BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #915168 przez Saga0304
Ada uczucie pewnie nie do opisania :) jeszcze tylko tydzien :) w przyszły wtorek zobacze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915169 przez Anabelle
No właśnie mi już w 8t0d gin pokazywał rączki, nóżki, a ja byłam w szoku, że tak szybko to wyrosło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #915170 przez Dżasta86
Ja na plytke nagralam ush jak dorosnie to mu pokaze , zbieram wszystko od testu ciazowego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915172 przez Dżasta86
Malo tego w 6 czy tam 7 miechu zrobie foty u fotografa :cheer: z brzusiem na czele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915175 przez Karlinka
Anabelle dzięki :*
Trochę mnie razem z Dżastą uspokoiłyście , bo już zaczynałam się martwić. naprawdę się ciesze że mamy to forum i można sie trochę jedna drugiej poradzić,wiadomo że przede wszystkiem konsultacja z lekarzem ale do czasu wizyty przynajmniej nie zwariuje z nerwów ;)
Co do usg- ja normalnie przed wizytą raczej się nie denerwuje , dobre się czuje nie mam złych objawów czyli wszystko powinno byc ok. Ale moment jak lekarz zaczyna robić usg i ma monitor w swoja stronę odwrócony i tam sobie patrzy, patrzy, patrzy i nic nie mówi...masakra mam wrażenie że mi serducho wyskoczy i że on tak patrzy pewnie z 10 miniut i pewnie coś jest nie tak .....po czym z reguły mówi pieknie się rusza, zaraz pani pokaże, odwraca monitor i tekst "o macha do Mamusi" paść normalnie można ze szczęścia... i chociaż dla mnie ta ciąża to nadal trochę abstrakcja to jak widzę maleństwo na monitorze to mam wrażenie , że czas staje w miejscu...

Aniołeczek - najlepszego z okazji 2rocznicy- świętujcie, dzisiaj Was dzień :) i niech kolejne lata będą jeszcze lepsze :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915183 przez Anabelle
U mnie lajtowo, bo na przeciwko buzi mam monitor i widze to co ginekolog, więc już w pierwszej sekundzie widze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915196 przez Ada2424
Anabelle zapomniałaś dopisac moja date wizyty- 15 wrzesień :P

Karlinka u mnie tak samo najpierw gin patrzy w monitor i też nic nie mówi to ja zaraz panikuje że pewnie coś jest nie tak i serce strasznie szybko bije, ale jak obraca monitor w moją strone i mówi co i jak to od razu mi lżej i cały stres przechodzi :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915200 przez Anabelle
Ada dopisałam :)

Idę jeszcze z Antkiem na zewnątrz - czy tam na polko po naszemu ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915201 przez Dżasta86
Po waszemu Anabell to znaczy po podkarpacku ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915209 przez Saga0304
Naszła mnie dziś ochota na oglądanie cudownych, ubranek, mebelkow...dla naszego malenstwa...wiem wiem jeszcze daleko do wyborów... :) ale popatrzeć i w głowie sobie powybierac :) czemu nie...i moja ulubiona stronka...jesli jesteście zainteresowane www.caramella.pl . inspiracji jest tam pełno :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915213 przez Karlinka
Saga niby daleko do wyborów, ale ja już mam w głowie całą aranżację naszego pokoju ( bo narazie Orzeszek będzie spał z nami) : kolor ścian, mebelków, dodatków i w sumie tak wybrałam że dla chłopczyka i dziewczynki pasować będzie :) tylko czekam jeszcze trochę -pokój pewnie wcześniej pomalujemy a mebelki hmm może w okolicy grudnia... poluje na fotel bujany ,ale taki jaki mi sie podoba to z 800zł kosztuje ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915228 przez kristi*
Jutro na wizytę lecę na 10:40, muszę zwolnienie przedłużyć.
A w środę USG - już nie mogę się doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915229 przez lalka
Karlinka nic mi to nazwisko nie mówi.....wprawdzie na Jezioranach w przychodni przyjmuje endo ale nie wiem jak się nazywa i z tego co wiem to prywatnie przyjmuje...innego nie znam!!!!

ja ma wizytę jutro..i stres...jutro odbieram wyniki krzywej...coś mi podpowiada,że wynik będzie wysoki...ehhh

Ada teraz cię rozumiem i twój stres....już mam delerkę

mały sukces...znalazłam wyniki z grupą krwi..co za ulga..a 45zł do skarbonki na dzidziulka!!!

mam cichą nadzieje,że będzie córka...miałabym bratnią duszę...bo syn taką sztamę trzyma z ojcem(bo tata pozwolił i kupił mu skuter a ja powiedziałam,że najpierw muszą mnie zamordować zanim się zgodzę...nic sobie ze mnie robią)...już nie jest synusiem mamusi......eee tam ja tak nie chcę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915231 przez anioleczek208
Karlinka dziekuje Kochana :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915238 przez Anabelle

Dżasta86 napisał: Po waszemu Anabell to znaczy po podkarpacku ?

małopolska ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl