BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #937839 przez malina219
Karlinka! Jak się okaże, że ten mały brzdąc w moim brzuchu to jednak chłopiec to na 100% będzie Filip, ale gorzej z wyborem imienia dla dziewczynki, bo tyle tych imion już mi przeszło przez głowę nie to co przy FILIPIE :) Zastanawiam się nad Maja, Kaliną, Niną albo tradycyjnie Anną - ciężka decyzja :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937860 przez Aneczka84
Pozdrawiam z lotniska ...
Ja ciągle chodzę w swoich normalnych ubraniach. Ciążowe czekają choć pewnie 2-3 tygodnie i będę je nosić tzn spodnie bo nic więcej nie mam. A i sukienkę na ślub cywilny.
Jestem strasznie śpiąca może w samolocie uda mi się spać.
Mam z sobą kilka ubranek dla maluszka :) pewnie po ślubie zajmiemy się wyprawka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937864 przez Karlinka
pewnie nowa strona ,bo znowu postów nie widać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937865 przez lalka
witajcie.......
Malina ja byłam u gina w 19 tyg.i nie zrobił mi połówkowego idę dopiero 7 listopada i wtedy mi zrobi!!!!ja wszystkie badania mam w cenie wizyty....100zł!!!!

Aneczka jak malutki brzuszek...normalnie płaska jesteś

Mleczna gratuluję córy!!!!!!
Syza gratki!!!a wagą się nie przejmuj..ja mam +9kg..a co tam!!!

Karola jak każą to leż...brzuszek się spina nie bez powodu...może za bardzo chcesz iść do domu a dzidzi w szpitalu się podoba i psikusy ci robi!!!a mocno brzuch się spina???

Bella ja jestem mistrzynią w złośliwościach,agresji!!!małż mówi,że przechodzę samą siebie

a mnie dzisiaj ścięło...krzyż mnie boli w cholerę....nie mogę się ruszyć!!!gin mówił,że można smarować fastum żel...ale może po masażu męża mi pomoże..póki co nie chcę nic brać!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937874 przez syza24
Karlinka w tesco znalazłam jeszcze jeden zestaw wyprzedaż-owy ;) ostatnio wzięłam szaro białe a teraz żółto białe bo przypuszczam że nasza księżniczka będzie miała ciemne włoski to super kontrast z żółtym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937881 przez syza24
kolejna dobra wiadomość przyszedł wynik HPA i jest wszystko dobrze :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937890 przez Anabelle
hehe mój chrzesniak to filip ;) ma 3 lata ;)

lalka mój mąż to już prawie zawsze gdy jest w domu to rzuca "o co ci znowu chodzi?!" albo "o co znowu ryczysz?!" :lol: :lol: wybucham agresją o byle co, histeryzuje, ryczę, rzucam garnkami, patelniami do zlewu, krzyczę nawet na Antka. Niech mąż się cieszy że jeszcze pinesek w butach nie ma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937892 przez karola1322
Raczej nie ale ja zaraz sama pujde mala sie sie wierci caly czas ale lepiej by bylo nam w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937901 przez Karlinka
Syza to super, ze wynik dobry.
Kurcze szkoda ,że u nas tylko takie małe tesco i ciuchów nie ma, bo bodziaki śliczności :)

Ale mam dzisiaj smaka na kapuchę kiszoną- dostałam od cioci słoik takiej domowej kiszonej i już prawie pół wciągnęłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937931 przez Anabelle
nattu.pl/index.php/shop
znajoma mi podesłała hand made minky - nie firmowe wiec taniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937932 przez Ada2424
Moja dzidzia się rozszalała i od godziny sadzi takie kopniaki, że jak leże to brzuch mi wypycha z różnych stron :woohoo: z tygodnia na tydzień coraz mocniej daje o sobie znać :lol:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937956 przez Agula89
Ja kocyk i/ lub posciel zamowie z ktorejs z tych stron. Mam nadzieje ze minky orginalne..bynajmniej pisza ze z "wysokiej jakosci". Jak zalukacie dajcie znac co myslicie o tym :)

m.facebook.com/profile.php?id=535423466545677

m.facebook.com/profile.php?id=607242105959192

A ja dzis ide zobaczyc co slychac u mojego szkraba :woohoo: doczekac sie nie moge.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937958 przez Karlinka
Dobry :)
mój Łobuz od rana figluje w brzuszku ;) pewnie czuje, że dzisiaj czeka nas sporo zadań .
ZMykam ,bo zakupy trzeba zrobić, może jakieś ciasto na jutro..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937970 przez karola1322
Narescie wychodze czekam na meza musimy nadtobic dni puki ma wolne bo potem do pracy mala szaleje jedynie co tu fajnego bylo to moglam pisluchac serduszka malej :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938004 przez Anabelle
Dzień dobry.
Od 4 rano dyżur przy Antku. Nie chciał spać. Patrzył się.
W ogóle coś go noga swędziała pod kolanem, co przysypiał to się złościł i drapał. W końcu wziełam krem emolium i mu masowałam obie nogi. Tak mu się spodobało że co chwile chciał i już 4 razy mu wysmarowałam w nocy. Ale nie ze wetrzeć krem, nie nie - masować całe nogi od stóp po pieluszkę. Wygodniś. Nawet nogę prosto trzymał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl