BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 tygodni temu #976135 przez karola1322
Hej my po chcie trzymanie. Malej 30 przed ołtarzem to masakra rece bolaly az nieszlo jesc wszystko by mi wypadlo unas jest tak ze mama trzyma dziecko a mala wazy 4000g dobrze ze treaz mialam chrzest a nie puzniej bo bym nie utrzymala a zdjecia dodam puzniej bo nysze wciapac od szwagierki z aparatu.

Aleksandera ja dawalam smoka jak przyszlam z szpitala do domu tylko ja karmilam przez kaptorki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976138 przez malina219
Aleksandra piękne zdjęcie :woohoo: My uzywamy smoczka i bardzo mnie to cieszy bo jak jest niespokojna to jej wloze i od razu cisza,uwielbia go wiec ja tez :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976162 przez *Beata*
Aleksandra - maleńka śliczna :) A jak patrzy :) Czekamy na więcej zdjęć z sesji :) Co do smoczka to Hania niestety nie chce :( Mam 4 różne i żaden jej nie pasuje, pocmoka ewentualnie parę sekund jak już jest bardzo głodna, a ja szykuję mleko :( Jak sobie radzisz Aleksandra z tymi bólami brzuszka? Hania kiedyś miała dużo gorsze dni niż teraz...ale jeszcze jej się zdarza codziennie tyle, że raz płacze więcej, a innym razem jest dzielna, ale widać, że się męczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976351 przez MlecznaMama
hejo
co u Was?
Anabella jak Antek na bata zareagował? jak sobie radzisz? masz męża przy sobie?
Monia kongrattulejszyn!!!!!!
Alesada ja daję smoka i nie wyobrażam sobie bez niego. Syn załapał od razu, dla córci musiałam kupić drugi bo pierwszy nie spasował mojej damie.
jestem taka szczęśliwa//// ale zmęczona.. syn daje do wiwatu.... kocha siostrę ale wszedł w czas buntu dwulatka i ja już dostaję do głowy...

Karola pomyśl my chrzciliśmy mojego synka jak miał 7 miesięcy.... też mi ręce odpadały!

Karolincia...... 4 dni zostały do przyjścia Lilusi!!!!!! jak się z tym czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #976391 przez karola1322

hej my po szczepieniu troszkę po płakała ale już jest ok mała warzy 4,20 i 59cm mama pod wrażeniem ze już tyle cm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976414 przez syza24
hej czytam was ale nigdy nie ma czasu na pisanie :(
moja córcia w czwartek warzyła 4,50 g i mierzyła 60 cm wiec kawał baby z niej :laugh: miała chrypkę wiec robimy inhalację, oprócz tego jakas wysypke dostała musimy podawac wapno i smarowac strasznie tłusta mascia :unsure: maz mi zachorował wiec jestem sama z opieka nad małą no i ta okropna pogoda od niedzieli wykancza mnie bo zamiast isc na spacer to kisimy sie w domu :angry:
Aleksandra piekne zdjecie :cheer: my kupilismy 3 smoki i żaden niuni nie pasi czasem na dworze chwyci tego z MUM BABY ale to czasem :unsure:
Karola słodka niunia a jak ja bym chciała miec chrzciny za soba sle my nawet chrzestnych nie mamy wybranych :S
Karolincia juz zostało ci kilka dni jak sie z tym czujesz i jak ogólne samopoczucie??

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a to nasza myszka B)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976507 przez lalka
witajcie!!!!czytam was regularnie,ale z odp.kiepsko...czasu brak!!!!w dzien juz nie spi długo maluda coraz wiecej uwagi potrzebuje!!!

my tez po szczepieniach.....Mała wazy 6100 i 64 cm :whistle: :whistle: ogólnie okaz zdrowia!!!
za tydzien mamy chrzciny i tez juz mamy co dzwigac!!!

wszystkie dzieciaczki i kazde z osobna sa sliczne :kiss: :kiss: :kiss:

Mleczna gratki :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976515 przez malina219
Lalka ktore szczepienie wybrałaś? :kiss: Slicznotka :) super waga, ale współczuję trzymania tyle na rękach na chrzcie :woohoo:

Syza piękne maleństwo B) Moja tez ma wysypkę ale na buzce takie chrostki polozna kazala tylko octaniseptem przemywać ale jej to. Wgl nie schodzi... Wiec chyba musze jeszcze czekc.

Karola jaka ma sukienkę gwiazda! :)

Karolincia ostatnie dni bez Lili :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976528 przez kristi*
Hej, tez was czytam, ale nie zawsze piszę.
Marcinek ostatnio znowu ma problemy brzuszkowe - głównie męczą go gazy, z tym sobie jakoś radzimy, ale teraz to ma chyba zaparcie - muszę bardziej uważać co jem.
A co do chrztu, to stwierdziliśmy że będziemy chrzcić w moim kościele tam gdzie ślub mieliśmy, bo tutejszy nie jest przystosowany dla kobiet z dziećmi :angry: , do kancelarii schody, do małego kościółka schody w dół, do dużego kościoła schody w górę :blink: . Pójdziemy zapytać co i jak, a do tutejszego nawet nie będziemy zaglądać.

A jak tam wasze brzuszki? Ja to mam zamiar zacząć ćwiczyć znowu, ale muszę zacząć od czegoś delikatnego, bo moje mięśnie brzucha są w beznadziejnym stanie :dry: :(

Magia bujaczka + muzyka relaksacyjna:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976541 przez kristi*
Karolincia napisała smsa
jest w szpitalu, odszedł jej czop i ma lekkie skurcze, dziś ok 20 będzie mieć cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976568 przez lalka
Malina ja wybralam skojarzoną 6w1 i pneumokoki na 13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976580 przez karola1322
Ja szczepilam obizkowe.. Burzuch nie widze zeby schodzil cza zaczoc ćwiczyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976582 przez Agula89
Lalka slicznosci ta Twoja kruszyna a w tej opasce to wygląda bombowo :woohoo:

Marcel ma też czasem problemy z robieniem kupy płacze i sie prezy, no i sie zastanawiam czy podawać mu cos czy tak ma być..

Kristi wyslij Karolincia wirtualne buziaki od nas !! ;)

Mleczna mama ja jeszcze Twojej gwiazdy nie widzialam ;)

Mój synuś po dzisiejszym wazeniu 4800 wyszło wiec też kawał chłopa ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976603 przez monia89
Oj dawno mnie nie było... to tak na skróty Laleczki co jedna to ładniejsza :-) Kawalerowie równiež :-)
I ja moge pochwalić się Oluś jest z nami - poród szybki ale droga do niego koszmarna.... 3690 i 58 cm szczęścia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976604 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl