BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #905335 przez Karlinka
no to powodzenia z fachowcem. Mam nadzieję, że teraz tylko lepiej będzie :)
Podziękowania: Saga0304

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905341 przez nesQa
witam wszystkie przyszłe mamy :) mam pytanie, czy od razu szłyście do ginekologa po zrobieniu testu czy moze czekałyście? ja gdzieś wyczytałam, że najlepiej iść koło 6-8 tyg ciąży na pierwszą wizytę, a test robiłam 1 lipca. ostatnią miesiączkę miałam na koniec maja i się zastanawiam na kiedy zapisać się na wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905343 przez Anabelle
Najlepiej iść do ginekologa najwcześniej po 2 tygodniach od pozytywnego testu ciążowego, wcześniej usg może nic nie pokazać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905345 przez nesQa
Dziekuje za odpowiedź :) tak myślę, że poczekam jeszcze ze 2-3tyg i się wybiorę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905415 przez annaj
Ja dziś mam wizytę, trochę mnie już nosi, potem do potencjalnej pracy, stwierdziłam ze powiem. Trudno. Co nie zmienia faktu ze stresa mam strasznego.
Z ciążowych dolegliwości mam wyczulony wech, a co za tym idzie wszystko mi śmierdzi. Nawet zupa co się gotuje :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905435 przez Karlinka
NesQa po pierwsze gratulację :) po drugie myślę, że możesz już iść (jeśli Ci to coś pomoże to ja OM miałam 3.06, po niecałych 7 tyg miałam wizytę i był piękny zarodek z serduszkiem także czekać dłużej nie musisz )

Annaj 3mam kciuki za wizytę i za pracę !!!

Porządnie odespałam wczorajszy dzień i od razu więcej energii :) Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905452 przez Anabelle
Nesqa ale jak robiłaś test 1 lipca, to już minely 3 tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905472 przez monique1983
Karlinka - ja jutro wybieram się na zrobienie tych wszystkich badań. Wizytę u lekarza mam dopiero w połowie sierpnia, ale i tak mi teraz kazała zrobić i gdyby coś wyszło nie tak to dzwonić.

nesQa - witaj, moim zdaniem już spokojnie możesz iść :)

Annaj - trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905502 przez annaj
Więc tak wizyta u gina ok, zrobiła usg na którym widać pęcherzyk w macicy o wielkości 8 mm. Mnie się wydawało, ze widać w nim zarodek, ale powiedziała ze ciąża młoda jest i że mam przyjść za dwa tyg to jeszcze raz zobaczy i wtedy kartę założy. Poza tym powiedziała ze wszystko w porządku.
A co do pracy powiedziałam im i od razu mi podziękowali. Ja sobie też uświadomiłam ze nie chciałabym tam pracować. Więc szukam dalej pracy.
Czekam aż mały przyjdzie od babci i pokarzę mu zdjęcie dzidziusia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905517 przez Ada2424
Annaj super że wszystko ok a powiedziała Ci, który to tydzień ?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905529 przez MlecznaMama
Cześć Kochane!!!
Annaj a kiedy miałaś OM i owulkę? lada dzień będzie serduszko!
hehe Polska..... ja uważam,że nie ma co mówić pracodawcy. to znaczy jeśli się chce jeszcze popracować. Dziewczyna uczciwie mówi, a Ci od razu dziękują za współpracę, ale wiedziałam że tak będzie,zresztą Ty Annaj chyba też...
Ada pięknie betkja rośnie!!!! łohohoooo!
a ja narzekałam ostatnio na brak dolegliwości i dzień później dopadły mnie mdłości..
miłego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905537 przez Ada2424
Ja się czuje dzisiaj jakby po mnie stado koni przeszło :dry: nic kompletnie nie mogę zrobić nawet głupie zamiatanie podłóg mnie oslabia i musze sie polozyc wy tez tak macie? a jak po schodach wejde to dysze jak nie wiem do tego stresuje sie jutrzejsza wizyta no i ciagle bym spała, apetytu nadal brak, rano wmusiłam w siebie tylko banana i kawalek rogala z masłem.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905539 przez annaj
Ginka powiedziała ze dokładnie mi wyliczy za dwa tygodnie jak przyjdę. OM miałam 9.06 a kiedy owulację to nie wiem bo przestaliśmy w końcu sprawdzać po tak długim okresie prób i samo wyszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905555 przez Anabelle
Musi być dobrze, ja nie widzę innej możliwości, w sierpniu już każda z nas będzie po zobaczeniu serduszka :)

Muszę spróbować uśpić Antka bo daje w kość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905682 przez nesQa
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi :) właśnie na to serduszko chciałam poczekać, wiec już lada chwila się zapisz na wizytę :). A powiecie mi jak to wygląda w kwestii finansowej u prywatnego ginekologa? Bo nie mam pojęcia ile będzie kosztowała pierwsza wizyta i ile pieniedzy ze sobą zabrać. Chociaz zawsze można zadzwonić przed i zapytać :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl