BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #921799 przez Anabelle
Ja mam jutro genetyczne. testu z krwi pappa nie robie jeśli nie bedzie wskazań. Mam 25 lat więc tutaj z tej strony dodatkowej grupy ryzyka nie mam. jeśli parametry z usg będą dobre to nie będę płacić ponad 100 zł za badanie genetyczne własnej krwi. I tak dowiedziałabym się tylko jakie jest prawdopodobieństwo choroby genetycznej na podstawie mojej krwi. tylko bym się później martwiła czy akurat mój poród będzie jednym na 3000 przy jakiejś tam chorobie.

Bujanka o coś się brzuszek zaokrągla ;)
A że lubisz leginsy to się nie dziwię, szczuplutka jesteś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #921804 przez lalka
Bella to normalnie wbijam się w ostani dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #921805 przez Karolincia
Agula - ajjj...myślałam, że z Warszawy :( To bym poszła do Ciebie na zajęcia :D Trzymam kciuki za Twoje badanko genetyczne :)

Lalka - wcale się nie dziwie,że sił nie miałaś :( Ehh innym razem pojedziesz na zakupy w tamto miejsce :)

Bujanka - ale z Ciebie Laseczka!!! :) Śliczny brzuszek , już widać, wypycha Cię:) Zero boczków, piękna figura :) Właśnie prywatna to jakiś zart...nigdy więcej tamnie pojadę na żadne badania , na żadną wizytę.Trzymam mocno kciuki za Twoją wizytę !! :)

Anabelle - to trzymam kciuki za wizytę jutrzejszą, aby było dobrze :) Ja mam 24 lata i też jeśli będą dobre parametry, nie będę robić tego testu z krwi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #921806 przez ewawawa
Hej dziewczyny, jestem tu nowa :) będę rodziła dzidziusia pod koniec marca, jest to moje pierwsze dziecko i trochę jestem przerażona tym faktem, szczególnie, że będę wychowywać je sama. Mimo wszystko bardzo mnie cieszy fakt pojawienia się małego człowieczka w moim świecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #921808 przez karola1322
Ja już byłam na badaniach genetycznych i bez pobierania krwi . W badaniach wyszło wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #921810 przez bujanka
Dzięki nawet nie wiecie jak się cieszę że coś widać jeszcze na kilogramach bym mogła przybrać to byłoby super :whistle:
Karolincia ty chyba tez do najgrubszych nie należysz :) Ja tam zawsze chciałam więcej ważyć i teraz w ciąży moje marzenie ma szanse się spełnić :P Moja ciocia ważyła przed ciąża 48 kg a w trakcie przytyła 20 kg szook :woohoo:
Ja też robię tylko usg i jak będzie w porządku to też odpuszczam to z krwi

Ewa witaj i gratulacje :) no to rzeczywiście będziesz miała trochę gorzej od tych co mają partnerów, samemu wychować dziecko na pewno nie będzie lekko, ale z pewnością dasz sobie radę. Jak by co to my pomocne jesteśmy :) Opowiedz coś wiecej o ciąży, który tydzień itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #921811 przez Karolincia
ewawawa- podziwiam Cię, dzielna Kobieta z Ciebie :) Jeśli mogę spytać, będziesz miała wsparcie u kogoś??

Karola - i jak takie badanie wygląda, jak zwykłe usg?

Bujanka - To teraz Ci się uda i na pewno przytyjesz :D hehe ;) Widzę, że wszystkie tak samo myślą Kobitki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #921813 przez kristi*
ewawawa witaj, a z której dzielnicy jesteś?

Ja mam w dou poduszke, kiedyś od siostry dostałam takiego większego jaśka jest wypełniona łuska gryki jeśli dobrze pamietam, idealnie sie teraz sprawdza.
Z mężem chcielibyśmy córeczkę, ale kazali czekać do 20tyg, bo jeszcze jest za wcześnie żeby było coś widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #921814 przez Karolincia
Kristi - mój chce synka bardzo ;) a ja jakoś też czuję że będzie synek !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #921818 przez ewawawa
Teraz jestem w 12 tc i tak powoli powoli zaczyna być coś widać po moim brzuszku :) na szczęście mam sporo koleżanek, które są ze mną ale Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważna, w końcu rodzimy w podobnym terminie :)

A aktualnie mieszka w Ursusie ale zastanawiam się nad zmianą mieszkania na większe, w końcu teraz będziemy w dwójkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #921820 przez karola1322
Karolincia tak to zwykle usg tylko musiałam mieć pełny pęcherz bo inaczej by mi zrobił do pochowo ..y

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #921824 przez Ada2424
Bujanka ja też należe do szczuplaków :) zawsze miałam niedowage i chciałam przytyć, ale mam taką przemiane materii że co bym nie jadła i ile waga w miejscu. Dopiero 2 lata temu udało mi się sporo przytyć i teraz utrzymuje wage w granicach normy, ale mimo to jeszcze bym chciała przytyć ;)

Ewa witaj :) jak samopoczucie?

U mnie dzisiaj gorzej czyli tak jak mówiłam kilka dni czuje się bardzo dobrze a za jakiś czas znów gorzej :( całą noc mnie mdliło i jak rano wstałam to też, dopiero teraz wmusiłam w siebie śniadanie i mi lepiej, ale za to głowa boli.

Aaaa co do genetycznego...ja też będę mieć robione w 13t6d :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #921827 przez kristi*
Karolincia mój też chciał synka z początku - jak to facet, ale większość rodzinki wywróżyła nam dziewczynkę i narazie tak zostało, czekamy i zobaczymy.

ewawawa to w sumie nie tak daleko ja jestem z ochoty, jakbyś chciała się kiedyś spotkać to ja bardzo chętnie:P.
Napewno dasz sobie rade ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #921828 przez bujanka
Karola na genetycznych trzeba mieć pełny pęcherz? Pierwszy raz słyszę, a chciałabym się tez przygotować.... Czyli co z 1 godz. przed nie robć siku?

Ehhh... Ada ale męczą Cię te objawy ciążowe, chyba najbardziej ze wszystkich marcówek, pocieszaj się jedynie że to znaczy podobno że zdrowa ciąża :) A no taki los nas szczuplaków, jedne chcą przytyć drugie schudnąć :P

Ewa a ktoś z rodziny na wsparcie się przyda? Jak masz możliwość większego mieszkania to pewnie ze zawsze lepiej, a teraz ile masz metrów? Wynajmujesz?

Karolincia a Ty już masz kartę ciąży bo wiem że do becikowego to chyba trzeba mieć kartę założoną maksymalnie do 10 tygodnia, nie później. A leków żadnych nie bierzesz? Nie potrzebujesz recepty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #921829 przez kristi*
a to mój brzuszek:


bujanka Ja słyszałam, że to nie o karte ciąży chodzi, tylko trzeba mieć poprostu dokumentacje z datą przed 10 tyg., ja np miałam dwie wizyty, badania, usg, i na podstawie takich dokumentów lekarz może później wystawić zaświadczenie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl