BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 tygodni temu #977094 przez malina219
Aleksandra ja też przysypiam jak je dlugo w nocy... A raz obudziłam sie po 3 godzinach na siedząco z nią przy cycku a później patrzę a tu malinka na otoczce wokół sutka bidulka sobie ciągle nie to co trzeba haha. Oby nie pojawila sie goraczka u Twojej malutkiej :) biedulka. Ja aż się boje jak moja zareaguje na szczepienie. Cieszę się tylko ze jedno kucie a nie więcej :)
Ciekawe ile moja przybrala. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977098 przez syza24
Aleksandra biedna mała :( a jakie szczepienia wybrałaś??
Co do karmienia to moja ma chyba ten skok rozwojowy bo od 2 dni wisi co godzinę na cycu i to pręży się przy nim wywija tak że mam całe brodawki zgryzione a już było od jakiegoś czasu tak że jadła co 2,5-3 h :whistle: a teraz non stop i śpi tylko po 5 minut i to na rękach albo w foteliku do samochodu bo gdzie indziej dostaje szału :S no i jeszcze na zakupach i w samochodzie śpi jak aniołek więc dzisiaj nie wytrzymałam i zabrałam się z mężem na zakupy B) bo nie wiem jak u was ale u mnie kiepska pogoda strasznie wieje i na spacer nie możemy już od niedzieli wyjść :( jest tylko jeden plus że w nocy w miarę śpi znaczy ostatniej nocy ja przespałam 6 h ale mała odespała do 10 cwaniara :lol: a tak wcześniej to śpimy ok 10 h z 3-4 przerwami po 15 minut na karmienie, odbijanie, przewijanie :) i bardzo bym chciała żeby tak było w dzień, że je cyca odbija się ja ją kładę a ona sama zasypia ale niestety w dzień tylko rączki i bujanie :(
no i dziś weszłam w końcu w spodnie z przed ciąży :laugh: zwisa mi jeszcze kołdun w miejscu brzucha ale nie ma tragedii chciałabym zrzucić jeszcze z 3 kg bo prawie 18 kg już zgubiłam z tych ciążowych czego efektem są ciągle pojawiające się nowe rozstępy :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977101 przez karola1322
Moja mala na szczepieniu płakała i jak ubieralam a jak w domu byliśmy to spala budzila sie na jedzenie. A usg bioderek mam na 5 maj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977168 przez Alesandra
Mi mielismy skojarzone 5 w 1 plus wzw jeszcze i pneumokoki także trzy wkłućia a przy 6w1 sa tylko dwa. Ale zgapiła babka i zapomniałą o nas ze chcemy tą 6w1.
kłuli mi małą w dwa uda i w pośladek.
Syza ja też tak miałam,że mała non stop na piersi a jak ja kładłam do łóżeczka to ryk dzięń i noc przez 4doby. Moja mała za chwile 6 tydzień kończy i zbliża się kolejny skok rozwojowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977260 przez karola1322
Ja juz powizycie u gin wszyztko ok teraz czekam na @ zeby tabletki brac... Jeszcze okszalo sie ze figuruje jako nieubiezeczona gadam Na recepcji ze ja na urlopie na macierzynskim i jak sie nie wkurzyc jeszcze kasy nie dostalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977387 przez malina219
Hej Mamuśki :kiss: Kalinka pozdrawia Ciocie! :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977397 przez *Beata*
Dziękujemy Kalince za pozdrowienia :) Ślicznotka mała :) Cudna... Malina jak długo posiedzi w bujaczku? Szybko się nudzi czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977399 przez *Beata*
Karola no to dobrze, że wszystko ok :) Ja też się wybieram w środę, miałam już iść w tym tygodniu, ale mąż już miał poumawiane wizyty i nie miałam jak wyjść z domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977400 przez malina219
Beata rzadko ja wkladam bo taka pokrzywiona mi się wydaje :D jak juz ją dam to chwila i zaśnie albo chce na ręce :) ja idę do gin 28 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977407 przez Alesandra
Malina my mamy identyczny bujaczek:):) ale jeszcze nie wkładałam malutkiej :)
ja też się muszę do ginekologa umówić ale nie mam kiedy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977425 przez malina219
Aleksandra prześliczny jest :) ja wkladalam kilka razy ale tak jak mowie na moment. Jak jestem w kuchni na dole to ja sobie wkladam do wózka bo wiem ze jej wygodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977446 przez Agula89
Hej hej ;)
Co tam mamuski u Was :)

U nas zależy od dnia czyli pewnie od pogody :p jakie nastroje ma mój synek :p
Ogólnie w ciągu dnia bardzo malo śpi. Dziś np od rana od 8 poszedł spać o 11 spał do 12:30 i przed chwila dopiero zasnoł od tej 12;30 a q między czasie tylko drzemki z 4 po 5-10 min :p
Ale wyjątkowo dziś spokojny był nawet w lezaczku z 30 min polezal sobie, zwykle trwa to max 10 min ;)

Ogólnie lezaczek sie bardzo mamie przydaje, bo przynajmniej śniadanie sobie zrobię lub zabiore ho do łazienki z lezaczkiem i myje sie ze mną :p
Bo inaczej 3 ręka musiałaby mi wyrosnąć :p

W wt idziemy na bioderka a w kolejny wt na szczepienie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #977460 przez karola1322
Sliczne malychy my bujaczek bedziemy zamwiac

Zmienilam gin i teraz te wizty o nie bo lepsze lekarka co byla przy porodzie.. Badanie nawed przyjemne nic nie czulam.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977465 przez malina219
Agula to podobnie do nas :) my w środę bioderka a w następny tydzień szczepienie:) Boski przystojniaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977502 przez syza24
Kalinka i Marcel cudownie wygladaja w lezaczkach :kiss: :cheer:
My wczoraj bylismy w smyku po lezaczek bo mała strasznie polubila fotelik samochodowy a zeby małej nie narazac kregosłupa wole alternatywe lezaczka no bo w hustawce która mamy mała dostaje szału :(
mielismy wczoraj sesje wiec wstawiam zdjecia




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl