BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #934559 przez nesQa
Agula89 ja ostatnio też dwa dni nie czułam ruchów, a teraz kopie jak szalone, nadrabia. Może się inaczej ułożyło i dlatego nie czujesz ;).

O, fajnie to wiaderko wygląda, dobra alternatywa dla klasycznych wanienek,też się muszę nad tym zastanowić.

Hmm, co do położnej, ani moje znajome ani kuzynki nie korzystały z ich usług, ja chyba sama też nie widzę takiej potrzeby. :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934576 przez bujanka
Dzień dobry :)
Dziewuszki ja narazie też nie kupuje biustonoszy do karmienia. I szczerze to nie wiem czy w ogóle zrobię taki zakup, moja siostra twierdzi(a urodziła i karmiła dwójkę dzieci, jedno nadal), że to strasznie niewygodne, rozpinać zapinać. No ewentualnie jeszcze gdzieś jeszcze na mieście, ale te staniki są z reguły miękkie, więc mówi że po prostu źle się w nich czuła ( mimo że wcale jej cycuchy nie należą do małych). A poza tym dziewczyny czy jesteście pewne że na 100% bedziecie karmić piersią????? Bo ja np. przez leki które zażywałam przed ciążą a do których będę musiała wrócić po ciąży nie mam pewności czy będę mogła karmić piersią chociaż bardzo chcę!! :huh:
Anabell super są te wiaderka ale nie wiem czy to takie do końca wygodne :huh: Ale już starszy to zupełnie inaczej ;)
Możesz dopisać do tabelki wizytacje: 30 października usg połówkowe i 12 listopada wizyta. A swoją drogą to chyba w tabeli nam brakuje jeszcze imion naszych nienarodzonych ;)
Karlinka ciekawe jak to z tymi cyckami po porodzie, nie przeżyje tego jak będą jeszcze mniejsze niż przed ciążą :pinch:
a z ruchami u mnie też coraz mocniejsze i częstsze :)
Ada dzięki za to hpa, napisałam im e-maila, odpisali że w następnym tygodniu będą wyniki :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934577 przez bujanka
Aha nowa strona :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934590 przez lalka
dzień dobry mamuśki!!!!!

Bujanka chętnie dopisałabym się do tabelki,ale nie znam płci i jak na razie mam imię wybrane tylko dla chłopca;) i ja chciałabym mieć cycki mniejsze niż przed ciązą

u nas szaro,buro ehh jesiennie jakoś się zrobiło!!!

u mnie ruchy bardzo delikatnie,ale w miarę wysoko..bo na wysokości pępka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934606 przez bujanka
Lalka Ty bys chciala mniejsze a ja większe hehehe :):):)\
Anabell wstawiała kiedyś taki obrazek na której wysokości powinno się czuć dzidziusia w odpowiednim tygodniu. 18 tydzień z tego co pamietam był właśnie na wysokości pępka, więc jak najbardziej ok u Ciebie, to teraz Ci się zacznie :silly: U mnie właśnie tak od 18 to już ładnie daje czadu co chwilę czuję, ale raczej poniżej pępka ;)
A co do tej tabelki, to może fajnie by bylo gdyby każdy mógł samodzielnie dopsywać sobie, bo po co anabell zawracać głowę, ale nie wiem czy tak się da :huh:
U nas też ponuro i zimno, chyba już cała Polska taka bardziej przygotowana na nieuchronnie nadchodzącą zimę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934648 przez Ada2424
Dzień dobry Mamuśki :)

U mnie piękna pogoda, aż miło posiedzieć w słoneczku. Za chwile zabieram się za spagetti mam smaka ;) ja też ruchy czuje poniżej pępka tak jak do tej pory w tych samych miejscach ale nisko na dole. Dzisiaj rano już popis kopniaków dostałam :lol: Dziewczyny super promocje są na 5 10 15 większość rzeczy typowo dla chłopca, ale opłaca się bardzo. Mnie Mąż namówił i skusiłam się na kilka spodenek i koszulek w kilku rozmiarach :) ale na ten miesiąc już starczy z zakupami bo sporo kaski wydałam, tak to jest jak ciężko się powstrzymać, ale za to jak cieszą takie zakupki :cheer:

Miłego dzionka! :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934652 przez kristi*
Czytałam o cyckach że po ciąży niby wracają do swoich poprzednich wymiarów, ale mojej siostrze się skurczyły normalnie, z D do B, jakby mi miałby tak zmaleć to nic by mi niezostało
Dzisiaj ja też niczego nie czuje, rano tylko pupą się musiał wypiąć bo miałam śmieszną górkę na brzuchu.
I nadal pęcherz męczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934659 przez lalka
w ogóle jakby któraś z was chciała ode mnie jakieś kilogramy,rozmiary cycków,cm w biodrach to ja bardzo chętnie się podzielę.mam w nadmiarze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #934667 przez Ada2424

lalka napisał: w ogóle jakby któraś z was chciała ode mnie jakieś kilogramy,rozmiary cycków,cm w biodrach to ja bardzo chętnie się podzielę.mam w nadmiarze


Kilogramy bardzo chętnie przyjmę tak jak kiedyś pisałam ;)

Matko napchałam się tym spagetti i ciastem że jak wieloryb się czuje

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934668 przez karola1322
ja już i tak mam cycki wielkie hiii mój się cieszy ze mu się w dłoni nie mieszczą.. Ciastem to ja za nie długo będę się objadać mama za mówiła mi tort na panieńskie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934703 przez Anabelle
Jak znacie płeć i macie wybrane imie to możecie pisać ;)
My znamy płeć ale imię chyba zostanie wylosowane ;)

Ja mam koniec 18 tygodnia i macica kończy mi się jeden palec pod pępkiem. Można wyczuć. Szczególnie jak miałam napad kaszlu i macica mi stwardniała na pare sekund, to mogłam sobie dokładnie wymacać.

Cycki mi urosły. Staniki sprzed ciąży 75D leżą. Jak założyłam to pod biustem sie zapnę, ale cycki się wylewają każdą możliwą stroną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934758 przez kristi*
Anabelle u nas jak narazie wybraliśmy imię Marcin, ale raczej tak zostanie, nad drugim jeszcze myślimy.

Coś Dżasty dawno nie było...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934765 przez bujanka
Kristi Dżasta na wakacjach zagranicznych jest. Ale już trochę minęło więc chyba powinna na dniach do nas wrócić.
A czemu dajecie drugie Wy też macie po dwa imiona? My z mężem mamy po dwa, ale naszym dzieciom zostawimy po jednym, bo jak dla mnie drugiego się nie używa, a jak coś w urzędzie jest dużo wpisywania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #934767 przez lalka
dzień dobry:))

u nas jak na razie imię wybrane tylko dla chłopca a dla dziewczynki...to czarna dziura!!!!
Anabelle u mnie cycki póki co się nie wylewają,ale pod biustem to już gorzej!!!!

kuźwa boli mnie brzuch(tzn bolał przez chwilkę) ...tak mi napitalał z prawej strony,że promieniował do "małej"ale ból był taki jakby mi ktoś gwoździe wbijał w "małą"położna mówiła,że to więzadła!!!ale aż się boję,że się powtórzy!!!!

miłego dnia!!!

Bujanka bo u nas taka tradycja i dzieci nasze mają po dwa imiona..po dziadkach śp.taka forma wyrażania szacunku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934768 przez karola1322
Hejka po wczoraszej imprezie mala sie wiercila my dajemy dwa imiona Julia Katarzyna pogoda fajna a mnie noga boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl