BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #921830 przez Karolincia
Kristi - to życzę, aby była dziewczynka :)

Ada - ehhh ..strasznie mi Ciebie szkoda, ze tak Cię te mdłości męczą , mogłyby już odpuścić :(

Karola - podłączam się pod pytanie Bujanki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921833 przez ewawawa
Ada2424 - od paru dni czuję się świetnie, ale na samiutkim początku mdłości były nie do zniesienia i do tego ospałość, ale teraz już jest dobrze :)

kristi* - jak zostanę dłużej w okolicy to bardzo chętnie! Twój brzuszek wygląda ślicznie :)

bujanka - niestety moi rodzice mieszkają za granicą, trochę byli zdziwieni faktem, że jestem w ciąży ale mogę liczyć na ich wsparcie, pomimo, że są daleko. Póki co mieszkam w kawalerce i sama się ledwo mieszczę ze swoimi rzeczami, jest to mieszkanie wynajmowane, około 30 m2. Znalazłam jedną ciekawą ofertę na Woli, mieszkanie 2 pokojowe, byłoby akurat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921836 przez Karolincia
Dziewczyny, nie wytrzymałam zapisałam się na usg na poniedzialek !! Nie mogłam wytrzymać, ze względu na krwiak który mam na macicy pod dzidzią.
Muszę zobaczyć czy krwiak się wchłania i czy dalej brać duphaston...A jeśli się wchłonął to b.dobrze, a jeśli nie to niech mi przepisze duphaston.
Gdyby nie krwiak, to bym mogła czekać spokojnie na tą wizytę, którą mam w 11 tygodniu ciaży.

Ewawawa - no tak z dzidzią będziesz musiała mieć większe mieszkanie. Pojedz i zobacz je ;) A rodzice przyjadą do Ciebie pod koniec Twojej ciąży?
A masz jakieś zachcianki? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921854 przez karola1322
na musiałam mieć pełny pęcherz najlepiej nie sikać przyjaciółka miała tam gdzie je badanie genetyczne przede mną i nie miała pełnego pęcherza bo nie wytrzymała wiec robił jej do pochowo usg ... ja tez juz nie umiałam wytrzymać ale nie poszłam sikać i miałam normalnie tylko usg i wywiad



znalazłam takie zdjęcie tu jest 13 tydzień
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921862 przez Ada2424
Bujanka żebyś wiedziała chyba najbardziej z Was wszystkich się męcze, ale co zrobić mój gin tez tak mówił, że to tylko świadczy o dobrze rozwijającej się ciąży. I tak już lepiej jest niż było kilka tygodni do tyłu wtedy to codziennie mnie męczyło a teraz raz na kilka dni złapie. Zjadłam śniadanie i mdłości minęły tylko głowa jeszcze troche mnie boli.

Kristi fajny brzuś

Karola śliczne foto :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921872 przez Anabelle

ewawawa napisał: Hej dziewczyny, jestem tu nowa :) będę rodziła dzidziusia pod koniec marca, jest to moje pierwsze dziecko i trochę jestem przerażona tym faktem, szczególnie, że będę wychowywać je sama. Mimo wszystko bardzo mnie cieszy fakt pojawienia się małego człowieczka w moim świecie :)

Witaj Ewa :) :)

karola1322 napisał: Ja już byłam na badaniach genetycznych i bez pobierania krwi . W badaniach wyszło wszystko ok

Z Antkiem w ciąży też nie robiłam badań z krwi.

Karola też pierwsze słysze o pełnym pęcherzu :)

Karolincia duphaston nie zaszkodzi

Z Antkiem normalnie sikałam przed genetycznym i miałam przez brzuch robione.
Wiem, bo zawsze przed wizytą idę się wysikać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921880 przez Karolincia
Ada - to jak ja nie mam aż takich mdłości to znaczy, że moj dzidziuś się źle rozwija ?:(

Karola - piękny Maluszek :)

Anabelle - widać można iść na to badanie z pełnym i pustym pęcherzem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921881 przez karola1322
Nie wiem jak u was ale ja musiałam mieć pełny pęcherz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921882 przez Karolincia
Karola ja też nie wiem, moja ginekolog mi powie co i jak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921885 przez Ada2424
Karolcia nikt tak nie powiedział przecież. To taka teoria jest, ale bardziej mówią to w żartach niż na poważnie, na to raczej nie ma reguły :)

Karola mi gin też mówił, żebym na kolejną wizyte była z pełnym pęcherzem. A znów moja koleżanka mi mówiła, że jej położna powiedziała, że u szczupłych osób lepiej robić usg na brzuchu z pełnym pęcherzem, więc nie wiem jak to jest i od czego zależy :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921893 przez Anabelle
Zawsze można w toalecie tylko troche popuścić :P żeby nie popuścić u gina jak przyciśnie głowicą do usg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921896 przez monia89
Hej.
madlen bujanka kristi macie supet brzuszki!
Super że po wizytach jest wszystko ok! Fasolki pięknie rosną!
Ewawawa witaj dasz sobie rade! Juz nie jestes sama!
magdalena witaj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921933 przez ewawawa
Rodzice mają do mnie przyjechać na tydzień jakoś w połowie października więc pewnie wtedy będe chciała się przeprowadzić, żeby mi troszkę pomogli.

Jeśli chodzi o zachcianki to mam straszną ochotę na ciasta, generalnie staram się odżywiać zdrowo i póki co pozwalam sobie na cisteczka owsiane ale to niestety nie wystarcza, chodzą za mną torty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921934 przez Ada2424
Ewa torty dokładnie :) ja też mam chęć na ciasta tortowe z dużą ilością masy :) Mąż często mi kupuje :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921936 przez Karolincia
ewawawa- ja też mam ochotę na słodkie, i wcinam słodycze :) Ciasteczka, żelki, batoniki, nie w nadmiarze ale moim rekordem było 9 delicji :D Dzidzia widocznie tego potrzebuje :) Dobrze,że do Ciebie przyjada i Ci pomogą bo nie możesz dzwigać i samej by Ci było cieżko się przeprowadzić :)

Monia - jak sie dzis czujesz?? :)

Ada - domyslam się :) dlatego cieszę się każdymi mdłościami :) hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl