BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #900562 przez Karlinka
Witajcie dziewczyny :)
Anabelle mam nadzieję, że za parę dni zobaczysz dwie wyraźne krechy i dołączysz do nas :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900600 przez Anabelle
MlecznaMama a w którym dniu miałaś owu?
U mnie 17 dc.

Dziwną rzecz zaobserwowałam u siebie. Nie karmię od 3 miesiecy i dawno nie miałam pokapanej piżamy od mleka, chyba ze 2 miesiące. A tu 2 dni temu wstaje rano, a cała piżama na wysokości piersi poplamiona od mleka. Fest tego było. Dzisiaj rano wstałam i też takie głupie mokre uczucie na sutku, patrze, a tu kropki na piżamie świeżutkie. W nocy więc zaczęło mi się coś znowu lać -.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900662 przez MlecznaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900679 przez Karlinka
Mleczna Mama może bete zrób? może aparat do usg stary był...nie wiem co Ci poradzić...mocno 3mam kciuki!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900714 przez lalka
MlecznaMama mocno trzymam kciuki!!!może faktycznie zrób betę będziesz miała pewność!!!

ja przeniosłam wizytę na poniedziałek ;) i już się boję..cholernie boję!!!ale trzeba być dobrej myśli..

trochę mnie martwią objawy a bardziej ich brak...w sumie to lekko mnie mdli po słodkościach..lekko...lekko cycki mnie swędzą...ot co!!!!no i może jestem bardziej nerwowa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900726 przez SylwiaWiktoria
Witam,
Jestem Położną.
Zachęcam kobiety ciężarne do wypowiedzenia się na temat karmienia naturalnego i Banków Mleka w Polsce - poprzez wypełnienie ankiety.
docs.google.com/forms/d/1_5ct2dOl7w-ym0b...hKjVnqEiBAk/viewform
Proszę o pomoc poprzez udostępnianie oraz wypełnianie.
Dziękuję bardzo :-) ;-) ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900731 przez Anabelle
Mleczna mama owu miałaś w 22 dc? Bardzo późno, może ciąża jest dużo młodsza, wtedy nic lekarz raczej nie zobaczy.
Zrób betę koniecznie, bo ja nie miałam nic w macicy na usg w 8 tygodniu ciąży - okazało się ze poronienie niekompletne, stąd nie było pęcherzyka i miałam łyżeczkowanie. Oczywiście na pewno u ciebie jest wszystko dobrze, tylko ciąża młodsza, zrób betę to ci pomoże określić wiek ciąży. No i lekarz bedzie wiedział, że nie zmyślasz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900743 przez Karlinka
Lalka nie martw się brakiem objawów, przecież nie każda ciężarna je ma na początku. Jeszcze jak dopadną Cię mdłości to będziesz nam tu pisała, ze chcesz żeby się skończyły :) najważniejsze , że nie masz żadnych złych objawów :) bądź dobrej myśli a do poniedziałku niewiele czasu zostało :)

Mleczna Mama jeszcze raz wysyłam dużo pozytywnej energii i 3mam kciuki :kiss:

Zrobiłam sobie drzemkę po ostatnim poście i dopiero wstałam, a ciągle spać mi się chce ale zwalam to na prace w nocy a nie ciążę. Chyba Mężulka wyciągnę coby siebie i Kropeczkę co tam we mnie rośnie dotlenić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900783 przez MlecznaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900787 przez Anabelle
Jednym słowem pokarm sobie robi co chce :P

Mleczna cykl zeszły miałam 28 dniowy więc wychodziłoby, że test powinnam zrobić w poniedziałek. Owulacja w 17dc wskazuje jednak na 30 dniowy cykl - wtedy powinnam testować dopiero w środę ;) Mimo wszystko zrobiłam test od 25 mlu dzisiaj rano ale oczywiście był negatywny. Nie zdziwiło mnie to, byłabym w szoku gdyby był pozytywny bo to zaledwie chyba 8 dni po owulacji. Biorąc pod uwagę, że implantacja następuje zazwyczaj 5-8 dpo, a max może być do 12 dpo to szanse były marne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900805 przez MlecznaMama
hmmm faktycznie wcześnie! trzeba poczekac trochę, chociaż wiem że ciężko. Ja dopiero tydzień po @ miałam jasną kreskę, ale to już ekstremalnie późno. Dobrze,że to monitorujesz wszystko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900840 przez annaj
Witajcie, chciałabym do was dołączyć, wczoraj się dowiedziałam, że jestem w ciąży :) mamy już synka 3 letniego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900846 przez annaj
Termin wg om to 17 marzec :)






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900853 przez patka89
Gratuluje! JA urodziłam w kwietniu 2014 :) Czasami nie jest łatwo,ale dziecko to samo szczęscie.
Powodzenia..!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900858 przez monique1983
annaj - witaj i gratuluję :)

MlecznaMama - może faktycznie za wcześnie żeby coś zobaczyć, u mnie ciąża też okazała się młodsza niż myślałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl