BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #947082 przez Karolincia
Karola - fajny pomysł na strój :) :) wygodny i nie będzie krępował ruchów :)

Alesandra - Hhehehe Mała sobie dyskoteke urządza i nie pozwala Mamusi się wyspac :) Moje Malństwo w weekend pokazało Tatusiowi że kopie :) Poczuł pierwsze kopniaki ;) A teraz cos sie wyciszyła...dzis 2 razy lekko mnie pukneła raz z prawej raz z lewej strony...za to czkawkę ma codziennie aż mi wibruje cały brzuch :D :lol: :lol: :woohoo: :woohoo: Może będzie z tych spokojniejszych Bobasków - zobaczymy, może się jeszcze rozkręci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947083 przez Karolincia
uhhh...trafiłam na nową stronę....://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947084 przez Karolincia
:silly: :silly: tiaaa.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947085 przez Karolincia
kurde no.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947089 przez Roksi
Witam jestem tu nowa :) termin porodu mam na 14 maraca 2015 :D mieszkam w Belgii i porod odbedzie sie tutaj bardzo sie obawiam czy sobie poradze to moja pierwsza ciaza :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947090 przez Kalinka90
Saga trzymaj się i myśl o dobru dziecka, łatwiej będzie to przetrwać.

Roksi witamy, bedzie synek czy córeczka?
Podziękowania: Roksi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947091 przez Alesandra
witaj roksi gratulace, witamy cie serdecznie.
to rowniez moja pierwsza ciąża :)
a wiesz juz czy synek czy coreczka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947092 przez Karolincia
Witaj Roksi :) Opowiedz coś więcej o sobie :) Jakiej płci będzie Maluszek :) Kiedy wizyta u lekarza ?? Jak kompletowanie wyprawki Ci idzie?? :) Jak się czujesz?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947094 przez bujanka
Witaj Roksi :) to dobrze że do nas trafiłaś tu duzo pierworódek, ale też sporo już dzieciatych więc pomagamy sobie nawzajem :) a płeć znasz?
Dziewczyny czy wy nie przesadzacie już się zastanawiacie w co wy się ubierzecie i dzieci ze szpitala, hehe trochę chyba jeszcze wcześnie na takie przemyślenia :laugh:
U nas wszystko dobrze, mała ruchliwa, a ja nie mam czasu za bardzo pisać bo dach na domu mi robią :silly:
Syza trzymaj się, będzie dobrze, najważniejsze że malutka się rusza, dziewczęta musimy bardzo na siebie uważać bo teraz nadchodzą śliskie dni :dry:
Karolincia podobno jest odwrotnie, jak jest spokojne w brzuchu to po wyjściu z niego jest łobuzem, to tak na pocieszenie hehe ;)

A mi siostra ostatnio przyniosła osiem kartonów ciuszków po mojej chrześnicy, uffff uporałam się z segrgacją w dwa dni :silly: A naświęta mam w prezencie dostać kołyskę ;) A ja ostro się zastanawiam nad wózkiem firmy tako, miałyście doczynienia z tą firmą, co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947096 przez Roksi
to bedzie coreczka moja wysniona od zawsze chcialam miec coreczke :D chodz moj chcial chlopaka :P musi poczekac na kolejne dzieciatko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947097 przez Roksi
wiecie co dziewczyny naprawde niczego sie nie obawiam jak porodu. Mieszkam w belgii bede rodzic tutaj i strasznie sie obawiam co zabrac do szpitala i takie tam chce zeby wszystko bylo dopiete na ostatni guzik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947098 przez Roksi
hmmm co do wyprawki juz prawie zostalo kupic kosmetki dla malej i wozek z tym czekam jeszcze mam czas. ale problem z dobraniem koloru z umeblowaniem takie szczegoly drobne zaprzataja moja glowe :) imie Juz tez wybrane bedzie Julia :) co myslicie nad takim kolorkiem pokoju
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947099 przez Alesandra
roksi aby w ciazy nie oszalec to nie wiem co zrobic moze bardziej doswiadczone mamy podpowiedzą. powiem szczerze,że ja sama wariuje widzac tyle pięknych rzeczy na półkach. lecz juz staram sie ograniczac teraz staram sie skupic na akcesoriach i wozku przede wszystkim.
jak tobie idzie z kompletowaniem wyprawki co juyz masz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947100 przez karola1322
roksi ja już zaczynam robić wyprawkę w tym miesiącu łóżeczko kupujemy i cześć wyprawki do szpitala ładny kolor pokoju... Moja córka też będzie mieć na imię Julia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl