BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #904765 przez Anabelle
Karlinka to już niedługo :) trzymam kciuki

Ada ja też nie mam apetytu przez upał, ale mdłości nie mam. Jesli jest jednak dobre jedzonko to z miłą chęcią :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904838 przez Karlinka
Już po :laugh: widziałam maleństwo, serduszko pięknie biło :cheer: myślałam, że się popłaczę ze szczęścia...niestety zdjęcia nie mam , ale chodzę do gina na nfz i on akurat nie ma tam możliwości wydruku . Trochę żałuję , że nie będę miała pierwszego zdjęcia maleństwa , ale w tym momencie najważniejsze jest , że wszystko jest ok. Może na jakiejś kolejnej wizycie wybiorę się gdzieś prywatnie po to żeby mieć pamiątkę. Z drugiej strony trochę teraz zaoszczędzę chodząc na nfz a nie prywatnie .
Ale nie o tym miało być ;) Zarodek jeden, czyli pomyliłam się co do bliźniaków ;p Co mój Małż przyjmie z wielką ulgą ;p
dostałam dupka 2x1tabletka bo coś tam ciut z kosmówką mu nie pasowało. Niby nic takiego ale dupka dał. ja tam za lekami nie jestem ,ale jak dał to brać trzeba.
Następna wizyta za miesiąc dopiero. Kartę ciąży już mam. Jejku ale niesamowite uczucie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904841 przez Karlinka
zapomniałam dodać- na usg wyszło , że maleństwo ciut starsze (zamiast 6t6d było 7t2d) ,ale i tak została data z OM.
No i wreszcie wstawiłam suwaczek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904849 przez Anabelle
Karlinka wspaniałe wiadomości!! To myślałaś że jesteś w 7 tyg a tu 8 z usg wyszedł :) Pierwsze pomiary z usg są najbardziej trafne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904857 przez Karlinka
Anabelle to tylko 3dni różnicy więc niewiele , zwłaszcza że lekarz został przy tym z OM. A i tak pewnie maleństwo wyjdzie na świat przed terminem jak wszyscy w rodzinie Małża ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904873 przez Amorfivell
hej moje kochane przepraszam ze nic sie nie udzielalam ale wyjechalismy na maly relaks w wekend . dzisiaj bylam u gina widzialam moja kochana fasolke serduszko tez slicznie bilo . jak zrobila przyblizenie to bylo winac zarys glowy tulowia i malusich nozek . mamy zdjecie ale z dalszej odleglosci . malenstwo mierzy 4,1 mm i wedlug usg i wielkosci pani doktor stwierdzila ze nie jest to 7 tydzien a 6t2d wiec wyliczyla date na 19marca ale powiedziala ze najwiarygodniejszy wiek ciazy bedzie podczas usg w 11 tyg . jestesmy z partnerem strasznie szczesliwi gdy wyszlismy z gabinetu to sie poryczalam jak male dziec a gdy bylismy w samochodzie to wtedy on sie rozkleil czekalismy 4 lata na ta chwile cudowne jest to uczucie ah. a tutaj nasza mala perelka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904875 przez Amorfivell
cos nie chce mi zdjecia dodac przez tel. potem bede na laptopie to wrzuce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904886 przez Karlinka
Amorfivell super :) to dzisiaj obie byłyśmy na wizycie i widziałyśmy fasolki :) doskonale Cię rozumiem też miałam łzy w oczach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904903 przez Saga0304
Suuuuper dziewczyny :) ogromne gratulacje :) to musi być coś niesamowitego usłyszeć maleńkie serduszko :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904907 przez Amorfivell
nasza kruszynka troszke słaba jakość :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904913 przez Saga0304
Suuuuper zdjęcie;) bardzo wyraźnie widać maleństwo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904919 przez Anabelle
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę :-) ale ja mam młodszą ciążę więc już bym chciała doczekać tych chwil. Pewnie też się płacze, jeśli nie w gabinecie to zaraz za nim i oczywiście będą to łzy szczęścia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904927 przez Amorfivell
to fakt da sie odroznic glowe od tulowia sama lekarz sie smiala ze zadko sie zdaza tak wyrazny zarys zarodka stwierdzila ze bedzie to mala/maly modelka/model hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904953 przez Ensueno83
Witajcie Kochane....
Cieszę się z takich wspanialych wiadomości po Waszych wczorajszych wizytach u lekarzy :)
Ja niestety muszę się odłączyć od grupy... :( Wczoraj wieczorem zaczęło się dziać bardzo źle a w nocy pożegnałam moją kochaną fasolkę :( ciężko trzymać się twardo w takiej sytuacji... Nawet jeszcze nie zdążyłam podzielić się wiadomościami z tatusiem, czekałam na jego przyjazd w sobotę... teraz nie ma już o czym mówić... :( Wiem, że będzie dobrze, wiem, że za jakiś czas postaramy się o taką fasolkę... wtedy zajrzę do Was i na pewno podzielę się dobrymi wiadomościami...
Życzę Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka, wytrwałości i bezproblemowych kolejnych 8 miesięcy :) Uważajcie na siebie i maluszki. Teraz to wy jesteście najważniejsze, reszta liczy się znacznie mniej ;) Buziaczki dla Was wszystkich :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #905000 przez Amorfivell
Strasznie mi przykro kochana dokładnie wiem co czujesz :* nie poddawaj się :) wierze że niedługo bedziesz miała swoja fasoleczke:* 3mam za Ciebie kciuci z całego serducha.
Podziękowania: Ensueno83

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl