BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #938031 przez kristi*
Karola to świetnie że już wychodzisz, tylko teraz uważaj.
Widzę, że i "złośnice" na naszym forum są, hehe też czasem tak mam, jak mnie coś wkurzy to potem przez resztę dnia mnie wszystko denerwuje i drażni.
Dzisiaj jakiś gorszy dzień mam, przeziębienie nie zapowiada się skończyć, męczy nadal, do 12 dziś leżałam i grzałam się pod kołderką.
Dzwoniłam do przychodni nfzu, jeśli mam wyniki glukozy z prywatnej to nie muszę u nich powtarzać :laugh: :laugh: :laugh: - całe szczęście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938033 przez Dżasta86
Czesc dziewczyny,

u mnie spokuj, troche cisnienie podwyzszone ponad 130 zazwyczaj dlatego leze w wiekszosci czasu. Lekarz mowi ze moze serce troche obciazylo jak w 1 miesiacu 6 kg sie przytylo. Badz co badz monitoruje i zapisuje.
Mleczna rowerek to ja kupilam ale od kilku dni stopka przez cisnienie moje :)
nerwy mi tez juz troche przeszly, ale jazdy tez robilam konkret, Zazwyczaj po ostygnieciu, sytuacja nie byla tak dramatyczna wiec musialam pozniej przepraszac.
Teraz zmagam sie z napinajacym sie brzuchem masakrejszyn, niewygodnie sie juz lezy czu siedzi na lozku.
Przyszedl mi rozek z minkey mega zadowolona polecam. Rozpina sie i jest kocyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938039 przez kristi*
nowa strona............................

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938040 przez kristi*
....... :huh: :huh: ....................................

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938046 przez Ada2424
A ja się umówiłam na to usg 4D :cheer: Mężu się uparł, że chce jechać no i wczoraj rozmawiałam z kuzynką i koleżankami, które też robiły i mówiły, że cudowne, niezapomniane przeżycie i że warto pojechać i wydać te 150zł, przekonały mnie, więc się umówiłam i już się nie moge doczekać, mam 25 listopada z rana :cheer: przebieram nogami z radości :lol:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938068 przez Aneczka84
Witam :) Karola super że już lepiej. Ja dziś lub jutro jadę na wycieczkę w góry. Mam ochotę pobyć z moim ukochanym... mieć czas tylko dla nas :) ciągle coś się dzieje I człowiek nie ma czasu nawet żeby po prostu nacieszyć się byciem razem. Trochę marudze :cheer: no ale przynajmniej sobie pojem :cheer: choć usłyszałam wczoraj że sobie pojadlam w Polsce. A co mi tam najwyższy czas przybierać na wadze :) rozpisalam sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938074 przez Karlinka
super Karola że wychodzisz:)
Anabelle nie zazdroszczę ;/
Dżasta uważaj ciśnieniem. Mam nadzieję, że napinanie brzucha też Ci przejdzie. masz gdzieś linka do tego rożka?
Ada super, ze już się umówiłaś :) Ja właśnie po weekendzie też bym musiała .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938075 przez Ada2424
Karlinka babka w rejestracji mi mówiła, że najlepiej wykonać to usg między 24 a 28tc bo wtedy fajnie wszystko widać :) ja będę akurat w 24t1d :) nie spodziewałam się, że takie kolejki będą myślałam, że z tydzień trzeba będzie poczekać a tu prawie miesiąc.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938106 przez syza24
Hej o matko ale się narobiłam upiekłam sernik i krówkę, zrobiłam sałatkę z tuńczykiem no i przyszykowałam wszystko na obiad na jutro bo u mnie zjazd rodzinny jak co roku :S dobrze, że mąż wziął dzisiaj wolne to chociaż dom posprzątał i na cmentarzu ogarnął :) bo ja padam na twarz ze zmęczenia :side:

Co do tego usg to ten lekarz co mi robił połówkowe(3D) to powiedział, że spotkamy się w 28 tygodniu na usg 3D to po przełącza mi na 4D bo wtedy najlepiej widać obraz dziecka i w 3D i w4D dlatego, że masa dziecka jest już lepsza i obraz świetny :cheer: wiec ja wcześniej się nie umawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938108 przez Ada2424
U mnie był kuzyn w odwiedzinach :) my się jutro nie ruszamy nigdzie, na cmentarze pojedziemy na następną niedziele jak pogoda fajna będzie, nie chce się pchać w ten tłok i krążyć autem a później ponad 2 km iść bo nie ma miejsca żeby bliżej stanąć. My mamy w 4 miejscowościach także pół dnia zawsze jeździmy. W niedziele mamy gości. A na weekend zrobiłam jajka w majonezie, sałatke, fasolke po bretońsku i jutro tylko ciacho przekładane zrobie :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938109 przez lalka
witam!!!!

Bella ja tak przy"helołin" pomyślałam,że może coś przy hamulcach pogrzebię w aucie męża;)
Młody poszedł na "helołin" a ja umieram z nerwów...bo to już ciemno przecież!!!!
mi plecy tak strzeliły,że nic nie mogę zrobić

Anabella kiedyś Antoniusz będzie masował tobie nogi!!!mi młody wymasował nogi no ale kosztowało mnie to 20 zł...a męża nie mogłam się doprosić szanowny znalazł czas jak już spałam!!!

Ada ja 4D będę miała 4 listopada...dzieci może i faktycznie wszystkie do siebie podobne,ale uczucie niesamowite..już raz miałam!!!
Karola super,że wychodzisz tylko teraz uważaj na siebie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938111 przez Ada2424
Lalka ja tez pójdę a co mi tam!! Kasy na dzidzie mi nie szkoda, a już tyle osób mi mówi, że warto i cudowne uczucie i pamiątka, że nie mam już wątpliwości. Dziś był u mnie mój kuzyn i też był ze swoją żoną na 4D i tak samo mnie namawiał, że taką chwile pamięta się do końca życia bo to coś niezwykłego i warto tą kase poświęcić. Tak więc IDE i już na samą myśl uśmiech mi z twarzy nie schodzi :cheer: daj koniecznie znać jak będziesz po, ja jeszcze musze sporo poczekać, ale 14 zobacze na 2D ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938124 przez nesQa
Moja doktor na genetycznym przelaczala na 4D fajnie było popatrzeć, pewnie, ale czy bym za to dodatkowo płaciła to chyba jednak nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938130 przez Alesandra
No i wyladowalam w szpitalu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938133 przez Karlinka
Ja nawet nie dla samego faktu ,że fajnie popatrzeć ide na 3d tylko mój doktor sam mi polecił, zwłaszcza że Młody tak się ustawił, że twarzoczaski wogóle widać nie było i nie był w stanie wszytskiego sprawdzić. Ja wiem ,że niby 2d jest lepsze pod względem diagnostycznym ale myślę że w 3d też wszystko ładnie sprawdzą a ja wolę być spokojna ze z Małym jest wszystko ok bo niestety mój lekarz nie ma najlepszego usg ;/
Jestem już dzisiaj wykończona ,bo z Mamą wskoczyłyśmy jeszcze wieczorem na cmentarz ogarnąć trochę.
Masakrycznie zaczynam się już męczyć, niby nie mam brzucha dużego, nie przytyłam a czuje się jak wielka słonica ;/ Muszę do świąt ogarnąć wszystko dla Łobuza ,bo nie wyobrażam sobie latać w styczniu za wyprawką-chyba tylko siądę przy maszynie i szyć będę.
Byłam dzisiaj w sklepie i zerknęłam na ciuszki niemowlęce i poraził mnie rozmiar 42 -aż zgupiałam że takie małe też są...

Alesandra co się stało? wszystko z Maleństwem oki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl