BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #937714 przez Karlinka
Malina ja ci z ceną nie pomogę, bo na nfz chodzę, ale wydaje mi się że w 19 nie zrobi Ci połówkowego -pewnie każe Ci przyjść za 3tyg jakoś w 22 tyg. Ale rezerwowo weź sobie więcej pieniędzy.

Alesandra w pierwszej wiadomości na tym wątku jest przyklejona tabelka i tam sąa zzaznaczone daty porodów i płeć też chyba Anabelle na bieżąco aktualizuje.

A właśnie gdzie się Mleczna Mama podziewa? i Saga? dawno Was dziewczyny nie bylo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937716 przez Alesandra
200 zł to juz na pewno starczy :) ja też prawdopodobnie będę miała córeczkę. mam nadzieję, że w środę potwierdzi. Trzymam kciuki za Twoje połówkowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937717 przez Alesandra
starczy spokojnie. ja w środę mam połówkowe i już się stresuję. i też będę miała córeczkę co mam nadzieję, że lekarz potwierdzi to w środę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937720 przez ewawawa
hej dziewczyny, parę dni mnie nie było, a wy już tyla napisałyście ;)

ja się w piątek wybieram na połówkowe, może fasol zachce ujawnić swoją płeć ;) jakoś ostatnio nie chciało mi się nic za bardzo robić , skupiłam się na pracy.

śliczne brzuski macie dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937721 przez ewawawa
Malina 200zł na taką wizytę na pewno ci starczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937726 przez Ada2424
Hej kochane :)

Dokładnie tak jak Karlinka napisała brzusie jedne większe inne mniejsze, ale wszystkie cudne :)

Malina ja byłam w 18tc na ostatniej wizycie i mówił, że połówkowe zrobi mi za 4 tyg czyli będę mieć robione w 22tc za 2 tygodnie :) już się doczekać nie moge, a 200zł w zupełności wystarczy, wydaje mi się że zapłacisz tyle co zawsze.

Wyprawke ja zaczęłam kompletować powoli od września :P co miesiąc coś kupuje i sporo już mam tego ;) teraz po wizycie następną ture kupie :) wygodniej mi zdecydowanie rozdzielić sobie na miesiące niż pod koniec wszystko kupić.

Syza gratulacje córeczki :)

Witam nową mamusie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937738 przez Anabelle
Hmm u mnie w Krakowie połówkowe 250 zł, ale w 19 tygodniu to nie wiem czy zrobią połówkowe. Zazwyczaj proszą żeby być w 21 tygodniu, czyli skończonych 20 :)

madlen_m
Karolincia
monia89
eve29
malina219

jaki macie termin z om?
bo nie ma w tabelce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937744 przez karola1322
kurcze mnie niechca wypuscic z tad bo brzuch na piety ale ja tu odpoczac nie umiem predzej wyjde na wlasne zadanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937746 przez Karlinka
Oj Karola nie zazdroszczę ;/ ale widocznie musi być jakaś przyczyna skoro masz napięty brzuch...

Ja mam w domu szpital- Małż i Babcia z jakąś jelitówką.... ja się twardo trzymam ,ale kurczę nabiegam się po schodach, obiady dwa do gotowania ;/ ehhh mam nadzieję że jutro juz im przejdzie ;)

Właśnie wyszła odemnie położna- spisała wszystkie informacje, posłuchała serduszka Maleństwa, dała trochę próbek i jestem mega zadowolona tym bardziej, że zwróciła uwage na to że mi hemoglobina spada i jest delikatnie poniżej normy i trochę o diecie mi mówiła, co robić by poprawić tą hemoglobinę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937786 przez Alesandra
ooo- a ja jeszcze nie miałam kontaktu z położną. spotkała mnie tylko w przychodni i powiedziała,że zadzwoni. a tu skończonych 21 tygodni i się jeszcze do mnie nie odezwała. sama mam do niej dzwonić?? dajcie znać dziewczynki co mam robić? :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937795 przez Ada2424
Alesandra ja nie wiem jak to jest. Ja mam położną od 6tc już od tamtej pory mnie prowadzi i co 4 tygodnie jak mam wizyte u gina to mam też spotkanie z nią w ośrodku a do domu też mówiła, że przyjedzie ale nie wiem jeszcze kiedy bo póki co w sumie nie mam nawet takiej potrzeby bo dość często się z nią widuje, no i dzwoni do mnie raz na jakiś czas i pyta jak się czuje. A od grudnia będę sie z nią widywać 2 razy w tyg na szkole rodzenia bo ona ja prowadzi także nie wiem czy będzie konieczność żeby w domu mnie odwiedzała, zobaczymy :)

Co na obiad robicie? Ja dziś ziemniaczki, paluszki rybne i surówka z kapusty słodkiej na oleju :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937824 przez malina219
Anabelle termin mam 25.03 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937825 przez MlecznaMama
heloł !!!!!

jestem jestem kochane!
miałam wizytę ostatnio! wszystko w porządku. Będzie na 100 procent dziewuszka. Nad imieniem dużo myślę ale mam kilka opcji i nie mogę się zdecydować. uchy czuję ale nadal słabiutko.... wiem, że później to się rozkręci będą tańce w brzuchu!
czeka mnie badanie na obciążenie glukozą... nie obiłam tego wcześniej, nawet nie bardzo wiem jak toi się robi?
która kupiła rowerek stacjonarny????? jak się sprawuje? ja myślę czy rowerek czy orbiterek.
Karlinka jakie masz imie dla chłopca swojego? są osoby które nie mają skłonności do chorowania na jelitówkę. obyś Ty do nich należała. Nie przemęczaj się!
ostatnio spinał mi się brzuch.... na szczęście nie jest to nagminne.
ale się dziś nabiegałam za synem na placu zabaw.. :) było mega wesoło, ale najbardziej smakował mu piasek
świetne macie brzuszki ale są niesamowicie różne!!!! A ile macie na wysokości pępka?centymetrów oczywiście

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937834 przez syza24
Hej ;)
U mnie dziś drugi wspaniały dzień z kolei :laugh: byłam dzisiaj u swojego ginekologa zbadał i powiedział, że wszystko zaczyna się normować i jest bardzo dobrze :)
jeśli na drugą wizytę wyniki wyjdą dobre to zmniejszy mi dawki leków B) wiadomo kazał dalej się oszczędzać ale powiedział, że jesteśmy na dobrej drodze... mega się ciesze czyli na prawdę warto się poświęcić dla takich efektów :cheer:
Oczywiście zobaczyłam dzisiaj na wadze 8 kg z przodu :woohoo: ale mam nadzieję że jak zacznę teraz chodzić na basen to trochę mniej będę rosła hihhi..
no i oczywiście musiałam kupić przy okazji sukienesie skoro wiadomo ze to dziewczynka i przy okazji body w promocji wyłapałam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937836 przez Karlinka
Mleczna super, ze się odezwałaś :) Fajnie ,że będziesz miała dziewczynkę -dla mnie to idealnie najpierw chłopiec a potem dziewczynka ;)
no ja mam generalnie dość "twardy" żołądek -tylko w ciąży na odwrót i codzienne wymioty ;) Z Małżem już dobrze, Babcia też lepiej także chyba mnie ominie :) A co do imienia to my już bardzo długo mamy wybrane, jeszcze przed ciążą mieliśmy upatrzone i dla chłopca i dla dziewczynki i chociaż w ciąży mi się ciągle odmienia to na bank będzie Filip ;) Zresztą cały czas tak do mojego Łobuza już mówię ;) Nawet jakbym chciała inne to myślę ,że Małż przy rejestracji i tak by podał Filip;p

Syza super ,że wszytsko oki :) zdradź gdzie takie piękne body kupiłaś?

Wyskoczyłam z Mamuśką na szybkie zakupy i mam nowe spodnie ciążowe( w legginsach mi już zimno) i sukienkę z dresówki z długim rękawkiem :) Muszę tylko jeszcze buty jesienne kupić ,ale cholerka te ciuchy ciążowe strasznie drogie ;/ Spodnie 160zł i pewnie bym nie kupiła,ale mam po siostrze tej samej firmy i fajnie się noszą, pas wygodny, nie zsuwa się z brzucha, jest regulowany ale te po siostrze już przyciasne mi są więc trzeba było trochę większe kupić. No i jednak do marca to w czymś chodzić trzeba . Następne spróbuje w lumpie upolować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl