BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #946868 przez Ada2424
Hej Mamusie :)

Zimnnnnoooo a ja zabieram się za zamawianie dalszej części wyprawki :silly: :silly: jak szaleć to szaleć :cheer: :) musze sobie poszukać jakiejś tuniczki na święta bo w moje już nie wchodze albo są tak opięte, że strasznie cisną, jakaś typowo ciążowa by się przydała :whistle: może coś znajde przy okazji dzisiejszych zamówień :)

Miłego dnia :) :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946869 przez monique1983
Anabelle - dzięki za opinię, też trochę poczytałam i raczej skłaniam się do całego lateksowego :)

W weekend zakupiłam wózek, torbę do wózka i fotelik, w sobotę jadę go odebrać :) Lista wyprawkowa się kurczy, jeszcze muszę materac do łóżeczka zamówić, leżaczek - bujaczek, kołyskę do sypialni (w swoim pokoju ma łóżeczko), wanienkę ze stojakiem, plus parę ciuszków, pieluchy i w sumie będzie wszystko. Na koniec tylko jakieś staniki do karmienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946880 przez Karolincia
Hej Mamuśki :)

Wreszcie wróciłam z miasta :) Musiałam iśc na poczte wysłać list do urzędu stanu cywilnego, zrobić zakupki :)
Kaczka dziś duszona z jabłkami na obiad do tego buraczki i ziemniaczki :) :) Właśnie się dusi :)

Wózek jeśli się na żywo będzie się lekko prowadził, to go bierzemy :) Fotelik kiddy :) Posłuchałam rad Anabelle i zrobilismy zmiane z maxi cossi na kiddy :)
Kurcze, ale nie wiem czy nie za małe te kółka ....jak sądzicie??
wozki-dla-dzieci.com/wozek-3w1-kiddy-cli...-gratis-p-16632.html

Dzis na 16 jade do alergologa, bo mam alergie i astme oskrzelową i mi musi leki ustawić bo mnie dusic zaczyna od tego zimnego wiatru
:(

Ada - a co zamawiasz?? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946881 przez Karolincia
My z choinką również czekamy do świąt na kilka dni przed kupujemy świeżą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946911 przez Ada2424
Przyszły butki dla Julitki :cheer: jestem nimi zauroczona :woohoo: dziś zamówiłam kilka sukieneczek i reszte ciuszków w troszke większych rozmiarach, torbe do szpitala, przybory do szpitala dla mnie i kilka dla córci, legginsy ciążowe dla mnie kilka bluzek i tunike na święta, dwa topy ciążowe :) jutro wózek a w czwartek łóżeczko SZALEŃSTWO zakupowe normalnie :woohoo: :cheer: ale lista wyprawkowa coraz krótsza co mnie cieszy i uspokaja :silly: oj córcia będzie małą strojnisią :cheer: B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946913 przez karola1322
Ada słodkie te buciki ja mam na wyprawkę potrzebna dla mnie do szpitala znaczone tylko mniej więcej policzyć czekać na wypłatę i zamówić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946927 przez monia89
Ada super buty :-)
karolincia super wózek!
My choinke ubierzemy w sobote przed wigilia. Ciekawe czy dotrwa do Wigili.
dzisiaj zebrało mi sie na wspominanie i przegladałam zdjecia z usg i płyt i stwierdzam ze fasolka jest podobna do niego i jest wieksza!!!!
To mój Tosiczek brzuszkowy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946928 przez Karolincia
Ada - Ładne butki ;) Mi z wyprawki zostały tylko wózek łóżeczko komodamaterac pościel kodłerka staniki do karmienia koszula do szpitala szlafrok :) Ciuszki dla Małej Kruszynki Naszej jeszcze ewentualnie do dokupienia ale juz w większych rozmiarach :) Tak to juz wszystko mam :D

Monia - Jaki śliczny Tosiek !!!! :) Nie ma ten wózek za małych kółek i gondoli?? Tez mi się strasznie podoba !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946929 przez Anabelle
Hmm Karolincia, kółka w wózku za małe do czego?
Bo nie napisałaś w sumie, a ja nie pamiętam gdzie wy mieszkacie :P
Dla mnie za małe, ale u nas wózek to kraków (kostki brukowe), nasz dom pod krakowem (drogi wiejsko-polne), domek w górach moich rodziców (drogi - jak szlaki turystyczne) a do tego z mężem lubimy wypadać na długie weekendy w bieszczady czy okolice tatr, więc tam też ściezki turystyczne raczej. Dlatego dla nas takie kółka nie miałyby racji bytu, ale nie wiem gdzie wy mieszkacie, jaką macie okolice (może asfaltowe alejki i parki), nie wiem jak lubicie spędzać wolny czas czy wakacje...

A to wasz tryb życia jest tutaj najważniejszy

Wymiarów gondoli nie widzę na stronie to nie doradzę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946932 przez Karolincia
dino.sklep.pl/nowy/wozek-4w1-bebetto-hol...-gratis-p-19309.html

lub

dzidziusiowakraina.pl/pl/p/BEBETTO-Flavi...-Privia-0-13-kg/1142


Ewentualnie ten wózek z większymi kołami i fotelikiem recaro privia ;)
My będziemy mieszkac na wsi polne drogi, rodzice mieszkaja w miescie gdzie są asfaltowe alejki, parki . A ten ma zdecydowanie większe koła ;) Lubimy aktywnie spedzac czas spacerując ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946936 przez Ada2424
Karolincia my też mieszkamy na wsi i moim zdaniem takie koła jak z tych linków co wstawiłaś powyżej są ok sama takie wybrałam ;) u nas na wsi super się sprawdzają a różne są drogi asfalty, kostka, polne dają rade takie wózki bez problemu :) moje koleżanki tylko takie mają i sobie chwalą :) ja ci powiem, że najlepiej pojeździć po sklepach i na żywo pooglądać, pojeździć nimi, też nie ma co się sugerować opinią innych bo nie wszystkim się podoba dany model i nie każdemu taki sam wózek pasuje, także trzeba pod siebie wybrać ;) ma się dobrze prowadzić i być wygodny, ja tam nikogo o zdanie na temat wózka nie pytam, pojeździłam z Mężem popatrzyliśmy oboje i wybraliśmy, to ma być WASZ wybór a nie kogoś także wiesz... B)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946957 przez Anabelle
bebetto mi się nie podoba wizualnie :P no ale to ty bedziesz wózka używać :)
no i ma dość krótką rączkę (odległość uchwytu od dolnego poprzecznego stelaża miedzy kołami) - wysoka osoba bądź mężczyzna może uderzać nogami - a przynajmniej tak było w naszym wózku 3w1 - właśnie mąż jak prowadził wózek to uderzał butami o stelaż lub koła.
bebetto jest też cięższy od kiddy. z tych dwóch wolałabym kiddy ale sama bym nie kupiła, bo jak dla mnie za małe koła.
no ale to musiałaby,ś na żywo zobaczyć.
oczywiście można nawet parasolką jeździć po polnych drogach tylko po co? prowadzący się namęczy, a dziecko wytrzepie, no ale czasami jak ktoś nie ma porównania to faktycznie może być zadowolony.
najlepiej pojechać i zobaczyć wózek na żywo - dobry sprzedawca pozwoli pojeździć po kostce brukowej tylko że bez dziecka to się jeździ elegancko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946969 przez Alesandra
hej dziewczynki ja dziś byłam u koleżanki na ploteczkach:) niedawno wróciłam ugotowałam pomidorową a teraz siedzę i odpoczywam... w piątek mikołajki a mi się w ten dzień zacznie właśnie 3 trymestr:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946982 przez Karolincia
Dzięki Anabelle za opinię :) i Tobie Ada również :)

Musimy pojezdzic po sklepach i popatrzec ktory Nam bedzie pasował i czy Mojemu Mężowi przyszłemu będzie się nim dobrze jezdzić no i mi :)
Wróciłam od lekarki i mam uczulenie na kakao i pomarańcze - ogólnie na cytrusy które musze odstawić !!!! :( :( DRAMAT DLA MNIE :( :(

Po wizycie z mama poszłysmy do cukierni na babeczki z truskawkami i galaretką :laugh: :woohoo: :woohoo: MNIAAAAMMMM :)

Alesandra - MMmm..zupka pomidorowa pychotka!! :) Ooo...i jak było na ploteczkach?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946986 przez Agula89
Aleksandra w sobote mikołajki sa :)
Niestrasz :p bo musze zdażyć buty wypucowac ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl