BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #938134 przez Ada2424
Karlinka oj tak, ja też bardzo szybko się męcze, wejde po schodach i dysze jak lokomotywa :P też sobie nie wyobrażam latać za wyprawką w 3 trymestrze.

Alesandra kurcze co jest?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938135 przez Ada2424
Cholerna nowa strona :pinch:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938137 przez Ada2424
:sick:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938138 przez Ada2424
MASAKRA ile to juz postów tzreba pisać żeby nowa strona weszła zaczyna mnie to wkurzac!!!! :angry: nie dziwie sie ze z innych watkow na fb przechodza i grupy sobie otwieraja bo oszalec mozna z tymi stronami :evil:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938152 przez Agula89
Hej mamuski :)
Ja po dzisiejszej wizycie i wszystko w porzadku :D i syn juz na 100% bedzie. prosilam synka aby sie ladnie ulozyl no ale trwalo to 3 min a potem nakryl sie nogami i tyle go widzieli... :P gin na 3d przelaczal ale buzke sobie zakrywal nogami i raczkami wstydzioch. Po mamie to napewno on taki nie jest :laugh: ale zadarty nos to juz predzej ma po mnie :p hehe posmiac sie przynajmniej mozna :p

A co do bakteri w moczu to pomogly globulki na infekcje intymne tylko zapomnialam zapytac co to sa "krysztalki szczawianu wapnia" ktos wie? Bo mialam ze sa liczne w moczu.

Nastepna wizyta 26.11 no i glukoza czeka mnie :blink: mam nadzieje ze dam rade. Stosowalyscie cytryne do tego?
Ja juz teraz zaczne tez kompletowac wyprawke. Jak zamawia ktos ubranka z internetu to macie jakas fajna stronke ? Ktos cos poleca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938156 przez Anabelle

nesQa napisał: Moja doktor na genetycznym przelaczala na 4D fajnie było popatrzeć, pewnie, ale czy bym za to dodatkowo płaciła to chyba jednak nie :P

Mi też właśnie przełącza gin podczas normalnej wizyty w cenie, żebym zobaczyła jak dziecko się rusza i zachowuje, ale w Krakowie 4d kosztuje miedzy 250-300 zł - ja bym tyle nie dała :P wolałabym kupić materacyk lateksowy i pościel bambusową :P nie wiele musiałabym dopłacić ;P
Ale absolutnie nie odmawiam wam tego 4d - jeśli ktoś chce i ma pieniądze to czemu nie ;)

Na facebooku dopiero trudno się odnaleźć ;) jak naście czy kilkadziesiąt dziewczyn pisze :P

Alesandra ale co się stało????

Agula ja nie wciskałam cytryny. U mnie nie pozwalają, twierdzą że zaburzy wynik, ale są laboratoria które pozwalają. Możesz sobie wziąć cytrynę i zapytać u siebie, ponoć wtedy jest mniej słodkie - ale wiem tylko z "opowieści" :)

Agula dużo jest sklepów online - next ma fajne ciuchy jakościowo dla dzieci - choć nie są tanie. 5-10-15, c&a, smyk, cocodrillo - mnóstwo jest tych sklepów.
Również na allegro są. Choć ze smyka mam kilka sztuk i strasznie się rozciągają.
Rajstopy/skarpety jak dla mnie najlepsze gatunkowo są firmy Wola. Mam też z allegro firmy YO! to niestety rajstopy się przecierają, absy z nich schodzą i dziecko później tańcuje, do tego na pieluszce się rozciągnęły i są cienkie a gumka też się rozeszła i leci z tyłka - a ile dziecko w tym chodziło? ze 3 miesiące? porażka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938163 przez Alesandra
Jak narazie wiem tylko tyle ze to jakis problem z nerkami. Strasnie mnie boli brzuch przy poruszaniu sie. Wczoraj mialam jakies badania i kroplowke zobaczymy co dzis powie lekarz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938164 przez kristi*
Alesandra zdrowiej, i szybkiego powrotu do domu.

Jutro zaczynam szkołe rodzenia a tu mąż mówi, że jakieś szkolenie mu wyskoczyło :( ,
Czy was też tak ciągle na pęcherz ciśnie? no tragedia, najgorzej jak mam gdzieś dalej jechać, ledwo wytrzymuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938167 przez karola1322
Aleksandra szybkiego powrotu do zrobia oby dlugo tam nie lezala dlugo oh ja w srodre do lekza dopiero bo mi powiedzial wczoraj w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938170 przez Agula89
Dzieki Anabelle za info odnosnie ciuszkow napewno zajrze tam :)
I pytalam wlasnie przy tych badaniach ostatnich czy cytryne moge przyniesc mowily ze nie ma problemu. Zobacze, zabiore i sprobuje :) tylko u mnie najgorsze bedzie w tym wszystkim to ze beda 3 razy mnie kuć a u mnie żył nie ma :( zawsze jedna "pewniare" pokazuje hehe :) bo z reszty nie leci nic... a niedaj Bóg trafie na pielegniarke sierote to juz koniec...w zyciu nie znajdzie :) pytalam czy moze wrlfron mi zaloza bylo by prosciej hehe :)

Kristi ja to tez sikam co chwila...w nocy przynajmniej raz musze wstac bo az ból mnie chyba budzi pęcherza a potem leże jak taki cep i zasnac nie moge. Mąż sprawy nie ulatwia jak daje koncert chrapania przy tym i potem sie dre na niego. Chyba tez nerwus sie zrobil ze mnie ostatnio :P
A co do szkoly rodzenia tez juz dzwonilam i przy kolejnym kursie grudzien-styczen beda dzwonic i informowac mnie bo w pazdzierniku to za szybko jeszcze by bylo :P
Aleksandra współczuje Ci ze leżysz teraz biedaku a szczegolnie ze to weekend... zdrowiej i wracaj szybko do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938173 przez Anabelle
U mnie też problem z żyłami. W prawej ręce jedna jest widoczna, ale lewa ręka to żyła głęboko i jeszcze bokiem idzie.

Alesandra bardzo mocno ci współczuję, może po obchodzie bedziesz wiedzieć więcej, może lekarz coś powie, ale pewnie muszą dopiero badania zrobić. Dobrze, że jesteś pod okiem lekarzy.

Agula sporo pozytywnych opini słyszałam o ciuszkach z f&f od tesco jeśli chodzi o dziecięce. Natomiast myśmy większość ubranek dostali. Ja kupowałam nie wiele więc mam może po kilka sztuk z jednej firmy kupionych przez siebie. Więcej kupowałam rajtek, skarpetek, czapek, apaszek, kominów, czy dresików w lidlu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938175 przez Ada2424
Nesqa super, że masz taką możliwość choć na chwile zobaczyc w 4d dzidzie, ja niestety nie mam bo mój gin ma tylko 2d więc tym bardziej chce pojechać :P pytałam kobitke w rejestracji to mówiła, że trwa 40min ach nie moge się już doczekać :cheer: 40 minutowe podglądanie naszego maleństwa :cheer: to będzie najwspanialsze 40min :cheer:

Alesandra wracaj szybko do zdrówka :)

Agula moge Ci wysłać namiary na sprzedawce z allegro u którego kupiłam sporo ciuszków z polecenia koleżanki i są bardzo dobre jakościowo :) koleżanka mówiła, że kolory się nie spierają, bawełna nie rozciąga się ogólnie zadowolona jest :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938185 przez Alesandra
W poniedzialek usg nerwk. Badanie moczu czy nie ma w nim bakteri. Do wtorku nie wyjde na pewno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938187 przez Anabelle
Alesandra najgorsze że teraz święto jest, bo przez to wszystko się przeciągnie - mam nadzieje, że cię wszystko się poprawi i nie zostaniesz bardzo długo.

mąż sprząta od rana, ja jem delicje a zaraz Antek wstanie.
W nocy niestety znowu mi macica stwardniała, ponownie podczas leżenia na plecach (Antek się obudził, ułożył się na mnie, czekałam aż zaśnie i mi się przysnęło. Obudziłam się bo stwardniało mi podbrzusze, musiałam go jeszcze przełożyć, poszłam się wysikać, położyłam na lewym boku i przeszło.

Jutro odwiedziny moich rodziców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938194 przez malina219
Witam wszystkie Mamuśki!
Od wczoraj bardzo boli mnie lewa strona na dole pleców (myślę, że to mogą być nerki) - dodatkowo przed wczoraj odebrałam wyniki badań moczu i krwi i nie wyszły zbyt dobre. W moczu infekcja. Zastanawiam się co może mi pomóc na ten ból, który jest nie do zniesienia przy każdym ruchu :angry: Może jakoś pomożecie?

Ada2424 bardzo proszę o linka do aukcji z tymi ciuszkami :kiss:

Aleksandra powrotu do zdrowia!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl