BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #903665 przez Karlinka
Dobry dziewczyny :)
monique powodzenia na wizycie :) i daj znać po :)
annaj daj znać po rozmowie o pracę . 3mamy kciuki :)

ponad tydzień miałam spokój z bolącym kręgosłupem a teraz powtórka z rozrywki ;/ ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903738 przez Anabelle
Amo - w Polsce po prostu masz kase to robisz badania, nie masz kasy to czekasz 3 lata w kolejce :P

Monique, pewnie już siedzisz w poczekalni u lekarza :) Daj znać jak wyjdziesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903748 przez Ada2424
Wróciłam po trzeciej becie, siedziała ze mna dziewczyna i piła glukoze, ledwo ją wypiła i ciągło ją na wymioty ale sie biedna umęczyła aż mi jej szkoda było :( mam nadzieję, że ja poradze sobie normalnie z tą glukozą. Jak tylko weszłam to ta pielęgniarka do mnie i co jak przyrosło, to ja do niej że prawie o 170% to oczy zrobiła i mówi no to bardzo ładnie to ja jej powiedziałam, że niezle mnie nastraszyła z ta pierwszą betą a ona do mnie że jej się wydawało że jest za mała to jej powiedziałam, że jak sie na wynikach nie zna i nie jest pewna to po co sie odzywa i głupie wnioski wyciąga i to jeszcze błędne to popatrzyła na mnie tylko i nic się nie odezwała. Upał dziś okropny, ledwo w biedronce wytrzymałam tak mi duszno było. Jutro będziemy mieć meble do pokoju :cheer: i będzie wielkie skręcanie ich :)

Monique trzymam mocno kciuki, wiem że będzie wsio ok i usłyszysz serduszko :) czekam na wieści :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903781 przez Anabelle
Ja bym na babę skargę złożyła, że bierze się za interpretację wyników na których się nie zna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903813 przez monique1983
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków, przydało się :) Widziałam serduszko :woohoo: Z USG wynika, że jest to 7-8 tydzień. Termin 25.02.2015. Oczywiście dostałam skierowanie na badania i namiary do kobitki w Katowicach żebym się umówiła na prenatalne, która konkretnie tym się zajmuje. Wizytę mam za miesiąc. Badała mi ciśnienie i oczywiście z wrażenia i wzruszenia miałam podwyższone :) Ale ulga :) A poniżej wrzucam pierwsze zdjęcie mojej fasolki czy tam groszka ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903816 przez Ada2424
Monique cudownie! Bardzo się cieszę kochana :kiss: a jednak luty ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903821 przez Karlinka
Monique rewelacja :) gratulacje :)
pewnie każda z nas chciałaby być już na Twoim miejscu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903837 przez Anabelle
Monique no napatrzec się na twoją fasolkę nie mogę :-D ściskam <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903881 przez monique1983
Dzięki dziewczyny :) Niedługo będziemy oglądać Wasze fasolki :)

Ada - no zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce bo to końcówka lutego :) Ale i tak zostaję z Wami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903889 przez Anabelle
Monique, no ja myślę, my cie nigdzie nie oddajemy :D Niech spadają :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903896 przez annaj
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków, jutro poproszę jeszcze mocniej bo idę na dzień próbny, jeśli się sprawdzę to super. Jedyny problem że praca od początku września nie wiem czy będzie widać że w ciąży jestem i czy będą chcieli mnie przyjać. Na razie próbuję.
Monique gratulacje, super zdjęcie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903900 przez Anabelle
A ja mam dzisiaj schizę, bo zazwyczaj mówią, że widać cokolwiek na usg od 1000 bety, a coś mi się nie wydaje, żebym do czwartku dobiła do 1000 i sobie już wkręcam, że jak nic nie zobaczę na wizycie to się załamie, bo w marcu też nic nie było widać. Mam jakieś załamanie chyba ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903905 przez Karlinka
Annaj a to nie jest tak , że musisz poinformować, jeśli wiesz że jesteś w ciąży?

Anabelle wiesz , że teraz spokój jest dla Was najważniejszy. Wiem, że to trudne zwłaszcza przy Twojej historii, ale tym razem musi być dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903919 przez SylwiaWiktoria
Witam. Jestem położną. Zachęcam kobiety ciężarne do wypowiedzenia się na temat karmienia naturalnego i Banków Mleka w Polsce - poprzez wypełnienie ankiety.
docs.google.com/forms/d/1_5ct2dOl7w-ym0b...hKjVnqEiBAk/viewform
Dziękuję i pozdrawiam.
:-) :-) :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903920 przez Anabelle
Karlinka nie ma obowiązku informowania, ze jest w ciąży.
Ja starałam się o pracę, byłam w 2 miesiacu ciąży z Antkiem i chcieli mi dać normalną umowę - ja powiedziałam, że jestem w ciąży jednak oczywiście chc`e umowe i wróce po ciazy, to powiedzieli ze musza powiedzieć dyrektorowi. Zadzwonili. Powiedzieli że max mogą mi dać umowe zlecenie bo nie wiadomo jak dlugo popracuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl