BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #936163 przez lalka
Anabella dopisz mnie do tabelki 7 listopad następna wizyta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936176 przez Ada2424
Ja dzisiaj to samo prawie cały dzień leże ta pogoda mnie dobija, do tego strasznie zimno termometr na dworze pokazuje 6 stopni :blink: dobrze, że choć w domu napalone w centralnym to od razu przyjemniej :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936180 przez anioleczek208
Czesc Kochane ;) u mnie tez pogoda straszna szaro buro i zimno jak nie wiem ;/ i psikam dzis jak nie wiem byle cos mnie nie rozlozylo ;/
dzis znow kupilam pare ciuszkow dla malca normalnie nie idzie sie powstrzymac ;) mam nadzieje ze 5 listopada potwierdzi nam plec ;) bo.ostatnio maly sie zakryl ;)
love mami mi tez podoba sie ten wozek tyle ze z innymi koleczkami ;)
co.do wagi to dopiero teraz mam ta wage z 6 tygodnia ciazy ;) dokladnie tyje az 1 kg co 3 tygodnie poki co heh ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936184 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936191 przez syza24
ale naskrobałyście przez kilka godzin :cheer:
Ja odebrałam wyniki i w morfologii bardzo dużo mam rzeczy albo za wysokich albo za niskich ale nie wiem zupełnie o co chodzi :(
Ale jedna dobra wiadomość udało mi się kupić płaszczyk wełniany taki za pupcie :lol: okazało się że wybrałam z panią sprzedawczynią rozmiar 44(przed ciążą 36) :woohoo: żeby był dobry na całą ciąże, w prawdzie na razie trzeba zrobić małe zakładki ale na później jak znalazł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936192 przez Ada2424
Syza ja też musze pomyśleć o jakimś płaszczyku na zime bo mierzyłam wczoraj ten co mam to w życiu się już nie zapne i tak myśle właśnie.... a w wynikach co konkretnie masz poza normy? w morfologi najważniejsza jest hemoglobina, krwinki czerwone i płytki krwi...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936193 przez nesQa
A ja nad wózkiem ani lozeczkiem póki co nie myślałam, jeszcze czas :P.

Ja za to jutro mam wizytę, ciekawe czy mi coś powie na temat płci :pinch:

W ogóle miała któraś z Was tak,ze skóra na sutkach zrobiła się sucha? Dzisiaj to zauważyłam i nie wiem czemu tak jest :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936200 przez syza24
U mnie nie jest sucha skóra bo cały czas smaruje piersi kremem na rozstępy a on nawilża ale trochę pęka mi skóra no i ostatnio zrobiły mi się jakieś zaczerwienione i trochę piersi bolą.
A w wynikach mam LYMPH niższe od normy EO wyższe RBC niższe HGB niższe HCT niższe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936211 przez Ada2424
Syza hmmm musisz skonsultować z lekarzem, może przepisze Ci żelazo :whistle: bo z tego co piszesz to widzę, że hemoglobine i krwinki czerwone masz niższe od normy a wiem że wtedy żelazo przepisują, ale to też zależy czy odbiegają lekko od normy czy dużo. Nie ma co się martwić na zapas :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936220 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936251 przez kristi*
Wczoraj wieczorem mieliśmy spotkanie ze znajomymi z grupy rowerowej. Mąż stwierdził, że zamiast mówić to po prostu założy koszulkę (Będę tatą) i wszyscy sie dowiedzą. To ostatni znajomi, którzy jeszcze nic nie wiedzieli, o dziwo mało kto kapnął się o co chodzi :huh: , a myślałam że są bardziej kumaci :lol: , :lol: na koniec mężuś się pochwalił.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936279 przez lalka
dzień dobry!!!!!

u nas jak zwykle jesiennie....nie dosyć,że pogoda fatalna to jeszcze szanowny małżonek mnie wkurza........po tylu latach małżeństwa to normalnie kazirodztwo......facetów powinni zamykać!!!!a jak ma honor to po 10 latach powinien sam odejść!!!no to na tyle mojej dzisiejszej miłości do niego!!!

uciekam trochę domek ogarnąć..obiad mam już zrobiony!!!!!miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936292 przez ewawawa
Dzień dobry wszystkim :)

u mnie w końcu pokazało się słoneczko, ale jest tak strasznie zimno na dworze, normalnie zima.

Kristi fajny pomysł z tą koszulką, dziwne , że się nie zorientowali, dość wprost napisane było :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936293 przez Anabelle
Lalka co 10 lat to elektrowstrząsy powinni mężczyznom robić :P
Twój mąż zawsze lubił cie denerwować w ciąży, chyba tradycji się trzyma pieron jeden ;) ;)

Antek obudził się o 2 w nocy i nie mógł zasnąć aż do 6. Myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok. Chyba go brzuszek bolał. W końcu nad ranem położyłam go sobie brzuchem na klatce piersiowej i bujałam, wreszcze zasnął, ale budził się co jakiś czas. Całe szczęście że dzisiaj piątek i wraca mąż, niech sobie dziiaj z nim śpi -.-

Choć oczywiście jak dzwoniłam do męża to stwierdził że zmarzł w pracy i coś go kicha. Niech mnie nawet nie denerwuje, ostatnią dawkę antybiotyku dzisiaj wziełam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936295 przez Ada2424
Dzień dobry :) kuźwa znowu taka sama pogoda co wczoraj, oszaleje w tym domu :dry:

Kristi super pomysł z tą koszulką :) aż dziwne, że się nie pokapowali o co chodzi :whistle:

Lalka przytulam

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl