spore a niekiedy 62 jest aby aby ;)

Pstrykaj fotki małej pamiątką będzie ;) !
Ja właśnie chce kupić album i po trochu uzupełniać małemu fotkani jego. Bo ja wolę formę namacalna niż w kompie oglądać ;)

Kristi u mnie ten sam problem ze mały nie najada się.. czasem pospi z 15 min,40 min i znowu głodny. :( a czasem zasnie na amen przy jedzeniu i nie ma opcji go wybudzic.
Już kombinuje na różne sposoby karmienie z nim .
I marzy mi się jakąś stabilizacja i rytm jakiś..
Jutro przychodzi położna niech mi cos zaradzi

Kristi a ty odciągasz sobie cale mleczko z cyca i wtedy mu dajesz żeby sie najadał ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975293 przez kristi*
Agula89 raczej próbuję cycem, pilnuję żeby nie spał, a jak zaśnie to ściągam reszte laktatorem i jak budzi się po paru minutach to butle daje reszte porcji.
i strasznie ulewa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975306 przez malina219
Hej dziewczyny. Moja Kalina budzi się ZAWSZE ok 23 i co najmniej pól godziny leży z otwartymi oczkami a jak zgaszę swiatlo to jest wrzask. Dzisiaj w nocy natomiast obudzila sie 22.45 i do 2.50 tak patrzyła ale to Pikus najgorsze jest to ze co 10 min chciała jeść wiec jestem padnięta. Jak mogę ja oduczyć tego? Macie jakis pomysł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975309 przez asiulek_dolls
Hej tak przez przypadek do Was zagladlam i może moja podpowiedz się przyda... Skoro dzieciaczki zasypiają wam podczas karmienia sprobujcie nie przewijac ich bezpośrednio przed karmieniem, bo jak będą miały suchutko w pieluszce przytula się do mamusi i dostaną cyca albo butelkę to jak tu nie zasnąć skoro jest im tak blogo :) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu - 9 lata 4 tygodni temu #975313 przez Agula89
Dzięki Kristi, spróbuje tak u siebie. Tylko ja mam taki zwykły laktator i nim ogólnie malo wyciągam..

Malina mam świetną książkę zaklinaczka dzieci, tam jest o nawykowyn budzeniu. Zrobię ci foty w wolnej chwili ;) ale polecam ja kupić ! Napisz mi na priva swój adres e mail

Asiulek probowalam juz tak, ale kurde nawet jak sie małemu odbije i go przwijam to mu sie ulewa, potem czekawka :P i cały cyrk od nowa :)

Ale po próbuje jeszcze ;)

Ogólnie jak zasypia i wypluje mi cyca biorę go do odbicia i czasem ładnie sir wybudzi i popije jeszcze z 5-10 min :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975324 przez Agula89
Poki mały śpi wrzucam tu. Może to Ci sie przyda.
Mi kolezanka pożyczyła ta książkę ale ja sobie ja kupie bo jest super. Nie stosuje jeszcze wszystkiego co tam autorka pisze ale po mały bede wprowadzać jak w końcu dojde do ładu z karmieniem.





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975328 przez malina219
Agula bardzo Ci dziękuję. Jutro jadę z Kalinka do chirurga w sprawie tego języczka to może mi się uda po drodze wejść do galerii i kupic książkę :kiss: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975343 przez malina219
Na zdjęciach wydaje się taaaka duża :lol: Chyba przez te lica i podbródek :whistle:






Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #975349 przez Anabelle
matko tracy hogg to trener od tresowania dzieci, koszmar jak dla mnie. traktuje dzieci przedmiotowo. o wiele bardziej polecam lekture np juul'a - można się dowiedzieć jak widzi świat dziecko, jak go rozumie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu - 9 lata 4 tygodni temu #975352 przez MlecznaMama
dzięki za gratki!!!!

tracy hogg jest kontrowersyjna, ja polecam poglądy, filmy i porady doktora Harveya Karpa/ dla nas z męzem były bardzo pomocne przy pierwszym synku Robertku.

No kruszynka ta moja, ae u nas w rodzinie tak to już jest. :)

śliczne wasze dzieciaki


a tutaj link

ciekawnik.pl/dzieci-i-my/1017-5-sposobow...or-harvey-karp-radzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl