BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #921393 przez kristi*
Witajcie
Mąż i teść w robocie - wolna chata, będzie sprzątanie :)
Ostatnio kupiłam serum Lirene na rozstępy i na biust i się smaruję, strasznie mnie na brzuchu ciągnie.
Kupiłam też kilka różnych gazetek, wszystkie ciekawe, mąż się szkoli :), korci mnie żeby coś maleństwu kupić, ale nie wiem co i kiedy. W tygodniu wybieram się na zakupy muszę już jakieś spodnie ciążowe zakupić, bo już mnie wszystkie cisną.

Śliczne macie brzuszki dziewczyny, tylko pozazdrościć, ja swój później wrzucę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921407 przez Karolincia
Kristi - Nie przesadzaj ze sprzątaniem :) Żebyś się nie przemęczyła :)
Ja też powinnam posprzątać ale mi się nie chce :( lenia mam !! :)
Muszę się rozejrzeć za spodniami ciążowymi powoli, bo mnie cisnąć zaczynają w pasie :(
Powoli zaczynam odczuwać ciasnote spodni w pasie :)
Czekam zatem na zdjęcie brzuszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921426 przez monique1983
Monnita - ooo no widzisz :) nie martwiłam się tym bo na wizytach wszystko było ok z maleństwem, więc nie świadczy to o tym, że coś złego musi się dziać.

Anbelle - no ładny masz już brzuszek :)

karola1322 - witaj :)

Kristi - też używam teraz Lirene. Takie różowe opakowanie? :) Też się wybieram w weekend na zakupy muszę sobie jakieś ciuchy kupić, spodnie przede wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921433 przez Karolincia
Monique - skuteczne były te kremy z linii Lirene dla kobiet w ciąży?? Mniej miałaś rozstępów?
Ja myślę o kosmetykach z linii Perfecta dla kobiet w ciąży .
Wszystkie w weekend robimy zakupy widzę :D heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921434 przez Anabelle
Kotki ja padnięta, bo Antek dał troszkę popalić w nocy. Planów troche mam na dzień dzisiejszy więc szybko zleci :)

Co do wagi to u mnie stoi w miejscu i niech stoi jak najdłużej :D Z Antkiem już na tym etapie przytyłam. Najchętniej nie przytyłabym nic do 20 tc ale zapewne jak miną mdłości oraz brak apetytu to waga urośnie błyskawicznie :) :)

Mnie też czeka dokupienie spodni z panelem ciążowym, bo mam 2 stare pary od szwagierki - jednak coś po domu jakiś dresik wypadałoby mieć i jedne spodnie na zmiane bo Antek mnie w kilka minut brudzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921436 przez Karolincia
Anabelle - oby Ci waga stała w jednym miejscu jak najdłużej :D ja nie wiem ile ważę, wydaje mi się, że utyłam, ale jak zrobie zdjęcie to wcale taka gruba nie jestem :P Apetyt mi dopisuje :) Czuję się dziś w miarę dobrze :) Planów na dzień brak, wieczorkiem jedziemy do przychodni do ginekologa, odbiorę wyniki przy okazji i później do Lidla po zakupy :)
Właśnie się zastanawiam jakie kupić, czy po prostu brać luźniejsze w pasie, czy już z panelem ciążowym. Dresiki mam, ale sobie dokupię troszkę większe i luźniejsze w pasie.
Hahaha ma Cie kto brudzić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921449 przez Karlinka
ja mam ze spodniami taki plus, że przed ciążą schudłam 7kg i to właśnie głównie z brzucha i tyłka, więc spodnie jeszcze dłuuugo nie będą mnie cisnąć, Jak narazie zaopatruje się w legginsy bo mi po domu w nich najwygodniej a moja mama już mi takie ciążowe z pasem zamówiła :) Trochę ciuchów ciążowych dostałam od szwagierki, trochę mam po siostrze więc mam nadzieję za dużo nie kupować-pewnie tylko jakieś sweterki na jesień zimę i jakiś płaszczyk ,bo pewno w swoje dwa nowe kupione wiosną i wogóle nie noszone to nie wejdę ;/ ale to mam zamiar do lumpka jakiegoś wskoczyć może coś ciekawego upoluje, bo ciuszki ciążowe strasznie drogie ;/
Przerwę na kawkę sobie zrobiłam - tak jak przez pierwsze 2 miesiące wogóle kawy nie piłam ,bo ochoty nie miałam tak teraz bardzo mnie ciągnie, chociaż staram sie pić jedną na dwa dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921454 przez MlecznaMama
Cześć Kochane!!!!!
u mnie noc super!!! pięknie przespana. Mdłości coraz mniej dokuczają. dziś gotuję tuńczyka z makaronem, kto chętny to zapraszam jak zawsze. Teraz gramy z synkiem w piłkę. Pogoda się klaruje więc popołudniu może się gdzieś wybierzemy.
Kochane no mamy tu sporo KAolin!!!! :) ale jakoś się połapiemy :)
co gotujecie?
no ja też się piszę na ćwiczenia w ciąży dla kobiet w ciąży, nasza koleżanko masz dla nas jakie propozycje? :)
u mnie waga na razie stoi, a z Synusiem już byłam 3 kg grubsza, ale wtedy startowałam z 52 kg a teraz z 60 :P haha
co do spodni ciążowych to w pierwszej ciąży wolałam nosić pod brzuchem spodnie. Nie lubiłam tych wysokich.
miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921459 przez monia89
Hej.
mnie coß brzuch dziś boli :blush:
Antoś śpi już.
Mleczna pycha a ja zrobiłam spagetti bo Synek je uwielbia.
a ja pocieszam się :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921461 przez Anabelle
Karolincia - pas ciążowy/panel ciążowy to dużo większa wygoda i spodnie lepiej leżą niż o 2 rozmiary większe
Ja w ciąży z ANtkiem kupiłam większe spodnie a później dostałam od szwagierki z pasem z h&m to sobie w brode plułam, po bo w ogóle te wieksze spodnie kupowałam? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921472 przez Karolincia
Karlinka - to fajnie :) na dłużej Ci zwykłe spodnie starczą :) Ja przed ciążą miałam płaski jak deska brzuch jeszcze bardziej płaski niż teraz aż zapadnięty, kości biodrowe na wierzchu :) Teraz troszke się zmieniła mi figurka :) Rozejrzę się , bo muszę kupić sobie jakąś kurtkę na jesień , swetry rozpinane ciepłe na zime :)
Koszulki ;) Może jakieś butki :)
Mnie do kawy nie ciągnie, odrzuciło mnie z 2 tygodnie temu :)

Monia - to weź no spę, bardzo Ci dokucza? MMmm..pychotka :D uwielbiam lody z grycana :)

Mleczna Mama - No no....ale danie serwujesz dziś na obiadek ;) Lubię tuńczyka w takim zestawieniu :)
Ja wracam do Warszawy z moim N w sobotę, powiemy mojemu tacie że będzie dziadkiem i zamówiłam u mamy zestaw obiadowy rybka frytki surówka z kiszonej kapustki :)

Anabelle - pojadę do sklepu i przymierzę sobie spodnie ciażowe ,zobacze w których mi będzie wygodniej i w których lepiej się będę czuć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921474 przez MlecznaMama
Anabella no zależy co kto lubi bo mnie ten pas drażnił. Czułam że mam coś na brzuchu... nie , nie podobało mi się. Ale wiem że wiele mam lubi takie spodenki.
Monia89 no no noooo lody? pycha! ale tych jeszcze nie jadłam
Kaolincia a mówiłaś ostatnio,że masz ochotę na rybę z tą surówką :) widzisz jak ajnie. U mnie tata już wie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921480 przez Karolincia
Mleczna Mama - tata nie wie, bo mam z nim średni kontakt, jak byłam mała to bardzo dużo pracował ciągle go w domu nie było budziłam się to już w drodze do pracy był,a jak szłam spać, to był w drodze do domu z pracy. Prowadzi własną firmę, jako dziecko tego nie rozumiałam i miałam mu za złe, że go nie było jak go potrzebowałam. Ciągle mną i siostrą zajmowała się mama . Z nią mam doskonały kontakt, przez telefon jak mnie słyszy to wie kiedy jestem smutna, czy jakiś problem mnie trapi :) Z tatą teraz odbudowujemy relacje :) Jest lepiej :) Wole mu powiedzieć jak się widzimy, niż przez telefon :) Dlatego postanowiliśmy powiedzieć, gdy zabije dzidzi serduszko :)
O ciaży dowiedziałam się przed wyjazdem do domu mojego Narzeczonego do Pabianic, więc nie było okazji :)
A tak w sobotę rodzinny obiadek organizujemy, jakieś pycha ciacho kupimy w cukierni, zaprosimy moją siostrę jej chłopaka i powiemy wszystkim od razu :)
A spodenki przymierzę, zobacze jak sie czuje w takich ciażowych z tym pasemi zadecyduje które biorę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921483 przez Anabelle
Ja sobie spodnie z pasem chwaliłam dodatkowo w zimie. nic nie podwiewalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921485 przez Anabelle
Ale dostałam z h&m i byly fajne a drugie szwagierka kupila na placu i była to porazka, pas nie trzymał, spodnie sie zsuwaly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl