BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #932369 przez Karlinka
dobry Mamusie :)
Kristi piękny brzuszek :)
Lalka super, że się odezwałaś :) Z tymi ruchami to może tak , że za bardzo się przejmujesz.... Pewnie na dniach poczujesz :)

Dzisiaj znowu masa rzeczy do zrobienia i załatwienia, taki plus że się chociaż nie nudzę ;)
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932389 przez kaikai
Anabell super brzuszek masz taką piłeczkę :)
Wszystkie brzuszki fajnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932391 przez ewawawa

monique1983 napisał: ewawawa - ja wczoraj zamówiłam sobie te zioła dobre trawienie, mam nadzieję, że coś pomogą bo i zaparcia mnie męczą i zgaga czasami.


no mi pomagają na to wszystko co się dzieje nie tak z trawieniem, więc mam nadzieję , że Tobie też będą służyć :)

Anabel jaki Ty masz już spory brzusio :)

Kristi ja to mam podobny do Twojego choć trochę mniejszy ale to chyba minimalnie :)

Chyba muszę isc w weekend po jakieś biustonosze, bo już w nic się nie mieszczę ;) wy kupujecie teraz takie normalne czy jakieś specjalne ciążowe ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932404 przez kristi*
Ja kupiłam na razie zwykłe, bo podobno cycki mogą jeszcze trochę urosnąć, choć w moim przypadku to raczej wątpie. Pod koniec ciąży kupie 2-3 do karmienia, sie zobaczy czy wygodne.

Dopiero piątek a w poniedziałek wieczorem usg, już łapie stresa, przez to że jakoś nie specjalnie coś czuję, oj weekend to będzie dłuuuużył się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932413 przez ewawawa
kristi ale chyba nie masz powodu, żeby się stresować przed badaniami, wszystko będzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932422 przez anioleczek208
czesc mamusie ;) tak Was czytam i musze napisac dla tych co martwia sie ze nic nie czuja ja tez nie czuje ruchow mojego malenstwa ostatnio wydawalo mi sie ze czuje lekkie pukanie ale bylo to tylko raz a teraz cisza czasami mnie gdzies cos posmyra ale nic wiecej ruchy dziecka tak naprawde kogo nie zapytam to czuje sie kolo 20 tygodnia
no chyba ze sama nie wiem co to sie dzieje bo w koncu to moja 1 ciaza :) i w sumie nie wiem jakie to uczucie ;)
fakt kazda z Nas jest inna i moze byc inaczej nie mowie ze nie ale ja sie nie martwie ze nie czuje poprostu to jeszcze wczesnie ;)
w srode wizyta juz nie moge sie doczekac ;)
u mnie dzis piekna zlota jesien cieplutko bardzo ;)
milego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932427 przez kristi*
Martwi mnie fakt że od ok poniedziałku ruchy były wyraźniejsze dzień w dzień sie wierciło a teraz nic, wczoraj tak mi sie wydaje że coś na wieczór poczułam.
W sumie nie wiem jak to jest, jednego dnia cały dzień szaleje a drugiego nic?

Tak czy inaczej musze do poniedziałku czekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932428 przez anioleczek208
moj brzusio ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932439 przez lalka
dzień dobry!!!!
co do ruchów to duże znaczenie ma łożysko..tzn po której jest stronie!!!w pierwszej miałam z przodu..poczułam ok 20 tyg...w drugiej miałam z tyłu poczułam ok 16 tyg.teraz pewnie mam z przodu..ot co!!!!
co nie zmienia oczywiscie faktu,że mam stresa!!!

właśnie wciągnęłam kapuśniak...hmm pycha!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932443 przez Ada2424
Zgodze się z Lalką, mi też gin mówił o łożysku że ma duże znaczenie przy odczuwaniu ruchów jeśli jest z tyłu to przeważnie czuje się szybciej niż jeśli jest z przodu. Ja mam z tyłu i ruchy czuje od 15tc wcześniej bylo gilgotanie, ale teraz są puknięcia tak wyraźne, że nie da sie tego pomylić z czymś innym :) ale fakt, każda czuje to w swoim czasie jedna szybciej inna później, na to nie ma reguły że ruchy od 20tc się czuje a nie wcześniej czy później ;) tak samo brzuszek u jednej widać wcześniej u innej później, każda ciąża rozwija się swoim tempem, także Dziewczyny głowy do góry i nie martwić mi się tu :)

Kristi ja na początku też nie czułam codziennie, co kilka dni bardziej a od 16tc czuje po kilka razy dziennie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932469 przez ewawawa

kristi* napisał: Martwi mnie fakt że od ok poniedziałku ruchy były wyraźniejsze dzień w dzień sie wierciło a teraz nic, wczoraj tak mi sie wydaje że coś na wieczór poczułam.
W sumie nie wiem jak to jest, jednego dnia cały dzień szaleje a drugiego nic?

Tak czy inaczej musze do poniedziałku czekać.


jak czytałam na innych wątkach to chyba normalne, że dziecko ma mniej aktywne dni, może się inaczej ułożyć albo sobie odpoczywa, generalnie nie ma się czym przejmować, skoro na kilka dni zrobi sobie przerwa w kopaniu. Zobaczysz wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932470 przez Anabelle

Ada2424 napisał: Dobry schemat Anabelle wstawiła :) ja czuje dzidzie poniżej pępka a powyżej pipki ;)

Ja tak samo :)
Plus najczęściej z lewej strony :)

Lalka mówisz że ciąża zjadła ci szare komórki? To do mnie dzisiaj dzwonili z Uczelni, że nie złożyłam wniosku o warunek z semianrium magisterskiego i powinni mnie z listy skreślić. Wszystko mam zaliczone tylko obrona mi została, a ja osiołek nie wiem gdzie miałam głowę :ohmy: :ohmy:

Kristi jak ładnie się zaokrągliłaś :)

Kaikai dziękuję, brzuszek faktycznie rośnie, mam nadzieje, że jednak nie będzie tak szalał do końca, bo drzwi wejściowe mamy standardowe :P

Do karmienia miałam fajne 2 staniki z Alles Mama :)

Aniołeczek dobre podejście z tymi ruchami, znam dziewczyne która w pierwszej ciąży poczuła ruchy dopiero ok 23-24 tygodnia. Nie ma się co denerwować niepotrzebnie, zależy od dziecka, umiejscowienia łożyska, figury, i może wyczulenia matki? :P Bo jak się człowiek skupi np po zjedzeniu czegoś słodkiego to prędzej poczuje niż ten, który cały dzień jest zalatany :)

Kristi spokojnie, mogła się dzidzia obrócić, drugiego dnia walić po bebechach :P :P

Ja czasem czuje już konkretne ruchy, kopniaki, a czasem znowu smyranie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932472 przez Ada2424
Anabelle to tak jak ja, też częściej czuje z lewej strony :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932477 przez Paulina93
Czy moglybyscie mi pomoc? Otóż chciałabym się dowiedzieć kiedy doszło u mnie do zaplodnienia skoro termin porodu wedlug USG wyznaczony mam na 10 marca 2015a ostatnia miesiaczke mialam 5 czerwca 2014. Z gory dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932498 przez kristi*
Paulina93 to tak prawie jak u mnie, ja mam termin na ok 8-10 marca a @ miałam 28 maja.
W sumie nikt ci niepowie kiedy dokładnie, bo faza folikularna przed owulacją jest zmienna, jej długość i to czy będzie trwać dłużej zależy od wielu czynników takich jak stres zmęczenie brak snu i takie tam. Ale wg kalkulatora w necie możeaż sprawdzić tak mniej więcej kiedy to było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl