BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #921633 przez Karolincia
Anabelle - Jak wrócę do Wawy pochodzę sobie po sklepach i coś upoluję :)

Monnita- Przepraszam, myślałam że wczoraj miałaś wizytę :(
Pokaż zdjęcie Bąbelka :) To dobrze,że wszystko jest ok z Dzieciątkiem :)
Ile ma milimetrów? :)
Ja o 18.00 mam wizytę i też już trzęsę portkami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921636 przez Monnita
Widzę Karolicia, że masz stresa, takiego jakiego ja miałam, ale lekarz mnie uspokoił. Dzieciątko ma 35,5mm , wg USG 10tydzień i 3 dni, poród na 29/03/2015 :)
Myślę, że cokolwiek nie powiemy Twój stres nie minie, ale panika w niczym nie pomaga a tylko szkodzi. 3mam kciuki, żeby wszystko było w porządku!!!! Czekamy na wieści po wizycie. Powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921637 przez karola1322
własnie przyjechałam od lekarza wyniki wyszły ok wiercipięta sie wiercił strasznie udało mi sie kupić spodnie ciążowe :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921638 przez Monnita
To świetnie karola, że wszystko w porządku i mały wiercipięta bryka w brzuszku :)
Ja też rozważam już zakup takowych portek, bo wczoraj w kinie, tak w starych było ciasno, że trzeba było rozpinać od guzików po rozporek. Dzisiaj w moim miasteczku rozglądałam się za spodniami i świetne jest to, że dresy weszły w modę pod każdą postacią ;) od sukienek, tunik, spódnic po spodnie i to w modnych fasonach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921646 przez madlen_m
Witam, też dziś miałam wizytę i wszystko w porządku. Usg będę miała w przyszłym tygodniu.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921648 przez LusiaKlusia
Hej Dziewczyny... Miałam dzisiaj niemiły incydent ze swoim brzucholem. Poczułam coś jakby kopnięcie dziecka dużego juz pod koniec ciąży. Bardzo, ale to bardzo mnie to bolało i aż się popłakałam z bólu. Macie pomysły co to mogło być? Ja zdaję sobie sprawę, że Dziecię w brzuchu jest jeszcze za małe by to zrobić więc pytanie brzmi co innego mogło to być ?:<

A co do spodni ciążowych to ja nosiłam w poprzedniej ciąży i bardzo sobie chwalę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921650 przez madlen_m
Świetnie dziewczyny, że u Was tez wszystko w porządku po wizytach. Mam takie pytanie czy macie może taka specjalną poduszkę dla ciężarnych lub zamierzacie kupić, ja właśnie zaczęłam się zastanawiać, bo czasami w nocy ciężko mi jest się ułożyć i ciągle się kręcę. Mogłybyście polecić jakiej firmy najlepsza lub czym najlepiej jak jest wypełniona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921651 przez Anabelle
super wiesci dziewczyny - tylko takie prosze ;)

madlen dla mnie poduszka do spania rogal to must have ;) mialam i bardzo sobie chwaliłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921654 przez Karlinka
łerety ale wy tych postów produkujecie :)
Monnita super, że na wizycie wszystko było ok :) Nie ma co tyle panikować :)
Karolincia -powodzenia na wizycie (chociaż pewnie właśnie jesteś po ;p)
Karola to dobrze, że wyniki i wizyta ok :) mas może zdjęcie Maleństwa?
Madlen świetny brzuszek, jak ładnie nawet pod bluzeczką widać :)
Co do poduszki dla ciężarnych to ja mam pożyczoną od kuzynki. Nie wiem jakiej jest firmy ,ale wypełniona jest takimi jakby kuleczkami steropianu, trochę szeleści ale przynajmniej fajnie się układa. Czasem jak Małż jest na nocce to na niej śpię.
Lusia niestety nie mam pojęcia co to mogło być. Boli Cię jeszcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921668 przez LusiaKlusia
Już nie boli... Bolało tylko w momencie jak to poczułam.

Ja miałam takiego wielkiego rogala-fasole wypełnioną malutkimi kuleczkami [nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa]. Najlepsza rzecz jaką ktoś wymyślił dla ciężarnych i młodych Mamusiek ! :D Niestety swoją oddałam mojej siostrze jak tylko się dowiedziałam, że jest w ciąży. Parę tygodni później żałowałam, bo i ja bylam w ciąży xd Gadałam z Mamuśką naszą i powiedziała, że na urodziny kupi mi nową :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921671 przez anioleczek208
Czesc mamuski ;) ale naprodukowalyscie 49 postow wow ;) super ze u Was wszystko ok.i ladniutkie te Wasze brzuszki ;) u mnie juz tez cos widac ;) dzis pogida sie poprawila cieplutko i sloneczko ladnie swiecilo ;)
dzis mialam wizyte u gina wyniki super robil badania prenatalne i wyszly super !!!! ;) z dzidzia wszystko ok ;) tak sie ciesze ;) oczywiscie leniuszek maly nie chcial wspolpracowac noe chcial sie tak ulozyc zeby lekarz mogl zrobic pomiary wiec gin wyslal mnie na kawke i ciastko i wrocilam hehe potem juz bylo lepiej i zrobil wszystkie pomiary ktore wyszly idealnie ;) dzidzia ma 54,27 mm rosnie jak na drozdzach ;) i bedzie to 11 tydz + 6 dni ;) tak cie ciesze ze wszystko dobrze ;)
ja Kochane tez na.poczatku schudlam ponad 3 kg a teraz 1.3 kg przytylam ;)
co do spodni to dostalam jedna pare z h&m z pasem mega wygodne ale sa jasne i na zime nie bardzo wiec kupie jeszcze ciemniejsze ;) ale generalnie uwielbiam leginsy i tylko w nich teraz chodze ;)
ktos jeszcze dzis mial wizyte??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921677 przez Karolincia
Przepraszam, ale dokładniej doczytam Was później i odpiszę na post każdej :*
Jestem strasznie wściekła...

To są jakieś jaja !!! Byłam w przychodni o 17.45 czekałam w kolejce aby zapłacić za wizytę, okazało się, że dzisiejsza moja wizyta jest odwołana dowiedzialam sięo tym o 17.57 cały czas stojąc w gigantycznej kolejce!! Byłam i jestem strasznie wściekła !!
Dobrze że się do swojej ginekolog zapisałam w Warszawie na 27września trochę długo będę czekać, ale co zrobić.
Odebrałam wyniki - wszystko w normie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921678 przez karola1322
Zdjecia z dzisieszej wizyty niem raczej nie daje ale jak bede miec to wstawie mam pytanie a wy chcie wiecie czy dzewczynka czy chlopczyk czy wolicie niespodzanke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921679 przez LusiaKlusia
Ja wizytę mam dopiero dziesiątego... Nie mogę się doczekać już. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921680 przez LusiaKlusia
Karola ja bym chciała chłopczyka, bo córeczkę już mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl