BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #946989 przez syza24
Hejka
Właśnie skończyłam sortowanie rozmiarowo ubranek i okazuję się sporo takich 56 nie wiem czy moja dzidzia w nie się zmieści bo ostatnio lekarz mówił, że urodzi się raczej duża dziewczyna :huh: ale 62 też jest sporo więc damy radę okazuje się że z ciuszków raczej już wszystko mamy no chyba, że już coś wyjdzie po urodzeniu :) no może dokupię jakiś komplecik do szpitala :cheer:
No i zrobiłam listę co musimy kupić w hurtowni no to niby jakieś drobne rzeczy ale pewnie będzie to kosztować z 700-800 zł no i jeszcze jakaś jedna koszula dla mnie no i staniki ale to kupię pod koniec bo zauważyłam że teraz jak zaczęła mi siara lecieć to piersi też zaczęły mi rosnąć :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946994 przez Karolincia
Agula - Trzeba trzeba wypucowac buciki na sobote :D :D

Syza- Ja jutro przejrze ubranka ktore nakupowałam od lipca i zobaczymy jak stoję z rozmiarami ;) To dokupisz kilka ewentualnie tych większych :) A w co chcesz ubrac Małą na wyjście ze szpitala?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946995 przez Karolincia
nowa strona...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946996 przez Karolincia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946998 przez syza24
No i mój mąż dzisiaj zabrał się za pokoik dla małej :woohoo: na razie pozdejmował wszystko ze ścian i coś tak zaklejał jakieś pęknięcia które zrobiły się po zmianie dachu no i mówi że teraz do przodu tylko mi się coś średnio wydaje że do przodu jak robi to przed pracą czyli ma jakieś 2-3 h jutro to zatrze po jutrze zagruntuje no i tak może z tydzień mu zejdzie :S ale dobrze, że się zebrał :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947000 przez syza24
nie wiem w co ubiorę ale chciałabym, żeby miała coś nowego na sobie jak pierwszy raz zobaczy ją świat :) hihihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947004 przez Alesandra
ja jakas nieogarnieta dzis jestem agula to dlatego
przeczytalam ze syza musi kupic jeszcze sanki i sie zastanawiam po co jej sanki ;p dopiero potem doczytalam ze chodzi o stanik;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947006 przez Alesandra
karolincia u koleżanki super, dawno sie nie widziałyśmy z 3 lata. zgadałyśmy się jakoś ostatnio i dziś byłam na herbatce a rozmawiałyśmy o dzieciaczkach bo się okazało że koleżanka ma6 miesięczną córeczkę:);)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947035 przez Anabelle
uuu zakaz na kakao i cytrusy to bym się zapłakała
zresztą i tak ryczę najdalej co 3 dni :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947067 przez Saga0304
Hej dziewczyny...
Pasmo nieszczęść nas nie omija... W piątek maź miał wypadek :( na szczęście nic mu sie nie stało... A ja... Wczoraj zjechałam z dwóch schodków, uderzyłam sie w lewy bok... Nie czułam cały dzień malutkiego... Pojechałam do swojego lekarza, serduszko super bilo :) dostałam skierowanie do szpitala... Powiedział ze muszę być pod kontrola... Bo czasem coś dopiero pózniej wychodzi :( całe szczęście ze maluszek brykał wczoraj wieczorem....i dzis rano :) spędzimy pare dni w szpitalu- masakra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947071 przez monia89
Hej Saga 3majcie sie! Lepiej wszystko sprawdzić i być pewnym że jest ok.
A nas czeka kontrola zusu :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947073 przez karola1322
hej saga trzymaj się... Ja po upadku ze schodów też spędziłam kilka dni w szpitalu będzie ok ... wczoraj wieczorem napoił mi się brzuch i był twardy dziś już lepiej a już się bałam ze znów szpital

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947077 przez Karolincia
Witajcie Mamusie ;)

Sga- Dużo zdrówka dla Was!!! trzymajcie sie !! Oby wszystko było z Maluszkiem dobrze i z Toba tez!! :( Dobrze, że wzięli Ci do szpitala lepiej sprawdzic czy jesteście cali i zdrowi niż żeby miało się coś nie daj Boże stać....:( :* Będzie na pewno wszystko dobrze!!!! :)

Dziewczyny jakie ubranie szykujecie sobie na wyjscie ze szpitala?? Myslałyście już?? Ja myślę o spodniach dresowych albo legginsach i jakiejś tunice lub koszulce i dresowej bluzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947078 przez karola1322
ja mam zamiar wziość spodnie ciążowe bluzkę z krótkim i długim rękawem i kurtkę niewiem jaka pogoda będzię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947080 przez Alesandra
saga zdrówka i myśl optymistycznie, wszystkie trzymamy kciuki za Was !!!
karolinciaja jeszcze nie wiem co zaloze na wyjscie jakos sie nad tym jeszcze nie mialam okazji zastanowic ;p

ostatnio chodze niewyspana i zmeczona bo mala fika cala noc ;) ;) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl