BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 10 miesiąc temu #988766 przez malina219
Beata ja kupiłam kilka rzeczy w rozm. 80 bo na teraz mamy juz dużo rzeczy :) zamowilam piękna kurteczke na jesień a tak to jakies koszulki bluzę spodni dwie pary. Cudowne sa ciuszki na wyprzedaży :)

Przyszlo bondolino. Kalina od razu zasnela a chciałam tylko zmierzyć. :) jest super gatunkowo :woohoo: Zobaczymy jak będzie na dłuższą metę. Narazie jestem zakochana ;)
Podziękowania: MałgosiaSz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988780 przez kristi*
Wczoraj po raz pierwszy od porodu odwiedziła nas ciotka M, tym razem grzeczna bo się długo nie widzieliśmy. Marcinek chyba wyczuł ją bo jak przysnął o 16 tak już do rana spał, na karmienie nawet nie budził się jak zwykle tylko pomrukiwał i ssał rączki na śpiocha hehe no i kąpiel przełożyła na rano, 30 min się chlapał, a jaka radość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988904 przez *Beata*
Malina - no to super :) Na pewno będziesz zadowolona, a skoro Kalinka tak szybko zasnęła to znaczy, że też już jest w nim zakochana :)

Kristi - no to Marcinek miał super sen :) Wiedział, że musi być dla mamy łaskawy :) he he
U nas noc nie była taka spokojna... Hania przed 4 w nocy miała kolkę :( Zasnęła przed 6 i obudziła się po 6 i nie chciała zasnąć, dopiero o 8 się udało, ale też nie na długo, bo tylko do 9... Także zazdroszczę... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988907 przez kristi*
Beata współczuję tych kolek,

dzisiaj musiałam zostawić małego z siostrą, bo szliśmy na katechezę przed chrztem. Nie było nas ok godziny, a siostra nie wiedziała co robić, mały nie chce smoczków, butelek. Mówiłam żeby próbowała karmić go łyżeczką, strzykawki lub kubeczkiem, ale do spania woli cyca , ma jakąś potrzebę ssania przed snem i nie wiem czy da się to zastąpić. I teraz się zastanawiam czy iść na wesele za dwa tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989075 przez Alesandra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jak wam minął dzień mamusie ;)
I nas byl ostatnio mały kryzys laktacyjny ale Już wszystko wraca do normy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989076 przez Alesandra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jak wam minął dzień mamusie ;)
I nas byl ostatnio mały kryzys laktacyjny ale Już wszystko wraca do normy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989080 przez syza24
Dzisiejszy dzień MASAKRA mała spała po 15-25 minut może z 4 razy :angry: miała jakieś jazdy że najpierw się cieszyła aż na głos a za chwile zaczynała ryczeć no i ciągle cyc od popołudnia i spanie najlepsze na rękach :unsure: jak mąż ją wziął to o mało się nie zaniosła a o usypianiu już nie wspomnę, a ja już na wieczór nie dawałam rady popłakałam się razem z nią :evil: i ciągle nie wiem o co jej chodziło??
Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989189 przez malina219
Dziewczyny powiedziałabym Wam ile juz kilometrów z Kalina zrobiłyśmy dzięki bondolino ale nie mam pojecia - DUŻO!

Dzis idziemy na zakupy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989446 przez kristi*
Syza u mnie podobnie jak zacznie płakać - nie wiadomo o co chodzi, nawet cyca nie pomaga.
Malina nosidełko super

Już po chrzcinach, szybko poszło, na ostatnią chwilę przypomniało mi się że kiedyś siostra dała mi biały garniturek większy rozmiar, ale podwineło się rękawki i nogawki i wyglądał super w krawacie.
Potem wrzucę zdjęcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989627 przez Alesandra
Malina z jakiej strony zamawiałaś to cudo. bo nam z Alusią już zwykłe spacery nie wystarczają . mała strasznie się denerwuje a myślę że wt akim bondolino by było inaczej jakby była blisko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989644 przez malina219
Aleksandra tublu.pl Kalina go pokochala dosłownie :) dzisiaj znowu cztero godzinny spacer :)

Na tej stronie za zapisanie do newslettera jest znizka. Mi nie przyszedł kod na email wiec napisalam do nich ze nic nie doszlo i od razu podali uprzedzam gdybyś miała ta sama sytuacje. Wychodzi 409 zl przesyłka darmowa przyszlo nam na następny dzień :) a później używane można łatwo sprzedać za 350 nawet :)
Załączniki:
Podziękowania: Alesandra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989649 przez monia89
Hej.
Jak zwykle Księżniczki marcowe wymiatają :-D co jedna to ładniejsza :-) my też po chrzcie w sobote Oluś super grzeczny ale od ndz do dziś diabełek go opętał albo cyc albo rece. Ślini sie masakrycznie ale Antoś też tak i dopiero za 3"me ząbek wyszedł.
malina super nosidło
Kristi proponuje żebyś najpierw sama próbowała go butli karmić tylko jak jest delikatnie głodny może nauczy się jeszcze przez ten czas.
A to moi Przystojniacy.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989650 przez monia89
Hej.
Jak zwykle Księżniczki marcowe wymiatają :-D co jedna to ładniejsza :-) my też po chrzcie w sobote Oluś super grzeczny ale od ndz do dziś diabełek go opętał albo cyc albo rece. Ślini sie masakrycznie ale Antoś też tak i dopiero za 3"me ząbek wyszedł.
malina super nosidło
Kristi proponuje żebyś najpierw sama próbowała go butli karmić tylko jak jest delikatnie głodny może nauczy się jeszcze przez ten czas.
A to moi Przystojniacy.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989711 przez Alesandra
dziękuję Malina na pewno skorzystam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989976 przez malina219
Widziałyście! Są już marcoweczki 2016! Jak to zleciało :woohoo:












A dzis mam rozprawę... Trzymajcie kciuki. Jestem przerażona...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl