BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #936048 przez LoveMami
Anabelle masz rację że rękawiczki raczej lepsze..ale chciałam coś kupić i tak pierwsze co chwyciłam hehe XD one są za szerokie i dlatego się zsuwają ;/ ale to nic za 3zł mogą leżeć w szafie ;p

Heh ale mi już jakoś ciężko jest już..a co dopiero jak brzuch wywali ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936051 przez LoveMami
Ja nie miałam wymiotów a ochotę na słodyczę w I trymestrze była straszna..Także teraz się ograniczam :) A w pierwszej ciąży z takim brzuchem szłam do porodu SERIO :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936054 przez bujanka
Anabell troche patrzylam na allegro też, można taniej kupić ale to pewnie jakieś tandetne podróbki co?

Love Mami gdzie to 9 kg???? :woohoo: brzuszek masz maleńki ;)
ja dobiłam prawie do 2 kg :silly: i to w ciągu ostatnich 2-3 tygodni bo wcześniej nic. Dobrze pani doktor się ucieszy że w końcu coś podskoczyła waga :P

Love Mami Pokaż jaki wózek upatrzyłaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936057 przez lalka
a mi idzie wszędzie..w dupę...biodra,brzuch,cycki...chyba tylko pięty i kostki mam normalne!!!!!ale co tam..weźmiemy się za to po porodzie!!!!ja mam na plusie...no już sporo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936062 przez Ada2424
Bujanka ja w ciągu ostatnich 6 dni przybrałam 1 kg bo na wizycie tydzień temu miałam jeszcze kg mniej... także może teraz coś ruszy bardziej, zastanawiam się tylko jakim cudem brzuszek rośnie tak szybko jak waga mniejsza niż przed ciążą ale co tam lepsze to niż jakby za szybko rosła ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936065 przez Dżasta86
Spoko nie martwcie sie dziewczyny niedowagą, po 22 tygodniu zapewne waga wam fajnie skoczy :P:P a można byc pewnym ze w koncówce 6 miesiąca już będzie pokaznie :) Ostatnio czytałam że po ciązy rośnie stopa ( na stałe juz) o pol rozmiaru .
Ja zakupiłam rower stacjony, wiem że nic nie spale ale przynajmniej chciałabym kondycje trochę podtrzymać żeby mięc siły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936066 przez LoveMami
Mój wybór wózka to coś takiego :)

allegro.pl/wozki-retro-4w1-fotelik-spiwo...ali-i4694173216.html

Dżasta co do stopy to powiem, że mi się nawet po pierwszej ciąży zmniejszyła o pół rozmiaru więc nie wiem czy to prawda ;p heh

Boże to ja nie chcę się widzieć pod koniec 6mies jak tyle mam już na plusie a narazie nie widać brzucha ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936078 przez Dżasta86
To optymistyczna wiadomość bo ja siebie nie widzę w większym rozmiarze na stałe :) :P ja tyje po całości więc mi stopa już mogła urosnąć ;]
Spoko Love Mami hehe ja sie tak cieszyłam że nic nie tyje i super a w dwa tygodnie 5 kg mi poszło, taki miałam apetyt dosłownie na wszytsko :] wycieczka all inclusive tez pewnie do tego dołożyła ;] brzuch mi wywaliło w trzy dni ;] więc mi już zachwyt szczupłą figurą szybko się ulotnil :) teraz czuje się jak klasyczna cięzarówka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936082 przez Ada2424
Love bardzo fajny wózek, podobają mi się takie klasyczne wózki właśnie. W stylu retro bądź te klasyczne z mniejszymi kółkami z przodu.

Dżasta ja właśnie taki wilczy apetyt na wszystko mam od kilku dni, jem co godzine normalnie masakra i też słyszałam, że jak waga sporo spadnie w 1 trymestrze to później może skoczyć nawet 6kg w miesiąc

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936085 przez Aneczka84
Z wózkiem było ciężko, bo ważny był fotelik. Dlatego wózek firmy Britax, spacerówka plus gondola, a do tego fotelik też tej firmy. Niestety dużo będziemy podróżować, a jednak z Włoch do Polski mam ponad 1200 km. Dlatego bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. A resztę trzeba było dopasować

Załącznik nie został znaleziony


A to mój brzuszek. Przez ostatnie dwa tygodnie dość mi urósł. Mam nadzieję, że teraz nie będzie rosnąć w zastraszającym tempie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936090 przez Dżasta86
Ada to jestem zywym tego przykładem :) naszczescie przeszło mi to, chociaż nie powiem wyrabia sie w człowieku brzydki nawyk pt ,, cos bym zjadła "
Ale wiedziałam że tak będzie i nie ma co przykładać uwagi ile przytyje do 6 miesiąca .

Ps. teraz niestety czas przyszedł żeby sie wystopować , jak dam rade .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936092 przez Anabelle
A mi właśnie po ciąży z Antkiem stopa urosła o pół rozmiaru i wszystkie buty wyjściowe musiałam oddać siostrze.
Niektórym się tak robi, bo więzadła w ciąży są bardziej elastyczne i wszystko jest takie że się rozchodzi :P żeby miednica mogła dziecko przepuścić i niektórym kobietom stopa też się troszkę rozchodzi.

Mi troche waga zaczyna lecieć w górę, pogoda brzydka, nie biegamy po podwórku z Antkiem i juz widac efekty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936152 przez LoveMami
Dlatego ja wózek biorę taki że później do stelażu mogę założyć fotelik jak pojedziemy do moich rodziców np, a z gondolą to tylko po mojej miejscowości będę śmigać :)

Spacerówkę kupię już oddzielnie..Wolę taką mała zgrabną ;p nie lubie tych razem z wózkiem gratis ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936157 przez Aneczka84
Anabelle słyszałam, że w Polsce straszna pogoda. Mama mi właśnie powiedziała żebym rękawiczki zabrała z sobą :D chyba znowu będzie szok dla mnie, bo tu 20 stopni i pełne słońce :D
No ja dlatego wybrałam już taką spacerówkę aby posłużyła już do końca. Choć wybór z powodu fotelika miałam ograniczony ... ceny! Dobrze, że mogę w Polsce też się zaopatrzyć bo tu jest szaleństwo z cenami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936159 przez Anabelle
Aneczka no w Krakowie szaro buro, wieje, lodowato, aż w kominku zapaliłam :D

LoveMami tylko pamietaj, że w foteliku samochodowym dziecko powinno byc max 2h dziennie ;)

Ja mam totalnego lenia, Siedzimy z Antkiem drugi tydzień w domu, wszystko go nudzi, a ja bym najchętniej cały dzień przeleżała w łóżku z kubkiem kakao.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl