BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #901318 przez MlecznaMama
no Micela chyba na razie najmłodsza :)

Kochane do jutra! JA lecę Lulu.... :) buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901319 przez micela
Dobranoc :) ja jeszcze do domu jade. Buzka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901324 przez Karlinka
ja 26 :)
Mleczna Mama zobaczysz będzie ok :)
Ja znowu w pracy na nocce ,ale tylko jeszcze tylko parę i koniec :)

Miłej nocki Mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901332 przez lalka
WITAM WSZYSTKIE NOWE MAMUŚKI I GRATULACJE :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
jak tak piszecie o swoich dolegliwościach to aż mi przykro :( :( bo mi tylko kawa nie smakuje i na słodkie nie mam ochoty :sick: :sick:
ja mam termin na 10 marca.a ostatnią@miałam 04 czerwca....i jestem najstarsza z was wszystkich :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: ...seniorka...niema starszej!!!!
w poniedziałek mam wizytę i się dowiem czy się udalo :( :( :( :( ale mam stresa
a potem jeszcze większy,bo szefowej muszę powiedzieć...będzie szczęśliwa!!!!
Mleczna Mama trzymam kciuki!!!!co do terminów porodów to syna urodziłam w lutym teraz jak się uda to marzec a córka z kwietnia ;) ;) ;)
spadam do pracy a tak mi się nie chce :S :S

miłego dnia życzę



Aanabelle czekam na tesciora i trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901345 przez monique1983
Lalka - nie wiem ile masz lat, ale ja też seniorka wśród dziewczyn, mam 30 lat. Trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę :)

MlecznaMama - to nic dziwnego, że nie było jeszcze nic widać. Na usg widać coś dopiero przy becie ok 1000. Najważniejsze, żeby przyrost teraz ładny był, w ciągu 48h minimum 66%. Będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901384 przez Anabelle

MlecznaMama napisał: Anabella jesteś tylko dowiesz się o tym w poniedziałek. :)(byłoby super) i widzę,że jesteś z Krakowa! Bardzo lubię Kraków
myślicie,że to ładna betka? Zobaczymy. Musi jeszcze rosnąć. Ale chyba nie dziwne ,że nie było nic na USG,hm?


Poniżej 1000 bety zazwyczaj nie ma co szukać na usg u lekarza.
Ja się urodziłam i mieszkałam w Krakowie, po ślubie wyprowadziłam się na wieś pod Krakowem :)

lalka :laugh: :laugh: :laugh: czekałam co napiszesz o wieku - trzeba było napisać ze masz 18 :P :P

Co do testu to zrobiłam wcześniej, 10 dpo i na razie negatywny. Będę robić co 2 dni, następny w pon, następny w śr o ile @ nie przyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901399 przez annaj
A ja mam 31 skończone w czerwcu więc też z tych "starszych" hehe. Byłam dziś na zakupach po prezent dla bratanicy i przy okazji bodziak kupiłam dla dzidziusia bratowej co w grudniu będzie rodzić. Ja do lekarza idę 23 lipca, nie wiem czy kartę już założy. Co do ciążowych dolegliwości to z synkiem męczyło mnie od 8 tyg ciąży więc mam jeszcze chwilę. Ale czasami mnie muli. Zaopatrzyłam się w herbatkę imbirową i kawę inkę bo bardzo lubię kawę ale pozwalam sobie na jedną rano. A i mogłabym spać na okrągło :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901422 przez Anabelle
Z tą kartą ciąży to zazwyczaj lekarze czekają do zobaczenia serduszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901434 przez Ada2424
Hej :) u mnie dalej kiepskie samopoczucie, mdłości męczą, jeść nie mogę, zapachy mnie odrzucają i jestem senna, czasami mnie jajnik zakłuje. Dziewczyny kwas foliowy dalej bierzecie 1 tabletke dziennie czy trzeba zwiekszyc dawke?

Zrobiłam dziś jeszcze jeden test i chciałam Wam pokazać jaki piękny wyszedł robie fotke a tu aparat się popsuł i kolejny wydatek nas czeka niebawem :huh: a w tel mam kiepski aparat.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901436 przez Anabelle
Ada 1 tabletka kwasu foliowego :)
Buu a w telefonie nic nie widać na zdjęciu ? :(
Może skaner masz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901442 przez monique1983
Ada - mnie moja gin kazała brać witaminy, brałam już przed ciążą Femibion Natal 1 dla kobiet planujących ciążę i do 12 t.c., kwas foliowy już tam jest i przy nich zostałam. Ale co gin to inna opinia, niektórzy nie każą brać witamin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901458 przez pala813
MlecznaMama nie denerwuj sie;) sluchaj u mnie byla taka sytuacja ze tez dlugo nie bylo pecherzyka a potem jak sie pojawil i ja sie troche uspokoilam to znowu serduszka nie bylo, i tak w 8 tygodniu poszlam do lekarza innego niz ten u ktorego bylam wczesniej i uslyszalam od niego slowa ktore pamietam do dzis, powiedzial to jest za wczesna ciaza, nic nie mozemy zrobic jezeli za tydzien nie bedzie serca umowimy sie na czyszczenie! Tez nie dostalam nic na podtrzymanie,potraktowali mnie tak jakby chcieli powiedziec albo sie utrzyma albo nie niech nas Pani nie meczy. Wrocilam do domu i ryczalam caly dzien, poczytalam troche i stwierdzilam ze nie zgodze sie na zabieg, kiedy poszlam na kolejna wizyte okazalo sie ze serce bije jak dzwon a moje szczescie tak jak pisalam urodzilo sie 14 lutego:) Jezeli chodzi o bete to ja @ mialam 22maja i odgrzebalam stare badania i 27czerwca beta byla 2396. Mysle ze i u Ciebie ladnie przyrosnie:) Pozdrawiam i bede trzymac kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #901474 przez Linka88
monique1983 Lekarz mi powiedział ,że za produkcje hormońów do 3 miesiąca odpowiedzialne są jajniki a jeśli mają zmiany tj torbiele to mogą produkować ich za mało i właśnie przepisał mi duphaston 3x 1 tabletka dzienie. Mam nadzieję że to nie zaszkodzi bo na jednym jajniku torbiele miałam jeszcze przed zajściem w ciążę... na drugim pojawił się już po.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901482 przez Karlinka
Ada -mój gin kazał mi dalej brać jedną tabletkę foliowego i żadnych więcej witamin -stwierdził że będziemy je w 2trymestrze wprowadzać a teraz jest tyle owoców i warzyw , że mam się poprostu zdrowo odżywiać.
Niestety dzisiaj przemęczony organizm dał o sobie znać lekkim krwawieniem z nosa wiec dzisiaj i jutro leże bykiem tyle ile się da , żeby trochę odpocząć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #901491 przez lalka
witajcie!!!!ale jestem padnięta....a nogi mnie tak bolą jakbym była w 9 miesiącu ciąży ...jaka tu cisza i spokój
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl