BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #946793 przez malina219

syza24 napisał: właśnie udało mi się wygrać licytację kompleciku minky bardzo dobrej jakości szyty ręcznie :) :) :)


Cudowny! Też chcę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946794 przez lalka
dobry wieczór!!!!!troszkę do nadrabiania miałam!!!!!

Anabelle mogłaś zabrać się z mężem...byłaby okazję spotkać się!!!!


współczuję wam tych problemów z ZUS-em...u mnie jest tak jak piszę Agula....pracuję w dużej firmie i pieniążki mam normalnie tak jak przy wypłacie...

co do ubranek to na 56 mam,ale dosłownie kilka...większość zaczyna się od 62

Kalinka dziwne normy są tam u was...ja po 2 h miałam 139!!!!ale normę tylko troszkę przekroczyłaś wg mnie

a ja dzisiaj ubrałam choinkę i cały dom świątecznie juz!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946797 przez Ada2424
Malina oj tak wiem dobrze jak to jest, mi też strasznie ciężko się powstrzymać dlatego jak już coś musze kupić bo nie moge wytrzymać to biore większy rozmiar jakiś np 74 żeby miała na później a z tych mniejszych już tak nie szaleje bo nie zdąże ubrać i dopiero będzie ;) ogólnie dla dziewczynek są cudne te rzeczy aż oczu oderwać nie można :cheer: a butki jak tylko przyjdą to wstawie fotke, może nawet jutro je dostane :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946798 przez lalka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946799 przez Dżasta86
No popatrz Agula było w spamie ;]


hehehe Lakla widzę że choinka była długo oczekiwana przez was :) my to ubieramy zazwyczaj dzień przed swiętami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946801 przez malina219

Dżasta86 napisał: No popatrz Agula było w spamie ;]


hehehe Lakla widzę że choinka była długo oczekiwana przez was :) my to ubieramy zazwyczaj dzień przed swiętami :P


My to samo, ale przez Lalkę mi się aż "zachciało" mieć już w salonie ten piękny element :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946802 przez Dżasta86
Dla mnie jak nie ma śniegu to klimat jakiś taki uboższy, nawet drzewko nie uratuje sytuacji .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946803 przez lalka
Dżasta ja zawsze choinkę ubieram wcześniej....kiedyś ze względu na Młodego...a teraz to już chyba przyzwyczajenie!!!!za to 3 stycznia mogę już ją rozbierać!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946812 przez Dżasta86
Lalka to teraz możesz juz się zabrać za pieczenie pierników :) ja już wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam, wsiorbałam 0,5 kg pierniczków :)

No proszę Malina tez juz przyozdobiona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946819 przez karola1322
My dopiero w wiglie ubieramy. Choinkę.
A pierniki jeszcze nie myślałam zeby upiec ja mam ubranma od 56 zwyż

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946826 przez Anabelle

malina219 napisał: Dziewczyny rozglądam się za fotelikiem do samochodu i nie kupię nic taniej niż 400 zł? :( Wiem, że będę z małą mało jeździć samochodem zwłaszcza na początku, ale też nie chcę kupować czegoś w czym nie będzie bezpieczna. Prosiłabym o pomoc doświadczonych w tym temacie. Jeśli nie ma tańszych dobrych fotelików no to trudno, natomiast wolałabym kupić coś tańszego, gdyż jak wiadomo wydatków na maluszka jest maaaasa :)

Ja z fotelików 0-13 kg polecałabym recaro, besafe, kiddy, cybex...
Besafe model podstawowy znajdziesz już od ok 420 zł w górę, recaro od ok 470 zł w górę, a kiddy to już znacznie wyższa półka cenowa.
O maxi cosi nie mam dobrego zdania ale to też foteliki cenowo podobnie jak te wyżej.
Ja bym nie kupiła noworodkowi fotelika za 200 zł bo takie często nawet crash testów nie przechodzą, mają tylko homologację jak kazda rzecz, nawet poddupek ma homologacje. To nie świadczy o bezpieczeństwie, ani jakości materiałów (toksyczność) ani o możliwie wygodnej pozycji dziecka w podróży.
Używane foteliki lepiej kupować wyłącznie ze znanego źródła. Foteliki źle przechowywane lub biorące udział w kolizji/wypadku nie nadają się do użytku.

Monique - ja zamawiam lateksowy hevea baby 120x60 z pokrowcem aloe vera. Kokos jest bardzo twardy a to dość stara szkoła że materac musi być twardy. Ten lateks jest średnio twardy i moim zdaniem lepszy bo bardziej dopasowuje się do kręgosłupa niż wywiera nacisk na rozprostowanie dziecka, które całe 9 msc życia płodowego spędziło w pozycji embrionalnej. Wszelkie materace dla ludzi dorosłych z problemami kręgosłupowymi czy neurologicznymi czy odleżynami to własnie materace elastyczne, dopasowujące się do ciała, a nie ciało do materaca. Ten gryka kokos co mamy w domu to jest tak twarde jakbyś się na dywanie położyła. Nic tylko spać wygodnie hehe. Ja tym razem kupuje lateksowy i żałuje, że już dla Antka go nie kupiluśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946827 przez Anabelle

lalka napisał: dobry wieczór!!!!!troszkę do nadrabiania miałam!!!!!

Anabelle mogłaś zabrać się z mężem...byłaby okazję spotkać się!!!!


współczuję wam tych problemów z ZUS-em...u mnie jest tak jak piszę Agula....pracuję w dużej firmie i pieniążki mam normalnie tak jak przy wypłacie...

co do ubranek to na 56 mam,ale dosłownie kilka...większość zaczyna się od 62

Kalinka dziwne normy są tam u was...ja po 2 h miałam 139!!!!ale normę tylko troszkę przekroczyłaś wg mnie

a ja dzisiaj ubrałam choinkę i cały dom świątecznie juz!!!!


Lalka, no gdyby nie Antek to już bym do ciebie pruła ;)

Co do rozmiarów, to Lalka, widziałaś, że Alex dzisiaj urodziła Tymka? 4,5 kg i 58 cm ;)

Choinkę musimy kupić. Tylko nie wiem, czy Antonio jej nie zamorduje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946846 przez Kalinka90
My z choinką poczekamy na kilka dni do świąt, ale właśnie myślę nad rozpoczęciem sprzątania, kupiłam sobie wczoraj stanik, na razie do spania z beby ono, później wezmę go do szpitala. Kupiłam tez prześcieradełko dla malutkiej, dziś zamawiam pościel i kołderkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946858 przez Alesandra
dziewczynki dzisiaj jest dzień darmowej dostawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946859 przez lalka
dzień dobry!!!!

Anabelle czytałam ,że Alex urodziła...wymiary ma konkretne Tymuś!!!!!

może faktycznie wezmę się za robienie pierników......mama wczoraj kupiła mi foremki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl