BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #904407 przez Anabelle
Karlinka ale robisz smaka :D Też mam dzisiaj ochote na takie rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904412 przez Karlinka
Anabelle a najgorsze , że największego smaka to sobie robię ;p mam w lodówce jeszcze świeży domowy biały serek (mam dostęp do mleka takiego prosto od krowy więc moja mama robi taki pyszny serek ) i najchętniej już bym poszła go jeść skoro nie chce mi się po mieście szukać kuraka z rożna ;p ale przesadzać nie można. Generalnie staram się pilnować bo parę ładnych kilko ostatnio zrzuciłam, w planach było jeszcze kilka ale powiedzmy że ze względu na ciążę sobie darowałam. No ale nie chce się znowu rozpaść więc trzeba zachcianki rozsądnie traktować. O tyle dobrze , że mnie wogóle nie ciągnie do słodkiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904439 przez Anabelle
A to ja mam tak napadowo. Rano pół czekolady zjadłam, a na wieczór na słone mnie wzieło. Niestety jednak powinnam na jedzenie uważać bo tyję niezwykle szybko, a już mam nadwagę i z 8-9 kg do zrzucenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904504 przez Saga0304
Hej dziewczyny :) ale pogoda :( u mnie wczoraj ponad 30 stopni, a dzis leje;((nic sie nie da zrobić...ja tez nie mam ochoty na słodkie...ale na słone, kwaśne :)
Karlinka powodzenia dzis u lekarza...mamy nadzieje ze zobaczysz serduszko :)
Miłego dnia dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904530 przez Ensueno83
Witam przyszłe Mamusie :)

Jestem mamą niespełna 6 letniego chłopczyka - Kubusia (urodzinki we wrześniu), a 2 dni temu dowiedziałam się, że po raz kolejny zostanę mamusią :) termin wg OM to 31 marzec :) Na razie jestem jeszcze w wielkim szoku, ale dojdę do siebie :) na razie chciałam się tylko przywitać, ale mam nadzieję, że razem będziemy przeżywały piękne chwile "naszych ciąż" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904535 przez Anabelle
Witaj Ensu :)

Saga u nas jest już 27 stopni i błękitne niebo.

Każdej nocy mi pokarm wycieka. Muszę koszulę co 2 dzień zmieniać bo wstyd z takimi plamami chodzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904540 przez Ensueno83
Dżizes, ja dopiero 5 tc jutro zaczynam, a mam takie mdłości i zawroty głowy jakbym 3 miesiąc zaczynała :P ledwo zipię... A to dopiero początki! :P :O z synkiem tak nie miałam, czułam sie rewelacyjnie... a tu proszę... ale jak to mówią, każda ciąża jest inna... a upały mi wcale nie pomagają... :) ale dam radę :) Tatuś jeszcze nic nie wie - w sobotę z pracy wraca i dopiero mu powiem :) chcę osobiście, a nie przez tel :) ojć, zdziwiony będzie na pewno i to nie lekko :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904556 przez Ada2424
Witaj Ensu :)

Więc tak Kochane...trzecia beta 1660 :) wzrosła o 190% :)

Karlinka powodzonka dziś! :)


Umówiłam się do gina na czwartek 24 lipca na 15.00 :) Anabelle mamy wizyte w ten sam dzień i prawie o tych samych godzinach ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904608 przez Saga0304
Ada beta rewelacja;) tak super urosła, moze ty bliźniaki będziesz miec?? :)
Witamy Cie Ensu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904609 przez Ada2424
Saga bliźniaki też mi przeszły przez myśl, w czwartek wszystko się okaże :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904612 przez Anabelle

Ada2424 napisał: Anabelle mamy wizyte w ten sam dzień i prawie o tych samych godzinach ;)

Coś idziemy jak siostry bliźniaczki w tej ciąży tylko Ty przecierasz szlak :P Kilka dni wcześniej miałaś II kreseczki i 30 min wcześniej bedziesz miała wizyte :P U cb będzie trwający 7 tydzien, u mnie 6 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904629 przez Karlinka
Witaj Ensu :) i gratulacje wielkie :)
Ada piękna beta :)

Dzięki dziewczyny :) od rana staram sobie znaleźć zajęcie bo wizyta popołudniu. Chciałam nawet na forum nie wchodzić ,ale dobrze zrobiłam bo bardzo mi wasze słowa wsparcia pomogły, dzieki :kiss: wieczorkiem napiszę co i jak i muszą to być dobre wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904630 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904708 przez Ada2424
Dziewczyny czy Wy też nie macie kompletnie na nic apetytu? Nic mi się nie chce jeść, na nic nie mam ochoty do tego okropnie mi słabo jest, spać mi się chce i upały mnie wykańczają no i na niektóre zapachy mnie odrzuca. Mama odgrzewała rosół to uciekłam bo aż mnie cofło :unsure: od wczoraj zaczęło mnie tak mocno męczyć, niby mdłości prawie brak ale jeść nic nie mogę bo rośnie mi wszystko w przełyku :(

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904732 przez Karlinka
Anabelle na 18.30 dopiero ;/
Ada u mnie z jedzeniem też średnio bo mdłości mnie męczą a najgorsze że ochotę mam na soki owocowe , po których mi jeszcze gorzej ;/ ale generalnie zmuszam się do jedzenia, bo wiem że ważne jest regularne jedzenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl