BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #938419 przez Karlinka
Ewa super, że na połówkowym oki :) No a ze nie powiedział na 100% to się zdarza czesto jak sie maleństwo zasłoni. Może na nastepnej wizycie coś dokładniej będzie widać :)

Bujanka no faktycznie dawno Cię nie było :) Fajnie ,że wszysko oki :) No i widzę, że grono dziewczynek się powiększa :)
Sukieneczka śliczna , brzusio niewielki ale też śliczny :)

Ja jakoś za tymi nosidełkami do auta z wózków 3w1 nie jestem przekonana. My wózek mamy używany, ale nosidło kupujemy nowe -Małż już dostał zadanie obeznanie się w tych wszystkich atestach itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938422 przez bujanka
Ada u mnie też jest na jakieś 70 % ale nic innego już nie biorę pod uwagę :laugh: Lekarz ze 3 razy powiedział, że jak on nic tu nie widzi to raczej baba, a potem mężowi pokazał przedziałek :P ale powiedział że do 25 tyg. można pomylić cipkę z jajeczkami, bo one później się rozwijają ;)
U Ciebie już pewnie synek zostanie :lol: U nas to różne przesądy są, jak kupiłam sukieneczkę to mama mnie zapytała czy nie za wcześnie ? A To mój pierwszy zakup, łóżeczko najlepiej rozłożyć jak już dziecko się urodzi żeby takie puste nie stało :S

Trochę dziwne te przesądy, przecież co ma być to będzie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938423 przez bujanka
nowa strona :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938425 przez bujanka
A babcia mi ostatnio powiedziała żebym wózek to kupiła dopiero po urodzeniu dziecka :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938426 przez Anabelle
Bujanka dziewczynka dodana do zestawienia - gratulacje!!! :)

Łożysko gąbczaste - hmm nie wiem co to znaczy, ale dobrze że gin kontroluje i trzyma rękę na pulsie :)

Czym się różni tetra od bambusa? Cóż wszystkim :P tetra na początku jest biała i sztywna, jak się ją pierze to się rozwarstwia, dziury w materiale robią się coraz większe, bo splot się rozchodzi, jak pierzesz tetre z ubrankami dziecięcymi to robią się szare lub beżowo-brązowawe. Generalnie tetra jest sztywna, szorstka, to kawałek splecionych białych nitek i to tragicznej jakości jak dla mnie. Plus? Są tanie i mogą służyć za szmaty po dziecku :P Włókno bambusowe jest milutkie, takie jedwabne, chłonie o 70% wilgoci, jest antybakteryjne, antyalergiczne itd Jest milutkie, a to co mamy w domu nie odkształca się, nie farbuje, itd

Więcej nie napiszę bo Antek histeryzuje. Niestety przez te trójki wychodzące .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938427 przez Ada2424
Bujanka no u nas Mąż twierdzi że widział wyraźnie siusiaka i jajeczka :P jeszcze gin mu przybliżenie zrobił centralnie na siusiaka, ale zobaczymy bo gin też mówił, że na dziewczynke jeszcze się może zmienić że po 20tc będzie już lepiej widać :) chciałabym żeby tak zostało, ale jeśli okaże się córcia to też zadowolona będę tylko kłopot z imieniem będzie bo nic kompletnie nadal nam się nie spodobało, może to jakiś znak, że nie trzeba będzie szukać dla dziewczynki ;) a łóżeczko chce mieć naszykowane i rozłożone ze wszystkim już na święta, będzie sobie spokojnie stać i czekać na maluszka a ja się pewnie napatrzeć nie będę mogła :cheer: przed porodem w lutym tylko popiore pościel, ochraniacz itp :) te przesądy to dziwne strasznie są, ale nie ma co na nie patrzeć i robić swoje ;)

No to mamy chyba przewagę dziewczynek u nas w tabelce :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938429 przez Anabelle

Karlinka napisał: Ja jakoś za tymi nosidełkami do auta z wózków 3w1 nie jestem przekonana. My wózek mamy używany, ale nosidło kupujemy nowe -Małż już dostał zadanie obeznanie się w tych wszystkich atestach itp.

Bo to prawda, większość nosideł dodawanych do wózków 3w1 to niestety pic na wodę. Mieliśmy takie do wózka (tak, tego 3w1 który wywaliliśmy do piwnicy) - badziewny plastik, materiał taki, że nawet pies by się spocił jakby się w tym położył. Tragedia. Fajne foteliki 0-13 kg mają np recaro, romer, besafe i ostatnio mi koleżanka pisała chyba o kiddy że mają fotelik samochodowy z możliwością rozłożenia na leżąco, gdyby zaszła potrzeba wsadzić fotelik na stelaż od wózka, bo wożenia dzieci w nosidełkach samochodowych powyżej 2h dziennie się nie zaleca.

A przesądami się nie przejmujcie. Przecież rzeczy do łóżeczka trzeba przeprać, a nowe wózki często śmierdzą plastikiem, nowością, materiałem - to musi postać chociaż z miesiąc i się przewietrzyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938430 przez Saga0304
Witajcie mamusie :) znowu mnie długo nie bylo :( ale tyle sie dzieje, ze juz tego nie ogarniam :( dużo zalatwien w domku itd...
Nasz maluszek ma rożne dni...raz sie rusza jak szalony, a czasem muszę go " zmuszać" do figli :) i do tego aby mnie uspokoil :)

Anabelle odnośnie tabelki to mój maluszek to chłopczyk, a woj. Świętokrzyskie...
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938435 przez Anabelle
Saga ooo dawno cie nie było ;)
Synuś dodany do tabelki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938449 przez malina219
Cześć Mamuśki!
Ja już czuję się lepiej :) Jutro wizyta u lekarza to okaże się czy wszystko okej :)
Przygotowuje się pomalutku do wyprawki i są fajne promocje na ciuszki w endo. Nie wiem czy znacie tę firmę, ale jakość ich ciuszków jest SUPER! A ceny na prawdę przystępne zwłaszcza teraz na promocjach.
endo.pl/kategorie/dla_niemowlaka.xml
Napiszę jutro czy moja fasolka to faktycznie dziewczynka (bo mam nadzieje, że się pokaze ładnie doktorkowi!).
Pozdrawiam i ściskam was mocno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938474 przez kristi*
bujanka gratuluje zdrowej córci. Co do imienia to chyba zostaniemy przy opcji drugiego imienia, Pawłów u nas sporo. Śliczny masz już brzuszek. Cudna sukieneczka.

Też nie słyszałam o tradycji z dziadkami, ale wózek i łóżeczko to mi ojciec załatwił.

Ciotka męża dzwoniła wczoraj, mówiła że ma trochę ciuszków dla chłopca więc przy najbliższej okazji nam przywiezie.

malina219 powodzenia na wizycie.

Ja jutro rano śmigam do dermatologa bo dłonie mam już tak wyschnięte, że ostatnio to nawet ranki mi się robiły, a kremy to już chyba wszystkie testowałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938476 przez Karlinka
Saga o super, że się odezwałaś :) Kolejny synuś :)
Malina to dobrze,że już lepiej się czujesz :) Kurczę ale pokusiłaś tymi ciuszkami - ja mam w planach kupić ze 2-3 takie fajniejsze zestawy "na wyjście" ale to pewnie dopiero jak kupimy pozostałe potrzebne rzeczy.

Ja tam nie słucham takich przesądów ,bo przecież te wszystkie rzeczy łożeczka , wózki itp muszą wywietrzeć więc my też pewnie w grudniu kupimy i już złożymy. Nie wyobrazam sobie, że ja rodzę a Małż dopiero skręca wszystko...po porodzie to ja się chce Łobuzem zająć a nie układać rzeczy w komodzie ;p Dzisiaj teściowie nam powiedzieli ,że kupią łożeczko dla Małego :D a w zasadzie łożeczko z komodą :D

Anabelle ja mam pytanie o te 2h w foteliko-nosidełku a co jak gdzieś się jedzie? my planujemy wyjechać w wakacje z Małym na parę dni to na bank będzie dłużej niż 2h i teraz tak sobie myślę ,że to może kiepski pomysł z tym wyjazdem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938486 przez kristi*
Karlinka jak byłam na warsztatach z MamoToJa, to były wykłady firmy recaro, facet opowiadał o tych fotelikach montaż....., i facet mówił 2h jazdy 20 min przerwy - trzeba wyjąć dziecko (jak z siostrzeńcem jeździłam to szybko się grzał, plecki całe mokre) i można jechać dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938498 przez Karlinka
Kristi dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938504 przez Agula89
Hej Mamuśki :)
Anabelle super ze poruszylas temat tych tkanin Minky bo ja sama mialam wlasnie dowiedziec sie czemu sa takie rozbierznosci cenowe ! I jak rozpoznac te dobre Minky. Akurat te strony ktore podalas ze sa podroby mialam na uwadze. Czy tw Mikołajkowo ma na 100% orgin. Minky?
I te pieluszki babmusowe tez fajna sprawa kupic trzeba bedzie.

I ogolnie fajnie ze czasem ktoras z Was poruszy jakis glebszy temat i wytlumaczy co i jak :) wiec czesciej takuch uwag :)

Ja na poczatku bylam zafascynowana wozkami 3 w 1 ale sie naczytalam i nasluchalam o tym niezbyt dobrych opini..
Podobni mozna kupic dobry wozek 3w1 ale trzeba szukac i sprawdzac atesty nosidelek/fotelikow.
Kolezanka mi tez wspomniala ze 2 godziny takue malenstwa moga spedzic w foteliku. No ale jak podroz to wiadomo ze sie czasem nie da i tak jak ktoras z Was pisala przerwe trzeba zrobic i jechac dalej

Od kilku dni slabo sypiam..budze sie co chwile...
Wyjelam dzis w nocy pierwszy raz rogala do spania. Bo jakos wczesniej stwierdzalam ze nie mam jeszcxe az tak duzego brzucha...i tu sie mylilam wkoncu bylo mi wygodnie!!!!

Ja to juz tez mam troche dosyc przesadow od tesciow tego teraz nie rob...to za szybko... taaa najlepiej w marcu bede malowac sciany klasc podloge/ wykladzine skrecac meble,prac i prasowac... :angry:

Ale ja to zawsze przytakne i taj zrobie swoje :)

Takze tego :) od przyszlego tyg zaczynam juz pomalu kompletowac wszystko i na spokojnie !

A i zdrowka zycze tym naszym maminka co w szpitalach leza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl