BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 tygodni temu #975991 przez kristi*
malina219 mam to z zebrami:
allegro.pl/termoopakowanie-jumbo-uniwers...ent-i5235658920.html
Pasują butelki aventu, mam jeszcze drugie, ale używam jak na razie jednego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975993 przez malina219
Kristi dziękuję :kiss: Zaraz zamówię :) dobrze ze chociaż to nie jest dużym wydatkiem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975994 przez kristi*
A jeszcze jedno: jak ściągacie pokarm polecam metodę 7-5-3.
Chodzi o to że przez 7 minut ściąga się z jednej piersi, potem 7 minut z drugiej, i znowu 5 minut z jednej i 5 minut z drugiej, i znowu 3 minuty z jednej i 3 minuty z drugiej. Właśnie dzisiaj sprawdzam, testuję i rzeczywiście więcej mleka ściągam, jak wczejśniej najwięcej udało mi się 150-180ml ściągnąć to teraz udało mi się 250ml. I mam dwie pełne butle :laugh: w końcu będe mogła wyjść na dłużej :woohoo:

Jak tak patrzę na siostrzeńca jaka z niego mądrala, jak wszystko rozumie, już nie mogę się doczekać aż Marcinek podrośnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976015 przez karola1322
Karolincia jasne ze dam zdjecie malej jak jest ubrana a wczoraj na naukach nie bylo zle ksiądz zadwolony bo dawno nie bylo 4 dzieci do chsztu

Przychodzi godzina 6 i jak nakarmie mala mozemy zapomniec ze bedzie lezec w łóżeczku z rodzicami a co a tak cala noc przespi w łóżeczku..
Kristi. Ja mam na dwie butle i nie wchodzi mi a ni jedna co mam a w achman widzialam to samo co ty masz tylko niewim czy butle mi sie zmieszcza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976016 przez karola1322
A z pierwszym ubieraniem nie mialam problemu mama mi kompie mala bo sie boje

Krcze zastawilam pułapkę na mysz bo mi lata po domu i sie chycila i nastawilam zas i pacze znów mysz skod ona sie wiezla to nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976035 przez Anabelle
Serio tesknicie za brzuchami? :P
Ja jestem przeszczęśliwa, że już nie jestem w ciąży ;)

MONIA ucałuj swoje słoneczko ode mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976039 przez malina219
Anabelle ja tez nie tesknie :)) pieknemy brzuszek byl i tyle. Jak sobie przypomnę o codziennej zgadze,braku sily i wielu innych to cieszę się ze juz po :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976041 przez karola1322
Ja tez nie tesknie za brzuchem.. Byl wspanialyba teraz mam wspaniała. Julie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976056 przez malina219
U nas dzisiaj 23*C! Odpoczywamy z Kalinka na tarasie :) Oby tak zostalo jak najdłużej :) A jak u Was mamuśki? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976057 przez Karolincia
Kristi - Super że wszystko dobrzez Marcinkiem :) :) Radosny jest jak Promyczek Słoneczka :) :) No proszę...:D jestem z Ciebie dumna, że tyle odciągasz pokarmu na raz :D :D :D Wprawiłaś się w to :) :)

Malinka - Dobrze, że Ci Mamusia tak pomaga :) A jak w szkole było? Dałaś radę wysiedzieć? Nie bolały Cie plecki, brzuszek?? :)

Karola - Nie mogę się doczekać fotek :D :D

Ja zaraz idę na spacerek przed blok na ławeczkę :D Złapac troszkę promyków słoneczka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976059 przez malina219
Karolincia nie bylo najgorzej ale wiadomo rana bolala no bo jedna pozycja 45 minut przerwa i znowu ta sama :(

Kristi ja max odciągnę 100 i to na dwa razy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976063 przez Agula89
Kristi to masz sporo mleczka ;) a przypomnijmy mi jaki masz laktator.
Ostatnio uslyszalam bzdure ze jak zaczne odciągnąć pokarm to mi zaniknie.. No to raczej na odwrót skoro stymuluje sie cycki...

A ja jestem przeszczęśliwa ze udaje mi sie małego mieć prawie cały czas tylko na cycu. Czasem tylko po południu do karmie go mm ale mam nadzieje ze w końcu tylko Cyc będzie. Bo często małego przystawiam to i zaczynam mieć więcej pokarmu.

Monia gratulacje i odpoczywaj !! ;)
My w maju tez chcemy chrzcic Marcela, musze cos do ubrania zacząć mu szukać.
Chciałabym takie "normalne"ubranko zebu jeszcze ubrał z raz czy dwa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976067 przez malina219
Agula ja też chcę chrzcić Kalinkę w maju lub w czerwcu :) Mi się podoba na chłopca taki zestawik www2.hm.com/pl_pl/productpage.0238363003.html po zapisaniu się do newslettera dostaniesz -25% więc wychodzi ok. 38 zł :) Ja dla Kalinki chcę tą sukienkę www2.hm.com/pl_pl/productpage.0270933002.html na to chce futerko białe, które już mam odłożone i muszę go odebrać bo nie miałam kiedy. :) Też karmię tylko cycem i się z tego niesamowicie cieszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976098 przez kristi*
Agula ja mam laktator Sisi Baby elektryczny, z odciąganiem bywa różnie raz odciągnę mniej, raz więcej - wg tej metody 7-5-3 rzeczywiście ściągam więcej.

My chrzest robimy jakoś na wakacje, Marcinek dostał ciuszki po moim siostrzeńcu i musi do nich podrosnąć - s ciuszki jak nowe bo Toniś miał je na sobie tylko w kościele

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976121 przez Alesandra
Hej mamusie
U nas było ciezko malusia całe noce i dnie nie spala przez problemy z brzuszkiem
Mam pytanie dziewczynki czy dajecie swoim maluchom smoczek. Nie przeszkadza to w ssaniu piersi?
Wczoraj miałyśmy sesje zdjęciowa. Jak Narazie tylko jedno
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl