BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #936459 przez Amorfivell
Hej kochane wybaczcie ze sie nie odzywam ale po 8 godz pracy nie mem sily nawet na myslenie co pisac hehe oczywiscie na bierzaco was czytam ale juz po tym mysleniu jestem wymozdzona hehe tez tak macie z koncentracja kiedys moglam byc wielozadaniowa naraz a teraz nawet jak z kims gadam to czuje sie jakby moje szare komorki poszly spac najgorsze jest to ze nie tylko ja to zaywazam ale i wszyscy w moim otoczeniu ake mniejsza o to.
Dzisiaj mialam mega dzien od rano moje malenstwo zachowywalo sie jakby mialo adhd widzialam jak brzuch sie porusza to oczywiscie godz przed usg nawet musniecia nie czulam zjadlas slodkiego i poszlam do lekarza. Wywiad sratatata no i kladne sie na badanie i ci slysze ojjj jaka niedobra pozycja 30 min pozniej po probach stukania naciskania dupa nic dalej nic to kazalu mi isc na spacer wracam klade sue u co dupa hehe nakenstwo raczkami macha az brzuch skacze a nogi zacisniete kolejny spacer i powrot i co duoa dalej nic ... lekarka stwierdzila ze zawola lekarke z 30 letnim starzem moze ona cos wymyslu usg trwa juz ponad godz plus spacery ja juz zla brzuch czerwony obolaly od naciskania orzychodzi bardziej doswuadczona jeszcze mniej delikatna i co dupa hehe poddaly sie stwierdzily ze takiego uparciucha juz dawno nie mialy i w poniedzialek ide na powtorke . Jeden z tego plus ze sie napatrzylam na malenstwo hehe a ogolnie to super sie rozwija serduszko jak dzwon zadnych wad genetycznych super ekstra wiec kochane do poniedzialku musze czekac ahhh i wtedy zaczne zakupowe szalenstwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936460 przez Amorfivell
Nowa strona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936483 przez nesQa
Z polowkowym to chyba różnie bywa, ja będę je dopiero miała w 25 tc, bo powiedziała, ze dzidzia malutka i lepiej jej będzie wszystko ze szczegółami jak trochę wieksza będzie. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936489 przez Ada2424
Nesqa ja będę mieć w 22t4d byłam tydzień temu na usg i gin mówił żeby na połówkowe za 4 tyg przyjść bo nie ma potrzeby za 2 tyg się znów spotykać ;) ogólnie co 4 tyg mam wizyty, ale tak jak piszesz połówkowe w różnych tygodniach robią jedni w 20 inni w 25 na to chyba nie ma reguły określonej... mam nadzieje, że wtedy już płeć na 100% się potwierdzi :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936492 przez Karlinka
ja połówkowe będę miała dokładnie w 21 tyg, ale mój Łobuz dość duży jest więc mam nadzieję że nie będzie problemu i wszystko ładnie sprawdzi :) Już nie mogę się doczekać -w poniedziałek wizyta, we wtorek usg :D
Amorfivell to faktycznie uparciuch ;)
Ja czasem też mam wrażenie , że moje szare komórki sie pochowały a do tego zrobiłam się straszna gapa- normalnie dziurawe ręce....co chwile coś mi wypada, ostatnio prawie się wrzątkiem poparzyłam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936493 przez Anabelle
Dziewczyny a nie wolicie śpiworka do wózka zamiast kombinezonu?
Kombinezony sobie kosztują i to dość sporo, miedzy 100-300 zł, a założycie pare razy zanim dziecko wyrośnie.
Śpiworki uniwersalne które później można wkładać do spacerówki kosztują ok 200 zł a bedziecie mieć jeszcze na 2 zimy później albo dla kolejnej pociechy.
Ja mam kombinezon ale dopiero na 5 miesięczniaka, nie zamierzam kupować kolejnego. Mam śpiworek zimowy i ma ściągacze przy główce, więc dziecko można całe zapakować i wio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936495 przez Ada2424
Ja właśnie nie mam pojęcia co do kombinezonu czy będzie potrzebny czy nie bo w sumie rodzimy prawie wiosną... doradzałam się koleżanek to jedne polecają kupić, inne mówią że spokojnie zamiast kombinezonu gruby pajac wystarczy taki futrzany i w sumie to nie mam pojęcia, jeszcze zapytam położnej co ona myśli na ten temat może rozjaśni mi bardziej sytuacje.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936496 przez nesQa
No moje dziecię ma 13,6cm więc ponoć nie za duze jak na swój ,,wiek" :P

Hmm, moja kuzynka kupila śpiwór, ale to chyba nie był zbyt dobry pomysł, bo w tym roku kombinezon ma, więc to chyba żadna różnica :P ja się za kombinezonem rozgladalam od kogoś, ceny nie są duże, a jak dziecko niewiele razy nosiło to jak nowe wyglądają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936497 przez Karlinka
Ja wszystkie dostałam ,wiec nie kupuje nic, ale to co piszesz brzmi dobrze i jakbym musiała kupic to jest to warte zastanowienia. Dlatego lubie takie fora :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936499 przez Anabelle
Dziecko w śpiworku
Prawie roczny Antek


Jeszcze wam powiem że Antek urodził się w kwietniu 2013 roku. Jak go rodziłam to było 30 stopni gorąca i dziecko leżało w samym pajacu w szpitalu bo jak się czymkolwiek go owineło to był mokry! Cały kwiecień taki był bo ja kwiczałam w 9 msc jak dzika, puchłam jak świnia, stopy do butów mi nie wchodziły więc naprawdę ja bym nie inwestowała w kombinezon w tak małym rozmiarze który założymy przez 2, góra 3 tygodnie - ja bym wam polecała śpiworki - przydadzą się bo są jednego rozmiaru na cały wózek,

Ale to jedynie moja rada bo maluszki w zimę 2015 nie będą jeszcze chodziły i będą siedziały w wózku więc śpiworek będzie wiekszość z was kupowała. Kombinezon lub kurtka ze spodniami zimowymi to bardziej dla dziecka chodzącego - moim zdaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936502 przez Ada2424
Nesqa to faktycznie malutkie :) mój miał tydzień temu równe 16cm i gin mówił, że duże jest.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936503 przez Anabelle
Co do połówkowego to ja bede mieć w 21 tc.
Generalnie wykonuje się je o 18 tc ale gin kazał mi w 21 bo wtedy już na pewno ma byc ładnie wszystko widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936514 przez nesQa
Ada2424 jak widać każde dziecko inaczej rośnie. Twoje w 19tc wieksze od mojego w 21, taka natura :P ważne żeby się prawidłowo rozwijało. Mi gin powiedziała, że woli zrobić polowkowe dokładnie, a nie po lebkach, a wiadomo dzidzia urośnie i wszystko będzie lepiej widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936521 przez Ada2424
Jasne, że tak nesqa :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936523 przez Anabelle
Macie jakieś plany na weekend?
Ja sie jeszcze z domu nie ruszam, po tym antybiotyku :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl