BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #914714 przez Dżasta86
Anabell a to badanie na jakim sprzecie jest robione? Ile kosztuje? Ja juz prawie 14, chyba bardziej sie pokusze w strone PAPPA chyba dobrze napisalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914728 przez Anabelle
Ada już standardowo czytałam jak bedzie się rozwijało dziecko w 10 tygodniu haha

Dżasta86, ja też nie znosze tytoniu, papierosa nigdy w ustach nie miałam, no mało co mnie tak odrzuca jak to brrrr!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914735 przez Ada2424
Anabell :laugh: to tak jak ja, też dziś czytałam co będzie w 11 tygodniu :)

Dżasta ja tak samo tytoniu nie cierpie, na szczęście u mnie nikt nie pali oprócz dziadka i nerwy zawsze mam na niego bo proszę go żeby z ganku wychodził na dwór palić tym bardziej jak jest ciepło to on uparcie w korytarzu pali a później pełno dymu i wszystko do nas na góre leci :angry:

Nie wspomne już o nastawianiu telewizora na głośność 75 dziś o 7 mnie msza obudziła z dołu bo babcia z dziadkiem w tv oglądają a u nas na górze co do słowa słychać jak tak wyje. Za chwile 21 i znów msza będzie na całą pare lecieć, oszaleć można, już nie raz zwracałam im uwage ale to nic nie daje. Normalnie kino w domu, oszaleć można. Mężu w stoperach śpi w niedziele zawsze. Jak mi dziecko będą budzić to ja nie wiem.

A ja zjadłam biszkopty z mlekiem i kłade się za chwile do łóżka.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914740 przez Dżasta86
Ada prawie jak w kosciele :) moze podwojne drzwi warto dziadkow oddzielic ;)
Ja tez czytam kalendarz ciazy fajnie wiedziec co sie dzieje.

Kurdde tez bym biszkopty zjadla :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914743 przez Nikaa
Witam po dłuuugim weekendzie :D spędziliśmy go u moich rodziców więc mało co się odzywałam :) nie wiem czy dam radę nadrobić wszystko :laugh:
widziałam tylko, że któraś odpisywała a propo zaleceń po cc - że następne dziecko po dwóch latach - no cóż jestem przykładem, że można wcześniej :) w czerwcu byłam u lekarza i dostaliśmy zielone światło - jak widać starania poszły nam szybko :cheer: lekarz mi tłumaczył, że takie zalecenia są zawsze indywidualne i różne są zalecenia dla różnych pacjentek- wszystko zależy od tego jak kobitka dochodzi do siebie, jak blizna się goi no i jak to powiedział mój gin "czy czasem cc nie wykonywał rzeźnik " ;)
Ada może mam dla Ciebie pomysł a propo Dziadków - Dziadek męża też słuchał głośno TV i dostał słuchawki bezprzewodowe, które można skonfigurować z TV - był zachwycony - wreszcie mógł słuchać tak jak mu pasowało - może takie coś by Was urządzało?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914748 przez Kalinka90
Więc u mnie jest to ok. 8-9 tydzień :) Niestety Kalinka to tylko mój nick :), Dziewczyny u mnie też mdłości, dziś pierwsze wymioty, ale mam tak jak któraś już pisała, że mdli mnie gdy robię się głodna, jak szybko coś zjem to mija :). Od zawsze uwielbiałam słodycze, a teraz jem ale znacznie mniej, jakoś mnie odpycha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914750 przez Ada2424
I wyobraźcie sobie że oni mieszkają na parterze a my na 1 piętrze i tak głośno to słychać. Jak zrywaliśmy podłogę to Mąż dawał podwójne warstwy waty żeby wygłuszyć, ale nawet to nic nie dało.

Nikaa dziadek może i by poszedł na te słuchawki, ale babcia na pewno nie także nie wiem już co tu zrobić.

Nawet mówiłam dziś Mężowi że szkoda, że nie ma opcji w tv żeby głośność można było zablokować do iluś tam bo to serio przesada jest. Czasami mam chęć wyjść na korytarz i im korki wyłączyć. Wyobraźcie sobie śpicie w niedziele a tu jak nie ryknie jakaś pieśń kościelna albo dzwony ja to aż się zrywam i później już po spaniu :dry: w tygodniu też tak jest bo babcia słucha codziennie o 21 radio maryja teraz w tv nawet leci to już całkiem a później oglądają jakąś telenowele z dziadkiem i tak tarabani od 21 do 23

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914755 przez Kalinka90
Ada2424 współczuję. Ja byłam z babcią tydzień na wakacjach, i nie mogłam z nią wytrzymać! Uważałam ją za kochaną straszą babcię, a ona charakter pokazała niezły. Kocham ją ale muszę odpocząć od niej jakieś 2 miesiące, żeby emocje opadły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914758 przez Nikaa
Ada oooooo a już miałam nadzieję, że takie rozwiązanie przyda się Wam :( współczuje naprawdę .. bo taka sytuacja jest ciężka :( no ale to Dziadkowie muszą chcieć z dobrodziejstwa technologii skorzystać a tak to nie wiem - może jak by ktoś z rodziny z nimi pogadał to by się przekonali do słuchawek ?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #914759 przez Ada2424
Kalinka dokładnie ze starszymi osobami ciężko wytrzymać pod jednym dachem wiem coś o tym.

O już słysze modlitwy

Nika mój tata jest ich synem i też wiele razy im mówi żeby ciszej tv oglądali bo u nas jak w kinie na górze wszystko słychać i uciążliwe to jest. Ja też nie raz zwracałam im uwage ale jak grochem o ściane :angry: jak ja się zrywam to i dziecko na pewno też będzie się zrywać ze snu, ale wtedy serio będę te korki wykręcać jak nic nie pomorze.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914762 przez Dżasta86
No to kiepsko , moze te drzwi dadza rade ? Albo aparat sluchowy, ale chyba to duzy koszt. Ja na pocieszenie dodam ze mam ujadajacego psa sasiada i 7 kotow marcujacych sie na uliczce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914766 przez kristi*
Witajcie
Ja też już po weekendzie.
Ostatnio jakoś na wieczór bardziej mnie mdli nie do wytrzymania, ale zauważyłam że już jednak rzadziej, jak na razie żadnych zachcianek - nie wyobrażam sobie zjeść coś czego na ogół nie jadam np jak każdy mnie pyta o ogórki kiszone ( co mnie strasznie wkurza i irytuje) zwykle podają przykłady zachcianek a nie konkretnie ,,to będziesz jeść''
Siostrzeniec mnie wymęczył strasznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914778 przez lalka
dobranoc dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914781 przez anioleczek208
Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914818 przez kropka1987
Czesc dziewczyny, wracam do świata zywych mam juz kompa wiec mam nadzieje ze bede z Wami bardziej na biezaco :) my w weekend swietowalismy roczek synka, narobilam sie jak dziki wieprz, kregoslup to myslalam ze mi odpanie, juz nie mowiac o tym ze torta robilam pierwszy raz w zyciu sama :P a tu goscie nawalili i nie przyjechali :angry: az mi sie beczec chcialo.

od paru dni budze sie w okolicach 6 rano i juz koniec spania, tak samo w dzien nie moge zasnac a zmeczona jestem, dziwne to jakies

Ada ja Ci wspolczuje tych dziadkow, moj dziadek mieszkal z nami kiedys i robil dokladnie to samo z tym ze nie msze a jakies programy polityczne, wieczorami zasnac sie nie dalo a on jeszcze podsypial przy tym tv i tak gral do pozna w nocy... ahhh

Mlecznamamo mozesz mnie dopisac do listy tylko ze ja terminu swojego jeszcze dokladnie nie znam( bo mi 3 zrodla inaczej podawaly), dopytam na wizycie w czwartek ;)

ide jesc sniadanko, milegoooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl