BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 2 miesiąc temu #1026376 przez Karola0303
Ja mam zamiar ubrać na roczek na czerwono . Julii dostanie kolczyki i wózek do kalek a my niewiemy co kupić mam zamiar kupić króliczka uwielbia i kubek doidy beata bedzie lato ciepło to bez pampersa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026530 przez syza24
Hej mamcie u nas ciężki okres ostatnio w czwartek Lili zaczęła wymiotować ale to tak strasznie że byłam przerażona no i dostała gorączki byliśmy u lekarza no i niestety w piątek wylądowaliśmy w szpitalu;( okazało się że Li ma zapalenie układu moczowego no i dwa dni przyjmowalismy dozylnie antybiotyk i teraz mamy jeszcze przez 8 dni doustnie:( wyszliśmy dzisiaj na własne żądanie bo nie dość że było tam pełno chorych na różne choroby dzieci to Lili strasznie to znosił a miałyśmy czekać do poniedzialku albo wtorku tylko po to żeby zrobili małej USG bo podejrzewają że może być u niej coś nie tak z układem moczowy. Ale pójdziemy prywatnie zrobić usg i nie będziemy musiały leżeć w szpitalu na sali w której ciągle ktoś kicha smaarka kaszel albo ma rozwolnienie!
Na szczęście Lili była bardzo dzielna i mimo że panicznie boi się teraz wszystkich w fartuchach to spisała się na medal. Moje słoneczko kochane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026605 przez nesQa
Beata, śliczna sukieneczka :)

Ja zamówiłam z 5-10-15 złotą. Nie mam możliwości wyjścia z domu przy złamanej nodze i tylko zakupy online :P

Kupiłam na czuja buty, bo zimowe kupiłam do wózka, myślałam, ze chodzic nie będzie jeszcze, a że zaczęła to problem, bo wszędzie sandały brałam. Zimy u nas nie ma to kupiłam emelki. Wzięłam na oko 20 i rozmiar idealny.





Ja to bym chciała jak Syza żeby moja Lili już siadala czasem na nocnik, ale nadal nie kupiłam :P

Syza, powrotu do zdrowia życzę. Szkoda dziecka :(
Ja ostatnio myślałam, że się nie obędzie bez szpitala, bo Lili tak uderzyła czołem, ale zrobił się tylko guz, który juz znika. :dry:

Jaki tort będziecie robić na roczek? Ja chcę zamówić z cukierni, Lili ma fazę na punkcie kaczek i rybki mini mini, myślałam że może taki motyw, ale kurczę tyle fajnych jest też z minnie czy kubusiem puchatkiem, że nie wiem już sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026608 przez nesQa
Beata, śliczna sukieneczka :)

Ja zamówiłam z 5-10-15 złotą. Nie mam możliwości wyjścia z domu przy złamanej nodze i tylko zakupy online :P

Kupiłam na czuja buty, bo zimowe kupiłam do wózka, myślałam, ze chodzic nie będzie jeszcze, a że zaczęła to problem, bo wszędzie sandały brałam. Zimy u nas nie ma to kupiłam emelki. Wzięłam na oko 20 i rozmiar idealny.





Ja to bym chciała jak Syza żeby moja Lili już siadala czasem na nocnik, ale nadal nie kupiłam :P

Syza, powrotu do zdrowia życzę. Szkoda dziecka :(
Ja ostatnio myślałam, że się nie obędzie bez szpitala, bo Lili tak uderzyła czołem, ale zrobił się tylko guz, który juz znika. :dry:

Jaki tort będziecie robić na roczek? Ja chcę zamówić z cukierni, Lili ma fazę na punkcie kaczek i rybki mini mini, myślałam że może taki motyw, ale kurczę tyle fajnych jest też z minnie czy kubusiem puchatkiem, że nie wiem już sama.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026637 przez lalka
NesQa piękne emelki......na ciepłe dni podobają mi się meliski,ale ceny są powalające.....
Na samą myśl o guzach i uderzeniach to mi ciarki przechodzą nawet chciałam kupić kask do nauki chodzenia :laugh:
Tort zrobi mi sasiadka z Peepą

Dla Łucji mam taką sukienkę tą czarną

Dla siebie znalazłam,ale okazało się,że tylko do rozm.40 :whistle:
Jutro idę się dogadać kiedy mam wrócić do pracy.....najgorsza wersja 1 marzec :S
Miłego dnia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026643 przez malina219
Syza oj biedna Lili :( Zdrówka!!!!!

NesQa śliczne emelki :) Ja też chcę na wiosne :) Gdzie zamawiałaś?

Lalka myślałam o tej sukience, ale w końcu wygrała manufaktura falbanek :) Melisski koniecznie muszę Kalinie kupić, bo to moje ulubione buty :whistle:

Wczoraj w tkmaxxie oglądałam buciki, na dziewczynke były jedne piękne całe ze skóry zamszowej, wkładka profilowana baleriny/lordsy pudrowy róż cudne, już szłam do kasy patrze a tu podeszwa uszkodzona :(((( A 79 zł i takie cudowne :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026672 przez nesQa
Lalka, mój tata mi proponował żebym kupiła kask :D ale przy kasku to sie boję, ze jak porządnie uderzy to kark złamie hehe. O to są meliski dla takich małych bąbli? Śliczna sukienka, elegancka :) tort tez super ;)

Malina na allegro, jakiś sklep sprzedaje, pięknie zapakowane i wysyłka od ręki. Jak zadzwoniłam, to jakoś pół godziny później juz dostałam emaila, ze wysyłka zrobiona, a zapłaciłam jakoś 30 zł mniej jak u producenta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026755 przez Karola0303
Syza zdrówka dla małej my rozmiar Julii 20 kupujemy . A tort z króliczkiem jak sie uda to od 1 marca do pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026763 przez malina219
Ja na razie nie zamierzam iść do pracy, tym bardziej że od kwietnia wchodzi to do 500 na dziecko, więc razem z alimentami będzie 1000. Chciałabym otworzyć coś swojego, mam nawet jeden plan ale jak na razie nie ma żadnego lokalu wartego uwagi do wynajęcia więc czekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026768 przez nesQa
Ja miałam zamiar wrócić na studia po rocznej dziekance, bo jeszcze półtorej roku zostało, ale przez nogę, kolejną operację muszę sobie darować póki co i studia. Rehabilitacje, rehabilitacje i może w końcu zacznę chodzić. :dry:

No wchodzi te 500 zł, a teraz jeszcze przez te 3 miesiące te kosiniakowe. My mieszkamy z moimi rodzicami, a mój partner zarabia więc jest ok. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026779 przez *Beata*
NesQa - super buciki, też zamówiłam Hani z firmy Emel, czekam aż dotrą i mam nadzieję, że będą ok...zamówiłam rozmiar 19, bo mają być na roczek
Syza - życzymy Li szybkiego powrotu do zdrówka, oby szybko się wszystko wyjaśniło i było ok. Biedactwo musi się męczyć, a Wy razem z nią...
Malina - ja początkiem stycznia kupiłam Hani w tkmaxxie fajne buciki całe ze skóry zamszowej też za śmieszne pieniądze :) i jeszcze kozaczki UGG w panterkę...w sumie to ubrałam jej ze dwa razy, ale nie mogłam się oprzeć :)

Co do powrotu do pracy to przez ostatnie 9 miesięcy żyłam ze świadomością, że wracam, żeby trochę wyjść z domu, ale w końcu zdecydowałam, że idę na rok na urlop wychowawczy, a później wynajmiemy opiekunkę. Póki co na moim stanowisku jest dziewczyna na zastępstwie, więc korzystam :) poza tym tyle w przepisach się przez rok zmieniło, że na razie nawet mi się nie chce tego wszystkiego ogarniać i będę korzystać z czasu spędzonego z Hanią.. najpiękniejsze chwile w życiu :) W sumie to mąż mnie przekonał, że bez sensu jest teraz wynajmowanie opiekunki, tym bardziej, ze w tym wieku dziecko nabywa codziennie tyle nowych umiejętności, a do tego już się nigdy nie wróci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026781 przez *Beata*
Co do tematu odnośnie kasku, to kiedyś kupiłam siostrzeńcowi taki malutki jak zaczynał chodzić tzn. biegać jak szalony i parę razy uratował mu głowę... :) Niby śmiesznie tak jak dziecko biega w kasku, ale zawsze to bezpieczniej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026782 przez *Beata*
lalka - śliczna ta sukieneczka dla Łucji :) Torcik oczywiście też, na pewno będzie zadowolona z takiego kolorowego torciku ze świnką Peppą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026803 przez malina219
Beata ja też Kalince kupiłam, ale na zalando za jakieś 180 zł i miała je na nóżkach dwa razy, bo mnie wkurzało, że ledwo nogą ruszała i już były na podłodze :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026831 przez nesQa
Ja dla Lili też mam dużo butów, ale tych takich q których się nie chodzi, teraz tylko sandałki z ecco i te emelki. Inne poszły w kąt jak już dziecko biega :P

Ja mam zamiar Lili zapisać do przedszkola jak bedzie miała trzy lata. U nas nie ma duzo dzieci to będzie się nudziła sama, a w przedszkolu i dzieci i gdyby miala byc nieśmiała to nabierze pewności siebie wśród ludzi :P ale póki co siedzi z nią mój tata i ja, który pełni więcej funkcji ode mnie, bo ja biegać nie mogę.

No ja zamówiłam 20 i Jeszcze minimalnie luzu jest, pewnie szybko na 21 wskoczymy z butami więc póki co czekam nim zamówię nowe sandałki co pod sukienkę na roczek beda pasować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl