BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #904310 przez Karlinka
hej :) co tak dzisiaj tutaj cicho?? już jutro mam wizytę :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904311 przez Anabelle
Hej Karlinka :) U mnie straszny ból gruczołów piersiowych, cały czas czuję, a jak ucisnę lub stanik docisnie cycka to aućććć! :blink: :blink: Ale Ci dobrze, że już jutro masz wizytę. Ja powiedziałam już mężowi i stwierdził, że za wcześnie w ten czwartek ta wizyta - no ale jeśli mnie to uspokoi to żebym poszła. Wolę jednak iść. Później będę mogła iść pewnie dopiero koło 9 tc. Jestem dzisiaj dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904314 przez MlecznaMama
witajcie!
ja uważam.żebyś poszła. Musisz być spokojna,
Karlinka to trzymamy kciuki i czekamy jutro na info!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

mnie też dziś piersi bolą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904317 przez Karlinka
Anabelle to super , że mężowi powiedziałaś. I jak przyjął wiadomość? dobrze, że przed wyjazdem idziesz na wizytę trochę spokojniejsza może będziesz :)

Mnie niestety od rana trzymają mdłości aż odechciewa się jeść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904331 przez Anabelle
Mąż zadowolony, bo chciał dzidziusia :) U mnie też słabo z apetytem, pewnie przez upał, ale Antek non stop coś chce jeść i tak przy nim w sumie coś muszę robić. Zaraz zbieramy się na zakupy, termometr pokazuje 32,6 stopnia :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904336 przez annaj
Witajcie, my niedawno wróciliśmy z basenu, jak zawsze 2 godz szaleliśmy, to ja dziś po godz zabaw w wodzie byłam już zmęczona. Szkoda tylko że do jakuzi nie mogłam iść się wygrzać.
Wczoraj na dniu próbnym w pracy było ok, chce mnie wziąć już w przyszłym tyg na zastępstwo i pomyślałam że w środę idę do gina i jak wszystko będzie ok, to powiem jej o ciąży i niech sama zdecyduje czy mnie chce czy nie. Nie chcę też jej postawić pod ścianą we wrześniu ze nie ma nikogo do pracy. Będzie co ma być.
Idę poleniuchowac bo padam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904343 przez Ada2424
Cześć Dziewczyny ja od wczoraj kiepsko się czuje mam niskie ciśnienie 101/57 i strasznie mi słabo a jeszcze te upały to już całkiem nie mam siły na nic kompletnie, myślałam, że się z łóżka dziś nie podniose :S kawy nie pije bo nie lubie i sam jej zapach mnie drażni i nie wiem czym mogę podnieść to ciśnienie. Jeszcze wczoraj festyn u nas był i o 2 w nocy się skończył a za nim się porozchodzili i zrobiło się cicho to była 4 :angry: nic się nie wyspałam.

Karlinka u mnie też brak apetytu

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904347 przez Karlinka
Ada może spróbuj jakiś lekkich ćwiczeń. Często zdarza Ci się takie niskie ciśnienie?i najlepiej jak będziesz u gina to mu powiedz.
Co do braku apetytu to wmusiłam w siebie ziemniaki i mizerie co by cokolwiek zjeść, ale później znalazłam genialny sposób na moje mdłości- cukierki mentolowo-eukaliptusowe :) przeszło jak ręką odjął :)

Annaj oj basen to fajna sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904349 przez Ada2424
Karlinka słyszałam właśnie o tych cukierkach. Ja póki co mdłości mam chwilowe i to nie codziennie ale brak apetytu, rano zjadłam tylko jedną kromke z pomidorem i to w siebie wmusiłam. Ciśnienia nigdy takiego nie miałam raczej zdarzało mi się częściej mieć podwyższone niż zaniżone.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904375 przez Karlinka
oj to nie wiem co z Twoim ciśnieniem jest..
co do cukierków to ja przypadkowo trafiłam bo akurat w domu były a pomyślałam że może przez chwile przestanie mdlić. Niestety jak ktoś się ma poprzytulać z kibelkiem to i tak się poprzytula ,ale w moim przypadku gdzie przez większość dnia jest mi niedobrze to fajnie się sprawdzają.
Chciałam iść na spacer z Małżem ale przy 34 st na dworze to odpada może wieczorkiem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904377 przez Anabelle
ANNAJ podziwiam Cię że im powiesz o ciąży, ja bym nie powiedziała bo jak powiedziałam ostatnio to wykręcili się z podpisania umowy. Jesteś we wczesnej ciąży więc zawsze mogłabyś powiedzieć że nie wiedziałaś jeszcze :) ADA mi też dzisiaj słabo, w głowie się kręci a zasnąć mogłabym w każdej chwili. Mam nadzieje, że Antek wcześnie zaśnie, bo ja długo nie wytrzymam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904382 przez annaj
Z ciśnieniem w ciąży to z reguły jest tak, ze się obniża. Ja zawsze miałam wzorowe 120/80 a w ciąży pierwszej i teraz 106/64 więc czasem też padam jak pluto. U nas dziś tak grzeje, ze co jakiś czas wchodzę się schłodzić do naszego podwórkowego baseniku i od razu lepiej :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904383 przez annaj
A co do tej pracy to umowę dostałabym od września to będzie 3 miesiąc, jeszcze nie wiem czy ze stażem nie wyskoczą więc i tak się dowiedzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904400 przez Anabelle
Annaj może cie zaskoczą i nie bedzie im to przeszkadzać. Ja takiego szczęścia nie miałam, ale to nie znaczy, że t`obie sie nie uda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904402 przez Karlinka
pozostaje nam 3mać kciuki za Ciebie Annaj , żeby się udało i mimo wszystko dali Ci umowę :)

Wreszcie trochę przeszło i apetyt na wieczór wrócił :) najadłam się chleba ze smalcem (moja mama robi mistrzowski z grzybkami, cebulką, jabłuszkiem i boczkiem) i ogórkiem :laugh: a teraz za mną chodzi kurczak z rożna ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl