BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #905689 przez Anabelle
Musisz zadzwonić i zapytać bo zależy jaki gin i w jakim mieście. Ceny mogą być od 60 - 250 zł za wizyte.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905691 przez nesQa
O, ale rozbieżności cenowe. Tak myślalam, ze koło 200zl. To chyba jednak bedzie trzeba zadzwonić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905734 przez Karlinka
Annaj super, że wszystko jest ok :) za 2 tygodnie to już duża fasolka będzie :))
Z pracą może być ciężko teraz znaleźć, ale trzymam kciuki :))

Ja dzisiaj znów tylko na chwilę , bo jakoś tak mnie wszystko męczy strasznie. Mam nadzieję, że jak przejdą te upały to i aj się lepiej poczuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905736 przez Anabelle
No ginka pod krakowem brała ode mnie za wizytę studencką z usg 60 zł, a gin mojej mamy, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności z gabinetem w krakowie kasuje 250 zł za wizytę. Mój gin do którego chodzę 140 zł - trzeba pytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905740 przez Karlinka
to ja się cieszę , że na nfz chodzę bo jak zliczyć wizyty plus badania to się ładna sumka robi....No ale mi się udało i na dobrego gina trafiłam , jakby przyjmował tylko prywatnie to bym chodziła prywatnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #905743 przez Anabelle
Mój gin nie przyjmuje na nfz, a jest świetnym fachowcem od usg prenatalnych - wole mieć spokojną głowę niż pełny portfel ;) Z Antkiem jak byłam w ciąży to probowałam na nfz ( w jednej przychodni robili usg na nfz na wizytach, ale stało sie w kolejce 2-3 h bez krzeseł!), a w drugiej przychodni w gabinecie na nfz nie było usg ;) dawali tylko skierowanie na usg połowkowe haha - sory, 1 usg w czasie ciąży to dla mnie za mało ;P

A i na wypisie po porodzie dostałam zalecenie żeby zobaczył mnie lekarz prowadzący do 7 dni od wyjścia ze szpitala - zadzwoniłam do przychodni na nfz to mi powiedzieli, że terminy za 3 miesiące. Mówię, że mam wypis ze szpitala z zaleceniami - to oni na to, że u nich są terminy, nie interesuje ich mój wypis :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905749 przez Ada2424
Ja tez chodze do mojego gina prywatnie też miałam przeboje z ginami na nfz.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905778 przez nesQa
Ja nic o przebiegu ciąży u gin nie wiem, bo to moja pierwsza, ale jakoś od razu zdecydowałam, ze znajdę prywatnego, bo właśnie się nasuchalam o tych z nfz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905845 przez Anabelle
nesqa czasem sie trafi na fajną przychodnie, ale trzeba by szukać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905846 przez MlecznaMama
Hejo!
u mnie w końcu niska temperatura! od razu lepiej. Szkoda,że dziś na 12 godzin do pracy :(
Ja mam gina prywatnego i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Nie raz zdarzyło mi się pójść przypadkiem gdzie indziej i nigdy nie byłam zadowolona. Dobrych lekarzy jest jak na lekarstwo :)
Ada i Anabella dzisiaj ważny dzień dla Was. Będę trzymać kciuki cały dzień, Powrzucajcie fotki jakbyście dostały! Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905858 przez nesQa
U mnie w przychodni nie ma ginekologa, najbliższy jest w centrum ponad godzinę drogi, wszystkie przychodnie rozstrzelone daleko od siebie badz daleko do centrum, dlatego poszukam prywatnego ;).

Powodzenia na wizytach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905877 przez Anabelle
trzymajcie kciuki za mnie i za ade dzisiaj popoludniu ;)

ja gdzies za godzine musze antka polozyc, pozniej po auto do mechanika, a stamtąd do krakowa podrzucić Antka do domu dziadków, po czym stamtąd do lekarza :P przynajmniej szybko mi zleci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905878 przez monique1983
Ada, Anabelle - czekam na dobre wieści i trzymam kciuki :kiss:

nesQa - moja ginekolog bierze od 100 -150 zł w zależności co tam robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905883 przez Ada2424
Matko Dziewczyny ale się strasznie denerwuje ta wizytą mogło by być już po bo do 15 chyba oszaleje ze stresu, nie umiem sie nie denerwować, próbuije sie uspokoić ale nie da się :( trzymajcie kciuki!!!

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905912 przez Anabelle
Ja mam dobrze bo zajmuje sie Antkiem, to nie myślę o wizycie - jednak jak zaczynam myśleć to się denerwuję :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl