BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #903560 przez Anabelle
annaj powodzenia - teraz ostatni gwizdek na szukanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903562 przez MlecznaMama
annaj pewnie że trzymamy! A ile trzeba miesięcy pracować żeby móc iść na l4? przyznajesz się że jesteś w ciąży?
Ada piękna beta! najadłaś się stachu niepotzebnie!
JAk tam moje piękne panie? co tak cicho tu było do jasnej ciasnej!
ok obimy porządek wizytowy.
Monia? Ty jutro? czekamy! podajcie datami to wpiszemy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903567 przez Saga0304
Annaj powodzenia :) każda z nas tu juz myśli jak iść na zwolnienie, a ty do pracy :)
MleczkaMama z tego co ja wiem, trzeba minimum 3 msc by iść na zwolnienie, i aby dostać macierzyńskie 6 msc ciagłe pracy...

Wizyta moja 29 lipiec lub 31 lipiec, potwierdzenie będę mieć we wtorek... A 30 lipca nasza 3 rocznica ślubu...także mam nadzieje ze będziemy mogli świętować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903572 przez Ada2424
Kochane ja dopiszę się do meldunku jak będę znała dokładną date od gina bo teraz wychodzi mi jakoś koło 18-22 marca ale muszę się upewnić i wtedy mnie dopiszecie :) ale jestem padnięta dziś, ale pomalowaliśmy przedpokój i łazienkę na jutro zostaje jeszcze kuchnia i upragniony koniec remontu po 5 miesiącach! :cheer: ja jutro jadę odebrać wynik drugiej bety tzn wydruk i zrobie jeszcze trzecią dla spokoju tak jak mi dziewczyny na testach napisały bo niektóre z nich też 3 robiły ponoć powinno się 3 zrobić a nie 2.

annaj trzymam kciuki! :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903575 przez Anabelle
annaj sama powinnam sie rozglądnąć za pracą -.-

moja wizyta przed urlope 24 lipca o godzinie 15:30

ada tobie pieknie beta przyrosła, chyba z 200 procent, jak nie wiecej wiec może masz bliźniaki? hah
trzeci pomiar da lekarzowi możliwość porównania zakresu wzrostu, ale w sumie jak wyniki bedziesz miała w poniedziałek (no chyba że lab pracuje w weekend) to jest sens robić jak w przyszłym tygodniu wizyta? wtedy lekarz i tak zobaczy na pęcherzyk, może znajdzie zarodek, oceni wiek ciąży. beta to tylko liczba.

ale mnie korci żeby powiedzieć mężowi - szczególnie że przyjechał i siedzi obok - nie odzywa się jednak więc muszę się trzymać i milczeć :O jednak jak za tydzień dostane zdjęcie z usg to nie wytrzymam i wsadze mu do portfela :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903590 przez Karlinka
Annaj powodzenia!
Mleczna ja mam wizytę 21.07

Załatwiłam sobie wolne w pracy na dzień wizyty u lekarza . Muszę sobie poszukać konkretnych informacji właśnie na temat l4 i macierzyńskiego , bo w każdym miejscu inaczej piszą.

Wykończona dzisiaj jestem okrutnie...
dobrej nocy dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903593 przez Ada2424
Anabelle no mi beta przyrosła o ponad 160 % :cheer: mogą być i bliźniaki co mi tam, ważne tylko żeby wszystko było ok i zdrowe było :) a wyniki powinnam mieć jutro późnym wieczorem bądź w sobote z samego rana. Pisałyście mi ostatnio, że powinno się zrobic 3 bety więc zrobie tą jeszcze jedną dla spokoju.

Ja wizyte będę mieć 24 lipca bądź 25 lipca, w poniedziałek kazali mi zadzwonić i wtedy mnie zarejestruja.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903596 przez MlecznaMama
ok dziewczęta wstępnie wizyty zapisalam. Jak macie jakieś sugestie (jak mawiała moja była szefowa :evil: :evil: - sugeracje), to piszcie !!!
Anabelle ale będzie miał mąż niespodziankę!!!! super!
Ada beta pięknie przyrosła. A jak obliczyć o ile procent, bo ja sobie nie obliczyłam. Wydawało mi się na oko że jest ok. 892 pierwsza po 72!godzinach 3900. To dobrze? chyba dobrze?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903597 przez Karlinka
z tego zmęczenia zapomniałam napisać -piękny przyrost bety Ada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903600 przez Anabelle
No z 3 bet lekarz zrobi wiekszy pożytek :)
no i wizyte bedziemy mieć w tym samym terminie, tylko ty masz starsza ciaże prawie o tydzien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903609 przez Ada2424
Mleczna u Ciebie przyrost jest super, po 72 godz od pierwszej bety kolejna powinna wzrosnąć o co najmniej 133% a u Ciebie jest znacznie wyższy z tego co liczyłam, także spoko ;) wychodzi mi że miałas przyrost o 280 % Anabelle prędzen nasza Mleczna może mieć bliźniaki :woohoo:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903617 przez annaj
Ja wizytę mam 23 lipca.

Szczerze wam powiem, ze nieważne ile by trzeba pracować, z miłą chęcią pójdę bo mnie to siedzenie w domu już nuży, praca strasznie ciężka nie będzie. Ale najważniejsze dla mnie byłby macierzyński, w końcu przez rok kasa by była.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903650 przez monique1983
Tak, ja dzisiaj mam wizytę, trzymajcie kciuki, bo już się boję od rana :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903652 przez Amorfivell
monique1983 wszystko bedzie dobrze :* 3mamy kciuki ... daj znać po wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903653 przez Amorfivell
Fajnie dla Was mamuski ze możecie sobie na własna reke robic bete :) tutaj na Islandii to nie ma takiej mozliwosci mozna zrobic dopiero jak lekarz skieruje na badanie ;/ ale mam nadzieje ze od 15 do 21 moja perełka ładnie sie rozwinie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl