BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 tygodni temu #975692 przez karola1322
Biedna monia cos maly uparty na wyjscie

Wkoncu pogoda i idzie wyjsc na spacer. Ja jak jade do tesciowej to sie wkurzam. Ostanio karmiłam mala to płakała zmierzla byla bo spac jej sie chalo to jak mi odbila i tulilam mala zeby usla zeby nie uczyc hustac to tesciowa mi ja wziela i hustala delikatnie cos powiedzialam to potem mojemu gada co mi jest a ten potem zly i nic nie powie a ja nue lubie jak ktos na chama mi weznie dziecko czuje sie oderzucona to wkoncu ja jestem matka ja sie mam z mala uczyc poznawac siebie a nie byc odrzucona. Musiałam sie wygadac. A grzecznie znimi gadalam zeby nie bylo widac ze zla jestem. A w sobote czekaja nas chciny Aleksandra sliczna mala unas ciuszki to. Niektóre 56 male nierzylam mala to ma 55 cm

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975700 przez Karolincia
Alesandra - To może być faktycznie ten skok rozwojowy u Niuni, a ile on trwa??
No proszę to widzę, że Alicja również w towarzystwie w gościach ładnie śpi :) :)

Madlen - GRATULUJĘ :* A jak rodziłaś sn czy cc?? :)

Karola - Julia słodka Laleczka <3 Nie fajnie się zachowała Teściowa, ja rozumiem, że ma większą wiedzę,. ale nie powinna się wtracac... ewentualnie delikatnie zaproponować pomoc....:/// wrrr....
Ślicznie wyglądacie :) Cała Trójeczka :) :) szczęśliwa rodzinka :) :)
No proszę, ile płaciliście za chrzicny księdzu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975707 przez kwiatuszek12
Witam, jestem tu nowa moje maleństwo jest z marca i zastanawiam się czy wasze maluszki też tak ładnie sypiają w dzień i w nocy? Z córką tak dobrze nie było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975708 przez Karolincia
Witaj Kwiatuszku !! :) :)

Opowiedz Nam coś więcej o sobie :) Kiedy urodziłaś dokładnie?? :) Czy miałas poród naturalny czy cesarkę??
Jak wspominasz poród?? :)
A to córeńka ma braciszka czy siostrzyczkę?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975711 przez Alesandra
Karolincia czytalam ze do tygodnia nawet. Teraz to ciężko nawet na spacer wyjść na dłużej bo niewiadomo jak się będzie zachowywac a na karmienie w parku za zimno jeszcze.

Karola sliczns ta Twoja córcia.
A my jak. ala się uspokoi to mamy sesje w sobotę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975713 przez karola1322
Karolincia 100 dajemy tylko styknie mu unas sa dwie msze i ny jako trzeciu do chsztu i morze czwarty bydzie to dostanie zas i to mu styknie

No mo wiedza wiekszo to jak porosza o po ponoc to morze udzielic. Ale sie tego nie doczeko sami dajemy rada. Jeszcze jak gadamy co juz potrafi to jest teks bo wy byscie cheli zeby sopala i cicho byla eh i byc tu modrym i pisz wiersze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975714 przez Alesandra
Kwiatuszek moja Alicja ostatnio więcej nie śpi niż śpi szczególnie w nocy juz na siedząco zasypiam. A wcześniej to raz w nocy spala 3 h od 10 do1 wa potem to co 2 godziny. skąd jesteś i ile lat ma starsze dzieciatko ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975718 przez Karolincia
Karola - Rozumiem Kochana, normlany ten ksiądz widzę...bo w Warszawie jakbym chciała chrzcić Malutką to bym musiała dac 500 zł minimum w kopercie :/// a u Nas w Dobroniu 200 zł za chrzest, więc jest różnica :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alesandra - Dasz radę, jakoś to przetrzymasz :* Domyślam się, że jesteś bardzo zmęczona i śpiąca :* Jeszcze Ci to Malutka wynagrodzi pięknym i długim snem :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975765 przez madlen_m
Rodziłam sn, dostałam drugą kroplówkę z oxy o 8, ale nic nie pomogła, bo miałam delikatne skurcze do wytrzymania. O 13 lekarka zdecydowała, że przebije mi pęcherz i jak to zrobiła poszły wody i zaczęły się silne skurcze, które były w coraz krótszych odstępach i trudniej było je wytrzymać. Około 16 kazali mi się już położyć na łóżku i zaczęłam przeć, więc bólu już nie czułam tylko musiałam wypierać dziecko i o 17.15 urodziła się Lenka. Szczerze to spodziewałam się jeszcze większego bólu i dłuższego porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975767 przez *Beata*
Karolincia - ja miałam cc i czułam dokładnie to co opisała Ci Agula... też byłam zdziwiona, że wogóle coś czuję :) A mała płakała też po wyjęciu z brzucha... Cewnikowanie samo w sobie nie jest bolesne, ale jak już jest założony to straszne uczucie, że się ciągle siku chce, ale po znieczuleniu już się nie czuje... W sumie to odczucia po cc są identyczne jak u Aguli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975768 przez *Beata*
Dziewczyny maluszki cudne :) Rosną jak na drożdżach :) Szybko ten czas leci... :)
MlecznaMama - wielkie gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975769 przez *Beata*
Widzę, że każda z nas ma gorsze i lepsze dni z dzieciaczkami... U nas jest podobnie, czasami już nie mam siły, a jutro Hania dopiero kończy miesiąc... Czasami jest fajnie, żeby na drugi dzień był cały czas płacz... Ale ogólnie słodka jest :) Strasznie jest patrzeć tylko jak się męczy z bólem brzuszka i z kolkami, mamy lepsze i gorsze dni... i od czego to zależy? Dzisiaj za to noc była długa :) Zasnęła o 23.30 i spała do 6.30, w sumie trochę zaczęła się wiercić, wzięłam ją na przewijak jeszcze trochę zaspaną, później mleczko i od 7 spała prawie do 11 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975771 przez karola1322
Beata to ci fajnie spi moja w nocy budzi sie o 2 i o 4 i spi do 6 co dwie godziny czasem dłużej spi to i mama zrobi jedna drzemkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975782 przez *Beata*
Karola - nie zawsze tak śpi, przeważnie jak zasnie ok. 24-1 w nocy to śpi do ok.5, później mleczko i śpi do ok. 9-10, ale czasem są wyjątki na dłuższe albo krótsze spanie... A Ty mi się dzisiaj śniłaś w nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975784 przez Karolincia
Byłam.dziś u fryzjera ścielam wloski i pofarbowalam :) A to my z Lilcia <3 :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl